• OsamŠest
    3.5k
    Jel moguće da su samo 3 fotke s treninga? Pa jebem ti..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Skrivaju se taktike i nacini treniranja :cool:
  • NORTE
    11.5k
    Koliko je dobro vidjet ove slike Bjelice u dinamu i novi video!

    Vidjet ga s Marićem i Zekom kao vodećim figurama dinama, uz sve nove ljude u IO itd, bit će mu puno drugačije nego u prvom mandatu, a sigurno vidi koliko je bio željen u dinamu, od većine u klubu.

    U euforiji sam!

    Vozim se sam u autu danas i s rukama u zraku navijam Neno Neno!
    Otvorena tema na zoni bila mi je ko službena potvrda.

    Očekujem bolje od onoga što smo gledali do derbija, pobjede i igru.

    Trenerčina s top rezultatima u dinamu!
    Drugačije od povratka se nije moglo odigrat.

    Sad se lagano vratit na pobjedničke staze, Neno je tu, za Hnl smo jebeni space shuttle!

    Stojkovića vidim kao jednog od glavnih igrača dinama ovu jesen.
    Na zimu stižu pojačanja.

    Bjelici niža plaća nego u prvom mandatu, i to nakon Trabzona i Union Berlina.
    Meni ipak iznenađenje.

    "Bjelica je s Dinamom potpisao ugovor do 2026. godine. Doznajemo da bi trebao imati 20-ak posto manju plaću u odnosu na prvi mandat odrađen od 2018. do 2020. godine, odnosno da bi to trebao biti iznos nešto veći od milijun eura po sezoni."
  • NitkoBitan
    17.6k
    Doznajemo da bi trebao imati 20-ak posto manju plaću u odnosu na prvi mandat odrađen od 2018. do 2020. godine, odnosno da bi to trebao biti iznos nešto veći od milijun eura po sezoni."NORTE

    Zar nije po medijima oko 1,8 milijuna po sezoni :sweat:
  • ShanKu
    755
    1.2 milijuna piše na jutarnjem.. znači prosjek 1.5mil€ ajde :sweat:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Josko Jelicic je razocaran s obzirom na to da je buducem treneru Dinama pozelio sto vecu placu i sto bolju otpremninu. Dinamo ipak nije krava muzara :fear:

    Ne placamo nerealnu placu, Bjelica uz placu dobio nesto i od Uniona, a Union prosao bolje nego da bi drzao Bjelicu do kraja ugovora... svi sretni i zadovoljni.
  • vjeko1701
    8.4k
    Zadnji put kad je Jeličić komentirao nešto oko Dinama kad ga je preuzeo Bjelica, rekao je da će gol trčati po studiju ako se ona ekipa plasira u skupine europskog natjecanja. Završilo je prvim proljećem nakon 48 godina i grupnom fazom bez poraza.

    Samo toči Joško...
  • emreli21
    54

    Ovo je odlično rješenje za Dinamo i igrače. Prije svega, Dinamo nije trebao potjerati Jakirovića, to je bilo prerano. Složio je svoju momčad, sve je bilo posloženo za njegov stil igre. OK, Dinamo nije dobro izgledao u Münchenu, pa ni kasnije u Koprivnici, ali ja ga ne bih mijenjao, kaže nam Emir Dilaver (33).

    Nenad Bjelica (53) se vratio u Dinamo, navijači vjeruju kako će opet s "modrima" napraviti odličan posao. I kako će u Maksimiru opet padati europski velikani, kako će Dinamo još jednom biti dobar u Ligi prvaka. A sjetite se, Zagrepčani su pod Bjelicom umalo prezimili u elitnom natjecanju, mnogi se još sjećaju "onog" Šahtara (3-3), kada je Dinamo u 89. minuti vodio 3-1.

    - Ako je već došlo do smjene, Bjelica je bio najbolji izbor. Priče o strancu mi nisu bile logične, nema smisla da najbolji hrvatski klub vodi neki stranac. Čovjek koji ne poznaje karakter, naš mentalitet, što ga čeka u svlačionici... I netko kome bi na svakom treningu trebao prevoditelj. Bjelica dobro zna što ga čeka, siguran sam kako će osvojenim bodovima u Ligi prvaka brzo klubu vratiti sve što su investirali u njega - priča nam Dilaver, koji nema klub, pa dodaje:

    - Bio sam pretprošli tjedan u Maksimiru, posjetio dečke, pogledao trening. I baš se osjeti kako Dinamo ima kvalitetu. Siguran sam da Dinamo može nešto i ove godine u Ligi prvaka. Stariji igrači će sigurno Bjelici olakšati povratak u Maksimir, tu je Ademi koji mu je i prije bio kapetan. Da, dečki su malo pali u formi, ali Bjelica će ih brzo probuditi. I Petkovića...

    Kakav su odnos u prvom mandatu imali Bjelica i Petković?

    - Jako dobar, Bjelica zna kako s Petkovićem. Bruno je fenomenalan igrač, to je pokazao i pod Bjelicom, ali i pod drugim trenerima. Kao i u reprezentaciji. Bjelica ga je prvi imao u Dinamu, njih dvojica se jako dobro razumiju, vjeruju jedan drugome, što je jako bitno za odnos u svlačionici. I kod Bjelice svaki igrač zna što slijedi ako nije cijelo vrijeme profesionalan. Ma ne brinem se ja, nije Petko neki "indijanac", ali pravila se moraju znati. Čim se ona počnu kršiti, Bjelica zna na vrijeme reagirati - završio je Dilaver.

    Jedan od onih koji je kod Bjelice proveo najbolje dane karijere bio je Mario Budimir (38).

    - Odlično rješenje! Malo gdje sam u karijeri doživio da su kod nekog trenera svi igrači zadovoljni, i onaj prvi i onaj 25. igrač. U nekim slučajevima ako ne igrate i niste treneru u prvom planu, znate se osjećati kao strano tijelo u svlačionici. Uvijek vas u momčad ima 25, a na terenu ih može biti samo 11. I tu uvijek bude nezadovoljnih igrača, kod Bjelice ih nije bilo - kaže Budimir pa dodaje:

    - Bjelica je u odličnim odnosima s igračima, tu neće imati nikakvih problema. I njegov je dolazak sjajna vijest za Dinamo i sve navijače. Ovi zadnji rezultati Dinama normalna su pojava u nogometu. Prije 15 dana bila je idila, ušli su u Ligu prvaka, a sad kao ništa ne valja?! Ja to ne razumijem. Kod nas nema sredine, ili smo najbolji ili najgori. Pa ni Real Madrid ne pobjeđuje stalno!

    Bjelica će u svlačionicu donijeti i dozu ozbiljnosti...

    - Sjećam se kad je nakon remija 1-1 s Rudešom iz Dinama potjerao Jana Lecjaksa. Mi smo se dan nakon utakmice spremali za trening, a Bjelica je samo ušao u svlačionicu i rekao mu pred svima kako više na njega ne računa. Nikome tad nije bilo do šale ili zajeba....., ma kakvi. Nama su treninzi bili jači od 70 posto utakmica, svi su se borili za nešto. Jedni su igrali Europu, drugi HNL. I Bjelica je bio pošten, svaki igrač bi dobio priliku kad bi zaslužio - završio je Budimir.
  • Nogo
    3.7k
    Od 15h pratite uživo konferenciju za medije na kojoj će klub predstaviti novog trenera Nenada Bjelicu. Također trener će najaviti i sutrašnju utakmicu protiv Lokomotive ️

    Konferenciju za medije pratite na našem YouTube kanalu
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nama su treninzi bili jači od 70 posto utakmica, svi su se borili za nešto. Jedni su igrali Europu, drugi HNL. I Bjelica je bio pošten, svaki igrač bi dobio priliku kad bi zaslužio - završio je Budimir.emreli21

    To mi reci.
    Svaka čast Budimiru na iskrenosti a od Bjelice očekujem upravo takav pristup treninzima i igračima sada.
  • sport
    3.3k
    Facinantan članak, skoro sve što je navedeno je krivo.
    Možda smo mi u krivu a čovjek u pravu?O tome što je krivo će presuditi vremenski odmak i postignuti rezultat.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Možda smo mi u krivu a čovjek u pravu?O tome što je krivo će presuditi vremenski odmak i postignuti rezultat.sport

    Naravno, ali nisam na to mislio nego na razlog otkaza Jakiru kao populistički potez uprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.