• The Undertaker
    5.4k
    Pa nije Bjelica amater. I njemu je sve jasno.
    Neće ni on reći Zajecu, čuj trenutno mi je karijera u banani pa mi Dinamo dođe odlična prilika za vađenje.
  • tp1997
    411
    Ako Bjelica bude ostvarivao rezultate, nema apsolutno nikakvog razloga da ne bude dugoročno rješenje. Trebao je biti i u prvom mandatu, i bio bi da se braća krimosi nisu umiješali
  • Crni86
    3.8k
    Bjelica bi jos dugi niz godina sjedio na klupi dinama da daltoni nisu vodili klub.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pa zna Bjelica da smo kontaktirali i druge trenere, isto tako zna da sam i nuđeni neki treneri zvučnih imena koje smo odbili. Bitno je samo ono što se mi dogovorimo s njim.
  • Jaro
    7.4k
    Uostalom, duljina ugovora je već indikator.The Undertaker

    Duljina ugovora je posljedica Bjelicine zelje i uvjeta klubu koji i nema nekog manevarskog prostora, a ne ppkazatelj vizije za mene je i sami izbor Bjelice pokazatelj manjka vizije al dobro. Sretno nam svima...
  • ZrnTSCHeZ
    86

    Znači, mi možemo napunit Atalantu doma, a oni nas nipošto.

    Malo realnosti, ta ekipa godinu poslije, ispala je nesretno od PSG-a u četvrtfinalu lige prvaka tako što je vodila do sudačke nadoknade.

    Atalanta je te dvije godine bila avangarda na europskoj razini s možda najljepšim nogometom.

    Moja poanta je bila samo naglasiti da se ne može baš furati narativ kak smo sa svima igrali ravnopravno u LP svaku tekmu (što naravno nije realno niti za očekivati)
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa to sam i ja napisao. Ne želim slušati još jednu presicu o "vizijama". Jedina vizija koju klub trenutno ima je 3 boda protiv Lokosa.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Bjelica bi jos dugi niz godina, sjedio na klupi dinama da daltoni nisu vodili klub.Crni86

    S druge strane, možda nikad nebi ni došao u Dinamo. Sve su to prazna naklapanja, što bi bilo kad bi bilo.
  • vjeko1701
    8.4k
    Nek to bude svima jasno ali bilo kakva službena potvrda toga, čak i kroz floskule stavlja trenera u startu u lošiju poziciju i daje krvi morskim psima koji kruže.

    Jednom kad je netko odabran, bio to Pero Perić, službena retorika mora biti da je on najbolji izbor i da se sa njime dugoročno računa bez fige u džepu. Sve ostalo je recept za katastrofu.

    Na bilo kakva pitanja o drugim kandidatima, odgovor mora biti da je normalno da se sagledavalo više imena ali da je zaključak struke u klubu kako je Pero Perić najbolji izbor. Ne u ovom trenutku, ne u ovoj situaciji, ne od onih koji su bili voljni doći. Od svih.

    Nek je laž, nek svi znaju da je laž. Nebitno.
  • Crni86
    3.8k
    od domacih strucnjaka u tom periodu je bio za nase mogucnosti najbolji strucnjak. Dosao bi on svakako do dinamove klupe nekako, ali isto tako bi kod svih normalnih upravljackoh struktura i ostao duzi niz godina jer ga je svlacionica voljela, navijaci su ga voljeli, on se dobro osjecao u klubu i raso je zajedno sa klubom.
  • Maxova dijagonala
    361
    Perković legenda ostaje u stožeru
    Nadam se da će nastavit bit zadužen za obranu
  • Noel
    6.4k

    Dinamo ne može dovodit trenere za dugoročne periode. Klub smo koji teži rezultatu i titulama i ne možemo imat trenere u koje ćemo polagat vrijeme. Ne znam zašto misliš da je Bjelica instant rješenje. Imat će po informacijama ugovor 2 godine. Nijedan trener Dinama nije bio 2 godine osim Mamića ako se ne varam na klupi Dinama. Zašto tražiš od Marića da kaže da Bjelica nije dugoročno rješenje ako Bjelica to je i svi u klubu vjerojatno tako gledaju. 2 godine u Dinamu su dugoročno rješenje. (Možda i duže bude.)
  • StjepanZG
    3
    Pa zašto bi Bjelica pristao na takve uvjete ako misli da nije dugoročni izbor kluba? Uostalom, ako je to istina, meni je to žešće nepoštovanje Bjelice kao jednog od največeg trenera koji je trenirao naš klub. S druge strane ako se Bjelicu smatra da nije dugoročno rješenje, koga to klub ima u vidu kasnije kao dugoročno rješenje? Jedino ako misle dovesti nekakvo trenersko ime da ti mozak stane poput Terzića.
  • Maximo
    523


    Istina...ako išta tu smo uspjeli zadržat konstantu...
  • Mr Anderson
    8.2k
    od domacih strucnjaka u tom periodu je bio za nase mogucnosti najbolji strucnjak. Dosao bi on svakako do dinamove klupe nekako, ali isto tako bi kod svih normalnih upravljackoh struktura i ostao duzi niz godina jer ga je svlacionica voljela, navijaci su ga voljeli, on se dobro osjecao u klubu i raso je zajedno sa klubom.Crni86

    Ostao bi toliko dugo koliko bi imao rezultat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.