• prefontaine
    395
    Pa normalno da će bivši trener to rec kako bi sebe oprao i javnosti predstavio sliku da se borio protiv svemirskog broda.
    Bez pogovora bih ja uzeo i Prpica i Durdova i Livaju, a i za Sigura bi se našlo mjesta. A i Lučić je sigurno bolji od našeg drugog golmana.
  • Daliban
    1.7k
    Tanki smo kvalitetom u obrani i na krilima. Ostalo je super, jedino bi bilo dobro da imamo još jednog napadača. Dakle, recimo da smo na desnom beku, u veznom redu i na napadaču dobro popunjeni.
  • Praskaton
    2.3k
    u veznom reduDaliban

    Brojčano smo ok,profilom igrača ne.Fali nam netko agilniji i agresivniji na zadnjem veznom.
    na napadačuDaliban

    Definitivno ne.U slučaju ozljede ostajemo na jednom napadaču.
  • Daliban
    1.7k
    Dobro, onda smo samo na desnom beku dobro popunjeni.
  • Ali
    2.2k
    Ekipa je skrenula temu u cjepidlacenje oko dva ili jedan najbpljih pa sam se neporebmo upecao.

    A bit se izgubila, a to je da recikliranje trenera ma kako se on zvao nije najbolja opcija, a ako je jdina onda nisis strucan za tu poziciju.
    Samo je u nasem navijackom puku kao i opcenito u RH stvar "jeli naš ili vaš" pa se tako krece sa uzdizanjem u nebesa ili pljuvanje ovisno koji su glasniji i blizi medijskim kucama.

    Vrtim po glavi kakvi su strasni treneri vodili Dunamo, uf... strasna imena i nekako uvijek kad bi se ponavljali na klupi bi imali znatno losiji skor.
    Ćiro pokojni prvi mandat mozda i najveci uspjeh 82 generacija nakon 67 (njih nisam uzivo mogao vidjeti pa su mwni ovi 82 vrh), a isti trener nakon 4-5 godina u drugom mandatu je bio ocajan valjda 6-7 u tadasnjem prvenstvu.
    Vlak slicna prica, Kranjcar isto, onak iz glave rekao bih uvijek je drugi ili treci mandat bio znatno losiji. Mozda samo jedan jedini zato sto je bio zbilka poseban nikad prezaljeni Kuže, a i to je.mozda jer je prvi put bio za tadasnji nogomet.mozda premlad sa 36 ak se sjecam dobro... pa je.mozda to i glavni razlog da je.drugi mandat imao bolje nego prvi ili jenjednostavno izvrstan covjek bio.
  • Maxova dijagonala
    348
    Mi smo sami sebe digli u nebesa sa pričom o nikad jačem kadru. Kakav nikad jači kadar? Pogledajte Neninu ekipu iz prvog mandata i sad i sve će vam bit jasno.
    Neva je ok golman ali Livi je klasa iznad.
    Leovac je Jordi Alba za Ogiwaru.
    Imao je 6 godina mlađeg ktca.
    Mmaee djeluje školovaniji igrač od Dilavera ali fali mu Emirove borbenosti i odgovornosti.
    Ok rpg i rile su bolji od Stojanovića.
    Mišić je bolji od Šunjića ali sigurno nema njegova pluća i mogućnost pokrivanja terena.
    Prime Ademi je bio bolji od Sučića.
    Olmo je realno bolji od Baturine koliko god bati meni bio drag igrač ali mislim da nema Olmov plafon.
    Onaj Oršić je bio klasa iznad sadašnjeg Pjace.
    Gladni petko iz 2018 za ovog sadašnjeg djeluje ko R9.
    Kadzior je puno školovaniji igrač od Cordobe ali mislim da najbolje od Juana tek slijedi.
    Možda imamo malo širi kadar u vidu Stojkovića,Kulenovića,Roga,Špikića,Ademija ali imao je i Neno tada Moru,Hajrovića,Perića,Gojaka,Gavranovića...
    Nama danas fali lijevi bek,jedan dobar stoper,alternativa Mišiću i još jedan špic...tek onda ćemo imat širok kadar na svim pozicijama.
  • Mrvica
    3.9k
    Malo bi trebali stati na loptu sa tim podcjenjivanjem ostalih, kao što je rečeno protiv Rijeke 1:1 a protiv tovara izgubili (je gol iz ničega ali je koštao 3 boda). Poraz protiv Slavena neću ni komentirat. Da smo toliko superiorniji u ovom trenutku zgazili bi i jedne i druge, bili bi na vrhu tablice i živio. Malo realnosti stvarno ne škodi. Po meni kakva god da je Bjelica veličina od trenera i koliko god da mislim da će prodrmat sve oko sebe toliko sam i skuliran. Rezultati će pričat za sebe, a Bjelici želim jako jako puno sreće u ovom mandatu i najiskrenije se nadam da će on biti taj mesija koji će oživiti taj atomski Dinamo o kojem pričamo jako dugo. Ne volim provokacije i podcjenjivanja jer to radi tuga s juga, pa mi je komentar uvijek na kraju se mrtvi broje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.