• Jaro
    7.4k
    Jbt, Union sretan kaj ga se rijesio, a ne da odstetu mogu dobit. Nebitna cifra...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Samo da se upišem. Sretno Neno.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Nisam nešto euforičan, a nisam niti pesimističan. U ovome trenutku Bjelica je najbolje rješenje od spomenutih protukandidata. Moja želja bilo je veliko trenersko ime poput Kovača, Conceicaa, Terzića, Jardima i sl., ali ostat će to mokri snovi. Povratkom u realnost, Bjelica je najbolje rješenje, bolja opcija čak i od Setiena ako se i zanemari njegovo nepoznavanje engleskog jezika, a pretpostavka je da je on bio realno rješenje ako je odlučio doći u Zagreb. No dobro, da se vratim na Bjelicu. Želim mu svu sreću, da bude rezultatski uspješan kao u prvom mandatu, ali ipak postoji opravdana doza skepse da to neće biti tako bajno. Bit će puno tvrdih utakmica jer to je njegov stil, konkurencija je jača nego onomad, njegova trenerska karijera je nepobitno u silaznoj putanji, nije to isti onaj uspješan stožer. Vidjet ćemo kako će to ispasti, sigurno da se radi o vrsnom psihologu koji može izvući ovu momčad i uzdam se u one tvrdnje da su Dinamo i Bjelica stvoreni jedno za drugo i ta suradnja mora biti uspješna. Treneru, vrijeme je da nam se vrati sreća na račun one tragedije protiv Shakhtara, vrijeme je da napokon prođemo u knockout fazu Lige prvaka! Nenade, povedi nas!
  • Neron53
    621
    Moj favorit je bio Terzic ali Bjelici zelim sve najbolje jer to znaci da ce i Dinamu krenuti na bolje...
  • nemapredaje
    3.3k


    Falilo mi je ovo treptanje očima
  • Jaro
    7.4k
    Nisam nešto euforičanIzet Hajrović

    Jbg kad si na klupi zavrsio bez jebemti... :rofl:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Top 3 utakmice pod Bjelicom
    1. Dinamo - Atalanta 4-0
    2. Ferencvaroš - Dinamo 0-4
    3. Rijeka - Dinamo 0-5
  • vjeko1701
    8.4k
    Nije ni Dinamo - Viktorija 3:0 za baciti nakon one duple Pernice u prvoj utakmici u gostima.
  • Samo Dinamo
    150
    Jebite se, bil sam skeptičan, a sad i mene polako hvata euforija.
    Daj zamislite da opet onak igramo i sve oko sebe pometemo...
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Trailer- Proljeće u Europi 2025.
    Coming soon :cool:


  • dinamo vitez
    319
    Viktorija isto, apsolutno. 3-0 bez prelaska centra od strane gostiju.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ko što već rekoh, nije mi bio favorit, ali sad kad je već tu želim mu da bude još uspješniji nego prvi put. Ne sumnjam u titulu, bio bi veliki uspjeh da nas ugura među 24 u LP.
  • Maks18
    3
    Da, gol za 1:0 je mozda bila najbolja akcija Dinama pod Bjelicom. A i 3:0 Petkovica sam valjda pogledao 100 puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.