• puxigadjurdja
    1.7k
    Novi Sad ili Beograd
    Zvornik ili Kalesija
    Rijeka ili Pula
    Krapina ili Zabok
    Velika Gorica ili Samobor
    Graz ili Ljubljana
    Rim ili Madrid
    Atena ili Napulj
    Helsinki ili Riga
    Kijev ili Varšava
    Neki tip sa Zapada

    Novi Sad - strašno lijep grad
    -
    Pula
    Zabok
    V.Gorica
    Graz
    Madrid
    Atena
    Helsinki
    Varšava


    Lotto dresovi Francuska 98' ili Nike Rusija 2018?
  • Baneki
    746
    Novi Sad
    Zvornik
    Pula
    Krapina
    Samobor
    Graz
    Rim
    Napulj
    Riga
    Varšava

    Život u:
    SAD ili Brazil
    Madžarska ili Belgija
    Poljska ili Švedska
    Njemačka ili Irska
    BiH ili Makedonija
    Srbija ili Albanija
    Australija ili Kanada
    Austrija ili Švicarska
    Ukrajina ili Rusija
  • Baneki
    746
    zakasnio minutu..
  • Neki tip
    21.3k
    ZvornikBaneki

    Jedini grad, uz Gacko, u kojem sam ikada bio, a da nisam poželio ni popiti kavu. :) Naravno, ni Kalesija nije puno bolja, zato i jest u dvojbi.

    SAD, Belgija, Poljska, Njemačka, BiH, Srbija, Australija, Austrija, Ukrajina (obožavam tu zemlju i ljude)

    A dresovi.. hmm, ipak Rusija.
  • vafenss
    234

    Hahah steta za VZ-DU dvojbu
  • Neki tip
    21.3k
    ma tu je samo more prevagnulo.. lijep mi je inače Varaždin i posve zamisliv za život.
  • Neki tip
    21.3k
    Nitko više ne igra.. svi se uplašili kolege @Kwedija..

    On je duhoviti cinik, takvi nisu agresivni, ne morate se plašiti. :)

    Ajde još poneko na Banekijeve dvojbe pa postavite dalje..
  • Majki2111
    3.3k
    Ma igro bi i ja, trentno nemam inspiracije za neke sočne dvojbe ovo za države nekako mi nema smisla govorit jer nisam putovao puno i gradovi isto tako. Jedino primjetio sam da malo ljidi preferira Rijeku i to područje... :sad:
  • Infinity
    16.5k
    Jedino primjetio sam da malo ljidi preferira Rijeku i to područje... :sad:Majki-Papi2111

    Svaki put kad sam bio bila je kisa. Grad mi je ostavio dojam sivog i ruznog. Nekad sam mislio da cu takvo sivilo dozivjeti samo u Zenici. U Hrvatskoj tesko da postoji neki grad koji bi stavio iza Rijeke. Eventualno bih u biranju mjesta za zivot nekad Rijeku izabrao prije zbog velicine i niceg drugog. Po pitanju ljepote, kolega spomenu Zvornik, pa i taj Zvornik mi je ostavio bolji dojam.
  • Neki tip
    21.3k
    Jedino primjetio sam da malo ljidi preferira Rijeku i to područje... :sad:
    9m
    Majki-Papi2111

    "To područje", dakle Primorje, mi je super.. Krk posebno. Ali Rijeka kao grad.. zaobilaznica..
  • Mr Blue
    4k
    Rijeka > Split
  • Dino
    2.7k
    Daj mi samo pobjede ili zivot svoj, ljubav svu
  • xavier
    12.1k
    Svaki put kad sam bio bila je kisa.Infinity

    Stvarno je nevjerojatno koliko često pada kiša na tom području. Nevezano uz to, grad mi se ne sviđa prvenstveno vizualno. Stisnut između mora i brda iznad, kao da jedva ima mjesta.
  • Kwedi
    3.8k
    Život svoj, ljubav svu

    Rijeka ili Orijent?
    Pogled s Učke ili Trsatske gradine?
    Krk ili Cres?
    Ruja ili Kantrida?
    Prijestolnica kulture ili grad komunjara, Srba i pedera?
    Viktor Lenac ili Zmaj?
    Let 3 ili Urban?
  • Kwedi
    3.8k
    Stvarno je nevjerojatno koliko često pada kiša na tom području. Nevezano uz to, grad mi se ne sviđa prvenstveno vizualno. Stisnut između mora i brda iznad, kao da jedva ima mjesta.xavier

    Meni je to sjajna stvar kod Rijeke. Prošao sam ju uzduž i poprek, grad ima nevjerojatan potencijal uz malo dobre volje i kapitala.
    Oni neboderi su usrali austrougarske vizure centra,al to se može ukomponirati.

    Od gata Karoline Riječke pa sve do pritoka Rječine u more bi se dala predivna riva složiti i sa raznim javno komercijalnim sadržajima.
    Da ne govorim onaj potez uz Rječinu prema unutrašnjosti, hrpa skladišta i neiskorištenih prostornih kapaciteta mogu taj dio napraviti sjajan dio uz rijeku kao u Ljubljani.
    Da ne govorim super poziciju samog grada, blizu Krk, Cres, Gorski kotar, Učka, Liburnija, Istra, Slovenija, Crikvenica...
    Na malom prostoru od planina, otoka, utjecaja Italije, Austrije...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.