• deda
    32.8k
    Zajebani su izbori. :lol:
  • deda
    32.8k
    Ja sam davno rekao da bi za tovare navijao samo protiv jednog kluba na svijetu, a taj sigurno nije Dinamo.
  • Neki tip
    21.3k
    na tebe sam, između još nekolicine ostalih, i mislio. :)

    pa, više manje potpisao bih i ja tvoj post.

    ionako sam siguran da ovo mnogima i nije teško pitanjeNeki tip sa Zapada

    Kada sam ovo napisao, nekako sam ciljao na to da će ipak većini biti lakši odabir gay parada, nego Hajdukov jug na Maksimiru, ali dogodilo se da javila mlađa ekipa pa je otišlo u drugom smjeru.. skroz legitimno, s 19, 20 godina i ja bih možda odgovorio kao oni.

    Ovo je naprosto vrijednosno pitanje, više nego identitetsko. Mlađi ga, očekivano i posve shvatljivo, shvate identitetski jer identitete još formiraju pa su u iste manje "sigurni" da tako kažem.


    P.S. dosad nitko nije odgovarao sam na svoje dvojbe pa stoga nisam ni ja, ali eto da se ne osjećate usamljeno :)
  • Neki tip
    21.3k
    ma daj me nemoj da ne bi navijao za Hajduk protiv Partizana!? Jer nekako mislim da je Zvezda taj jedini protiv kojeg bi navijao za tovare.
  • Ero
    977
    Za tovare bi navijao protiv četnika a pogotovo protiv balija
  • deda
    32.8k
    Da
  • Dino
    2.7k

    Prvo ne znam ostavljam drugom
    Chuck norris
    Stonesi
    Subotom u 20:00

    Posebno za @Navijač Dinama
    Rom ili zidov?
  • Neki tip
    21.3k
    Nek me @marcio amoroso ispravi, ali mislim da je i on jednom napisao da bi mu između Partizana i Hajduka bilo svejedno. Možda netko drugi, nisam siguran, nije ni bitno. Uglavnom, sigurno je da nisi jedini (@deda) koji tak razmišlja, ali tu vam se ne bih pridruzio.
    Zvezda i Partizan su ipak u posebnoj skupini.
  • Dino
    2.7k
    Ovo je naprosto vrijednosno pitanje, više nego identitetsko. Mlađi ga, očekivano i posve shvatljivo, shvate identitetski jer identitete još formiraju pa su u iste manje "sigurni" da tako kažem.Neki tip sa Zapada

    Nadodal bi jos da mi zivimo u nekom vremenu kad u nasoj drzavi dolazi do raznoraznih borbi za prava pedera i slicnih dok “starija” ekipa nije s tim bila tolko opterecena u mrvicu mladim danima.
  • Neki tip
    21.3k
    Nije do toga, barem ja ne bih rekao da je.. @Infinity je to bas dobro objasnio. Gej parada mi je naprosto sporedna, nevazna. Ne uznemirava me niti me zanima, u najgorem slucaju ide malo na nerve i to je to.
    Ovako ja to vidim.. recimo da ne volis ni Hajduk ni pedere. Ok. Pa recimo i da vise ne volis pedere, nego sto ne volis Hajduk. Ajd i to. Ali zatim dolazimo do toga da "navijajući" za pedere ne navijas protiv nikog. No, navijajuci za Hajduk na jugu Maksimira - navijas protiv nekog koga volis, Dinama.
  • Neki tip
    21.3k
    A ja isto budala u pola 2u noci na forumu baljezgam o gejevima i tovarima. Izolacija mi mozak popila. Laku noc :)
  • Markelo
    2.6k
    Za tovare nikad ne navijam kad igraju u Europi dapace volim kad ih nabiju. Čak bi mi bilo svejedno i da igraju protiv Zvezde, zaboli me tko ce pobijedit.
  • Navijač Dinama
    8.4k


    Rom suncati

    Evo zore evo dana ili Spustila se gusta magla
  • Dino
    2.7k
    A ja isto budala u pola 2u noci na forumu baljezgam o gejevima i tovarima. Izolacija mi mozak popila. Laku nocNeki tip sa Zapada

    Poanta je shvacena :wink:


    Spustila se gusta magla (iznad Zagreba)

    Kevin Prince ili Jerome Boateng
  • xavier
    12.1k
    Drugo. Mahati duginim bojama ne znaci nuzno da si gay. Dobar dio ljudi na paradi nisu clanovi gay zajednice, nego su tu zbog podrske prijateljima i slicno.Infinity

    pa, više manje potpisao bih i ja tvoj post.Neki tip sa Zapada

    Ako si na ovo mislio, onda nisam baš siguran da si dobro posložio dilemu jer tvoje pitanje ne implicira da moraš biti tovar ili gej nego upravo suprotno, bar sam ja tako shvatio. Uzima da ti ni jedno ni drugo nije baš previše blisko, ali jedno od toga moraš "odraditi"...jer ako jesi tovar, onda ti ne bi bio problem odraditi navijanje na jugu, dapače :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.