• OsamŠest
    3.4k
    Jel moguće da su samo 3 fotke s treninga? Pa jebem ti..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Skrivaju se taktike i nacini treniranja :cool:
  • NORTE
    11.5k
    Koliko je dobro vidjet ove slike Bjelice u dinamu i novi video!

    Vidjet ga s Marićem i Zekom kao vodećim figurama dinama, uz sve nove ljude u IO itd, bit će mu puno drugačije nego u prvom mandatu, a sigurno vidi koliko je bio željen u dinamu, od većine u klubu.

    U euforiji sam!

    Vozim se sam u autu danas i s rukama u zraku navijam Neno Neno!
    Otvorena tema na zoni bila mi je ko službena potvrda.

    Očekujem bolje od onoga što smo gledali do derbija, pobjede i igru.

    Trenerčina s top rezultatima u dinamu!
    Drugačije od povratka se nije moglo odigrat.

    Sad se lagano vratit na pobjedničke staze, Neno je tu, za Hnl smo jebeni space shuttle!

    Stojkovića vidim kao jednog od glavnih igrača dinama ovu jesen.
    Na zimu stižu pojačanja.

    Bjelici niža plaća nego u prvom mandatu, i to nakon Trabzona i Union Berlina.
    Meni ipak iznenađenje.

    "Bjelica je s Dinamom potpisao ugovor do 2026. godine. Doznajemo da bi trebao imati 20-ak posto manju plaću u odnosu na prvi mandat odrađen od 2018. do 2020. godine, odnosno da bi to trebao biti iznos nešto veći od milijun eura po sezoni."
  • NitkoBitan
    17.6k
    Doznajemo da bi trebao imati 20-ak posto manju plaću u odnosu na prvi mandat odrađen od 2018. do 2020. godine, odnosno da bi to trebao biti iznos nešto veći od milijun eura po sezoni."NORTE

    Zar nije po medijima oko 1,8 milijuna po sezoni :sweat:
  • ShanKu
    747
    1.2 milijuna piše na jutarnjem.. znači prosjek 1.5mil€ ajde :sweat:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Josko Jelicic je razocaran s obzirom na to da je buducem treneru Dinama pozelio sto vecu placu i sto bolju otpremninu. Dinamo ipak nije krava muzara :fear:

    Ne placamo nerealnu placu, Bjelica uz placu dobio nesto i od Uniona, a Union prosao bolje nego da bi drzao Bjelicu do kraja ugovora... svi sretni i zadovoljni.
  • vjeko1701
    8.3k
    Zadnji put kad je Jeličić komentirao nešto oko Dinama kad ga je preuzeo Bjelica, rekao je da će gol trčati po studiju ako se ona ekipa plasira u skupine europskog natjecanja. Završilo je prvim proljećem nakon 48 godina i grupnom fazom bez poraza.

    Samo toči Joško...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.