• Infinity
    16.5k
    Mt. Everest

    Zivot bez interneta ili zivot bez mobilnog telefona?
  • agramZ
    2.5k
    bez telefona

    biti gluh ili slijep
  • KlasicZg
    556
    biti gluh

    plavi sjever ili crni sjever(crnina)
  • Dino
    2.7k
    Crnina

    Biti ljeti bez klime ili zimi bez radijatora
  • Neki tip
    21.3k
    Ljeti bez klime (dobro pozicioniran stan :razz: )

    Na južnoj tribini Maksimira u Hajdukovom dresu odraditi jedno poluvrijeme podrške Bilima ili uzeti zastavu s duginim bojama u ruke i mahati njome na gay paradi? ("nijedno", znamo, nije prihvatljiv odgovor, ali ionako sam siguran da ovo mnogima i nije teško pitanje)

    Hodati/biti s curom/ženom koja ima jednako kila k'o i ti ili koja je 15 cm viša od tebe? (vidi gore :))
  • Dino
    2.7k
    U tovarskom tonu za bile i dva poluvremena ak treba sam da ne moram bit dio te parade “ponosa” :vomit:
    Ma nek slobodno ima kila ko ja moze i 15 kila vise sam da nema 15cm vise od mene

    Ostavljam i drugima da odgovore na ovo :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    Ostavljam i drugima da odgovore na ovo :lol:Dino

    Pa i šteta bi bila ne čuti još poneki.. a tebi svaka čast što si odlučio odgovoriti. :smile:
  • Navijač Dinama
    8.4k


    Ma bolje i suga tovar nego pederčina

    Sasvim mi svejedno, ne gledam na to jel cura debela ili visoka ,

    Kad se nakupi jos par odgovira pa neka netko postavi neku drugu dvojbu
  • Ero
    977
    Na jugu s tovarima, mislim da bi većina ovo izabrala
    Ista kilaža, mogla bi smršat ipak jebi ga..
  • Neki tip
    21.3k
    mislim da bi većina ovo izabralaEro

    Hmmm, nisam tako siguran.. Za nekoliko forumaša sam prilično siguran da bi veći problem imali s hajdukovim dresom i tovarskim pjesmama na jugu Maksimira nego mahanjem dugom na paradi.

    Kako bilo, nećemo saznati, osim ako se netko sam ne javi, pogađat sigurno nećemo. :)

    Ajmo dalje s dvojbama netko od vas tko je odgovorio..

    @Navijač Dinama, @Dino, @Ero
  • Dino
    2.7k
    osim ako se netko sam ne javiNeki tip sa Zapada

    ajmo decki, ionak je ovo samo igra :wink:

    biti srbin ili gej?
    izgubiti mogućnosti čitanja (ne oslijepiti) ili mogućnost govora?
    biti u zatvoru jednu godinu ili izgubiti godinu života kojeg trenutno imate?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Kinder ili Milka
    Frankov čips ili kannan
    Cips od paprike ili slani
    Bez alkoholno pivo ili neka brlja
    Rakija da je vise ili manje ljuta
    Limunada ili sok od narance
    Sladoked od cokolade ili sladoked vanilija



    Jebiga, radije cu biti rom il židov neg gej il čedo
    Mogucnost citanja
    A ovo zadnje ako mislis izgubit godinu odnosno da budes mlađi pa da zasto ne ili godinu da uzalud prođe? To mi je sasvim svejedno,
  • Ero
    977
    Frankov
    Slani
    Brlja
    Manje
    Limunada
    Vanilija

    Ho Ši Min ili Pol Pot
    Chuck Norris ili Bruce Lee
    The Beatles ili The Rolling Stones
    Utakmice subotom u 20.00 ili nedjelja 16.00?
  • Infinity
    16.5k
    Hmmm, nisam tako siguran.. Za nekoliko forumaša sam prilično siguran da bi veći problem imali s hajdukovim dresom i tovarskim pjesmama na jugu Maksimira nego mahanjem dugom na paradi.Neki tip sa Zapada

    Evo ja. Prvo. Navijati za tovare na Maksimiru znaci navijati protiv Dinama. To mi je neprihvatljivo pa taman da i pare cekam, pogotovo protiv tovara. Drugo. Mahati duginim bojama ne znaci nuzno da si gay. Dobar dio ljudi na paradi nisu clanovi gay zajednice, nego su tu zbog podrske prijateljima i slicno. U svakom slucaju bih lakse zaspao nakon mahanja duginim bojama. O gay zajednici nemam neko misljenje, nek rade sta hoce, mene se ne tice. O tovarima s druge strane imam neko misljenje ili jos bolje, imam misljenje o navijanju protiv Dinama.

    Sutra da se napijem i zbog svoje lude prirode odem na gay paradu dan nakon toga bih se pogledao u ogledalo, zakoceno se od smijeha i rekao sam sebi 'koja si ti budala'. Navijati za tovare protiv Dinama ne bih mogao ni pijan, al ako bih to ikad i napravio, dan kasnije i pogled u ogledalu bi vjerojatno zavrsio sudaranjem moje glave o glavu debila u ogledalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.