• DiddyGuela
    2k


    Najbolje jos da nam i tribina određuje trenera. To me podsjeca na jedan klub s juga.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nenade sretno i neka ti je Bog na pomoći.
  • wolfgang14
    1.6k
    wolfgang14 da li je pjesma spremna u videu?emilperska

  • Kruno
    328
    Jedva cekam utakmicu.
  • maki
    46
    Neno dobro nam se vratio. Od kad je otišao prvi put, ni jedng trenera nisam toliko očekivao da se vrati kao njega. Uz Božju pomoć siguran sam da nam slijede veselja kao i kad je bio prvi put.
  • vjeko1701
    8.4k
    Dobrodošao natrag
  • diebalo77
    207
    Neno dobrodošao nazad nastavimo tamo gdje smo stali
  • GOAT
    1.3k
    Koliko su se uzjebali sa svih strana, koliko nervoze im donosi ova odluka..

    Sad je po novome i rivalima stalo do toga tko je sto rekao "lose" o nama? E onda znam da je ovo trenersko ime pun pogodak.

    Medeni mjesec im je trajao 3 kola a sad idemo po tu titulu i nabijanje razlike
  • nemapredaje
    3.3k


    Mislim da njih dva nisu ostala u dobrim odnosima nakon što je Bjelica otišao iz Osijeka, a ovaj preuzero njegovo mjesto.

    Mislim da je čak i Nino Bule u nekom podcastu to iskomentirao kao izdaju.
  • Captain America
    17.7k
    Mislim da je čak i Nino Bule u nekom podcastu to iskomentirao kao izdaju.nemapredaje

    E jbg onda.
  • vjeko1701
    8.4k
    Odkud ti to, Poms je izjavio da mu je Bjelica savjetovao da ostane jer mu je to prilika krenuti samostalno.

    "Kada smo čuli da Nenad odlazi moja prva misao bila je: ‘OK, Nenad odlazi, a skupa s njim i svi mi ostali.’ No, onda je ispalo da mi baš i ne možemo otići jer imamo važeće ugovore koje klub kani poštivati. Imaš dvije solucije – dati otkaz i isplatiti klub što bi bilo glupo ili zajedno s ostatkom stožera dočekati novog trenera. Odlučili smo ostati i čekati da vidimo što će se dogoditi. Onda su mi rekli da ću voditi nekoliko sljedećih treninga i kao profesionalac odlučio sam to respektirati i radi posao najbolje što znam. Nakon 2-3 dana pitali su me želim li biti prvi trener. Prvo što sam učinio, nazvao sam Nenada i pitao ga je li njemu to u redu, slaže li se on s tim? Da mi je rekao da se ne slaže ili da to nije dobro za mene, ja to ne bih prihvatio i danas ne bih bio prvi trener Osijeka. No, on mi je rekao ‘Rene, ovo je dobra prilika za tebe, uzmi je i nastoj pobijediti u svakoj utakmici. Želim ti puno sreće i sve najbolje u poslu!’ Tako sam i od njega dobio zeleno svjetlo i sada živim ovaj posao svim srcem i svim svojim znanjem. Znam da mi je to velika šansa i želim sebi i drugima dokazati da mogu biti uspješan. To je cijela priča. Bilo mi je jako važno da mi Nenad kaže da je to dobro za mene i da nema ništa protiv toga.”
  • Mihaljević
    9.8k
    Bule je bio i u Trabzonu i u Unionu.
    nino-bule-trabzonspor.webp
    35ad62f5086b3a2a4ea0537d11b16ccd,7fdf1101?w=992
  • Dadox
    44
    Za mene osobno najbolji trener Dinama otkada pratim,a to je 40+ godina. Kako će sada to izgledati nemam pojma,ali drago mi je da se vratio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.