• Mr Anderson
    8.2k
    Naravno da možemo reći naše kritike iako ništa neće promijeniti, samo mislim da smo nekad previše osjetljivi. Zna se kako fukcionira novinarstvo kod nas, zna se da jedini sportski klubovi koji donose čitanost su Dinamo i Hajduk. Kad nam je išlo, štancali su se hvalospjevi i budu opet ako zaredamo s par pobjeda uključivši i LP. Zna se da senzacionalizam i isticanje negativnosti donose veću čitanost. Nerviranje i plakanje po forumima neće ništa promijeniti.
  • vjeko1701
    8.4k
    Možda, al ima onih ovdje koji očito ne znaju kako to funkcionira i puše glupave novinske konstrukcije. Barem za edukaciju njih je dobro s vremena na vrijeme odraditi pošten mythbusting.
  • NORTE
    11.5k
    Psi laju, karavane prolaze!

    Bjelica trener dinama, a podmetanja u vidu mamića, prozvane mamićeve korporacije s Rijekom i Lokomotivom, kao i ispadanjem Osijeka od Kyzylzhara ostaju mrtvo slovo na papiru/ekranu.

    dinamo vraća najboljeg trenera kojeg poznamo i kojeg je isti taj mamić potjerao zbog lockdowna.
    Dokazanog na europskoj sceni, s europskim rezultatima i iskustvom Bundeslige.

    Plava lavina se ne može zaustavit.
    Bravo uprava.
  • blubach
    300
    Nisam niti aludirao da bi klub trebao nešto napraviti, samo sam konstatirao da su novinari negativno nastrojeni prema Dinamu. Neka udaraju kad treba, ali udaraju nisko, jadno već godinama, i to sigurno šteti imidžu kluba.Haza

    Iako se generalno slažem da su novinari uglavnom smeća i uvijek pišu naslove za klikove, ovo tu je baš selektivno gledanje i mislim da nije istina.
    Ne kenja se samo i uvijek po Dinamu, ima brdo normalnih naslova (evo recimo jedan Index koji mrzim iz dna duše piše upravo: Bjelica je u utrci za klupu Dinama pobijedio i dvije svjetske legende?) i tekstova koji su i objektivni, ali znaju i uljepšavat stvari.
    Prije koji mjesec sam pričao sa par Tovara i dotaknuli smo se teme medija i tvrde da je jako puno velikih medija anti-Hajdučki nastrojeno, a zašto? Zato što ljudi brzo zaborave lijepe ili normalne naslove i tekstove, a žestoko pamte one loše. Mi ćemo reć da su protiv nas, oni će reć da su protiv njih, a istina je negdje u sredini, samo eto, lakše nam je tako poimat stvari da su svi protiv nas kad je loše...
    EDIT: na kraju krajeva, novinari su tu da nabijaju klikove i pisat će sve da ih dobiju, mislite da (većinu) njih boli k dal je Dinamu, Hajduku ili nekom trećem dobro ili loše? Bitno da se klikne na članak.
  • Eduardo
    20.3k
    *najdugovječniji po broju uzastopnih dana

    Zoran Mamić, na klupi je bio u periodu od listopada 2013. pa do lipnja 2016. i na toj je poziciji proveo 975 uzastopnih dana, dijelom zahvaljujući okolnostima koje su svima dobro poznate Slijedi ga Nenad Bjelica sa 734 dana, dok je Ćiro u svom mandatu od srpnja 1992. do lipnja 1994. bio na čelu 710 dana. Zlatko Kranjčar vodio je Dinamo od listopada 1994. do lipnja 1996., ukupno 588 dana, a Josip Kuže je bio na klupi od lipnja 2005. do studenog 2006. i skupio 522 dana.

    Lp5hgaV.jpeg
  • Ludovic IX
    7.3k
    će ova tema "TRENER - General Nenad Bjelica" i dalje imat isto ime kad postane sluzbeno ili će čin ipak morat ponovo zaradit?
  • Crni86
    3.8k
    kako je ovo u jednu ruku tuzno vidjet da se ni jedan trener (osim zokija i svi znamo zasto) nije zadrzao duze od 2 godine. Mjenjali smo trenere ko carape po svakih 6 mj, godinu dana. Cudo je da sa takvim ne kontinuitetom i dalje imamo ovako dobre rezultate.

    Sada kada se i iz kluba naglasilo da se trazi dugorocno rjesenje, jedva cekam vidjet gdje nam je granica kada postoji nekakav kontinuitet koji se ocekuje da ce novi trener opravdati. Mi kroz momcadsku igru jedino mozemo parirati velikim ekipama i zbog toga mislim da je kontinuitet trenera najbitniji segment za nas kako bi u europi postigli sto bolje rezultate.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Baš je ružno vidjet ovog govnara na prvom mjestu :lol: Oj Diname kaj si prošel...
  • Dzgšb
    838

    Treba otključati, mister nastavlja gdje je stao :strong:
  • Crni72
    12
    Bože hvala ti kaj je ova trakavica završila. Neka se vratio.Nemrem dočekat subotu!
  • vjeko1701
    8.4k
    Nego, sad kad je službeno ajmo predviđanja. Sustav? Koji igrači će profitirati a koji izgubiti njegovim dolaskom? Može li posložiti ekipu do Red Bulla pa da se imamo čemu nadati?
  • Jaro
    7.4k
    ono kaj ocekujem da ce Baturina ili pocet igrat obranu ili zavrsit ko Majer - klupa laganini bez obzira na medije, managere, navijace...
    Sjecam se tih prozivanja Bjelice zbog Majera - i onda ga stavi u superkupu i ovaj popije crveni na brzinu... Kasnije opet prilika, ovaj ne isprati igraca - poslije toga - jbg...
  • Crni86
    3.8k
    vjerujem da u prvenstvu cemo gledat 4141, u europi bi mogli gledat 532 sa cordobom u spici uz petkovica (nesto najblize orsi kaj mozemo dobit).

    Neninim dolaskom ce najvise profitirati petko. Ocekujem uz to da se podignu jos hoxha, sucic i mbuku. I nekako imam dojam da ce ogiwara dosta profitirat pod bjelicom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.