• Niko1986
    118
    Šahtar odigrao neriješeno, sada zaostaju tri boda s utakmicom manje. Ako se karte dobro poslože, mogli bismo direktno u Ligu prvaka iduće sezone.
  • miro
    4.4k
    s utakmicom više od Dinamo Kijeva
  • Haza
    4.7k
    Srećom pa mi dobro stojimo na tablici:)
    Stigne to Shakhtar okrenuti sto puta do kraja sezone...
  • NORTE
    11.5k
    Srećom pa mi dobro stojimo na tablici:)
    Stigne to Shakhtar okrenuti sto puta do kraja sezone...
    Haza

    Mi ćemo bit prvaci, a za druge europske konkurente ne znam.
  • NORTE
    11.5k
    Zajec: "Jako smo sretni da smo ga izabrali i on je izbor čitavog kluba te iza njega stojimo svi."
  • prefontaine
    439
    i navijači Šahtara iz Donjecka govore "zagrebački dinamo samo jedan bod u zadnje tri utakmice, od nekog tamo Slavena su primili 4 komada, oni nam definitivno nisu konkurenti za Ligu prvaka".
  • PetkoDaniOršaGol
    29
    Nažalost, imam osjećaj (možda se varam), da je Šahtjar prvak Ukrajine sve dok traje sranje tamo. Ono, političko pitanje. Tako da ćemo vjerojatno šansu hvatati kroz bodove u LP. Ako sam dobro shvatio, morat ćemo osvojiti više bodova od njih u narednih 7 tekmi LP-a. U prvom kolu su odigrali X, i stigli/prestigli nas. Sad smo i mi i oni na 48.000
  • Felip
    184
    Bilo bi lijepo da je Zajec baš tako složio rečenicu, ali imam dojam da se on jako muči kad treba govoriti u javnosti. Drag mi je Zajec i vidi se da je dobar čovjek, no mislim da bi kao predsjednik kluba morao bolje komunicirati prema van.
  • Haza
    4.7k

    Komunikacijske vještine kakve ima Zajec, su jedno sto puta bolje od onih koje imaju Bilić i Kalinić iz Hajduka.
    Zeko nužno ne mora biti veliki govornik, bitno je da ga narod razumije kad priča.
    Marić ima dobre komunikacijske vještine, pa neka se on gura u prve redove kad je komunikacija u pitanju.
    Zeko ima previše godina da bi ga netko učio komunikacijskim vještinama, mene je osobno ugodno iznenadio koliko je bio korektan prema Jakiru, vrlo se gospodski ponio prema njemu, što je na kraju dana lijepa gesta.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    realno, teško je to promijeniti u takvoj dobi. Kakav si takav si, ja mu to ne zamjeram. U javnosti se treba pojavljivati u kontroliranim uvjetima kao do sada. Nije vrijedno usporedbe, ali ja se ne sjećam neke pressice Barišića ili nekog intervjua uživo jer je normalno da se čovjek ne zna ponašati nepripremljen, a ovako kako se postupa sa Zekom je sasvim u redu, pojavljuje se niti previše niti premalo, ali svejedno će se događati pokoji lapsus. Danas je Bošnir lijepo naglasio da su pitanja samo za novog trenera, ali pronađe se gospodin s Nove TV koji forsira pitanje o korporaciji i postavi isto Zajecu jer je on slaba točka i dok je Bošnir upozoravao dotičnog da je rečeno da su pitanja samo za trenera, već Zajec odgovara s "Ne znam, nemam pojma o tome." Malo smiješno ispada ako je istina da predsjednik ne zna o čemu je riječ, a lako moguće da stvarno ne zna ako tada nije pratio hrvatski nogomet i medije, ali eto, treba se potruditi da se takvi lapsusi ne događaju. Za gostovanja u emisijama apsolutno veliki plus i pfijedlog da se i dalje šalju članovi IO, meni je npr. užitak slušati Mlinarića, pogotovo danas kada je na pitanje o korporaciji na Nova TV odgovorio baš kako treba, to je tip osobe koja će svojim riječima umiriti uznemireni navijački puk, a ima još dobrih govornika u IO tako da većinu tih kratkih gostovanja u Dnevnicima i sl. prepustiti njima.
  • pencilneck
    669
    Mlinarić se odlično snalazi pred kamerama, ali po meni IO nema što javno komentirati izbor trenera niti bilo što iz domene operativnog upravljanja klubom. Ako slušate što je čovjek rekao, ispada da je 13 ljudi iz IO bilo aktivno uključeno u pronalazak trenera, diskusije o tome tko je dobar, a tko nije, itd. Osim što je to protivno statutu jer IO radi ono što je zadatak Uprave, postavlja se pitanje i kompetencija stomatologa Bergmana ili policajca Tomurada da o takvim stvarima uopće odlučuju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.