• Maxova dijagonala
    331
    Sad kad sutra na konferenciji desno od nene bude big ben...
  • The Undertaker
    5.4k
    Da je Dinamo na kraju prošle sezone smjenio Jakira i uzeo nekog drugog trenera (ne nužno Bjelicu), onda je to vizija, makar i pogrešna. Ovo je daleko od toga što ne znači da se neće pokazati pogotkom.
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa napisao sam ti gore. Karijera mu je nakon Dinamo u banani i mi mu dođemo kao bingo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Moja poanta je bila samo naglasiti da se ne može baš furati narativ kak smo sa svima igrali ravnopravno u LP svaku tekmu (što naravno nije realno niti za očekivati)ZrnTSCHeZ

    Tko to radi?
  • striko
    1.5k
    One dvije pobjede na Poljudu i na kraju u Rijeci su mu dali kredit, a nama lažnu nadu. Brzo ga je potrošio.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mariću, ako čitaš, samo nas nemoj zajebavati da je Neno produkt dugoročne vizije kluba. Reci brate da je najbolja kontrola štete koju smo mogli pronaći u kratko vrijeme. Nema smisla da se lažemo od početka.The Undertaker

    E da da, to je naprosto idealno da kaže. :strong: :ok:
  • The Undertaker
    5.4k
    Ma ja razumijem ljude u klubu i zašto Jakir tada nije dobio otkaz. Za otkaz Jakiru u tom trenutku treba imati muda do poda i "viziju". Jebi ga, sad plaćamo cijenu.
  • Filip 91
    748
    S Bjelicom 'u paketu' dolaze Nino Bule, Danijel Jumić, Jasmin Osmanović i Leo Sovina...
  • Zagi
    7.7k
    Uostalom, duljina ugovora je već indikator.The Undertaker

    Zašto ti je onda potrebna svečana potvrda? Biti će tu dok ne ode.
  • Maximo
    523


    Kakvo je mišljenje/saznanje o njegovom stožeru? Jel to kvalitetnije nego je bilo? manje kvalitetno?
  • StjepanZG
    3
    U Turskoj se nije snašao očito jer se tamo očekuje instant rezultat, oni priznaju samo naslove tj. borbu za naslov. Fanatici u upravi kao i navijači, haha. Koliko vidim Trabzonspor ni ove sezone ne briljira tako da očito nije do Bjelice nego do kadra koji je u klubu. U redu, imaju i dosta ozljeda ali činjenica je da vjerojatno neće konkurirati za naslov.

    Vezano za Union Berlin, vjerojatno da mu se dala prilika duže vrijeme, vjerujem da bi imao okej rezultat ali nakon one scene sa Saneom su raskinuli ugovor s njim. Osobno ne mislim da je Bjelici trenerska karijera u padu koliko se neke stvari jednostavno nisu poklopile. Očekujem od Bjelice vrhunski rezultat u Dinamu a pod tim mislim solidan rezultat u Ligi prvaka, osvajanje prvenstva i kupa što se podrazumijeva.
  • Neron53
    620

    A mozda i Luka :)
  • The Undertaker
    5.4k
    Naravno da to neće reći baš tako. Iako, meni bi to bila legendarna konferencija za tisak. Plus da Neno izjavi da mu je karijera u banani i da mu je Dinamo prilika za vađenje. Ne mogu zamisliti iskreniji početak suradnje. Ovako sve nešto okolo naokolo a sve se zna.
  • tp1997
    378
    Di Marzio tvrdi da Dinamo odugovlači s Bjelicom jer se nada da će Cannavaro ipak prihvatiti...
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Naravno da to neće reći baš tako. Iako, meni bi to bila legendarna konferencija za tisak. Plus da Neno izjavi da mu je karijera u banani i da mu je Dinamo prilika za vađenje. Ne mogu zamisliti iskreniji početak suradnje. Ovako sve nešto okolo naokolo a sve se zna.The Undertaker

    Bila bi legendarna iz krivih razloga plus kaj se to u praksi nikada ne događa i to s razlogom. Uostalom koja bi to bila poruka momčadi, evo vam trener koji nam je samo za sad a trener kaže karijera mi je u banani sad se vadim..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.