• Mali Zeus
    13.2k
    Di Marzio tvrdi da Dinamo odugovlači s Bjelicom jer se nada da će Cannavaro ipak prihvatiti...tp1997

    On je ionak Romano za siromašne.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ljudi bi to shvatili kao dobru zajebanciju na svoj račun. Barem bi ja to tako shvatio.
  • Filip 91
    777
    Po mojem mišljenju je kvalitetnije, ali vrijeme će pokazat...
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Ljudi bi to shvatili kao dobru zajebanciju na svoj račun. Barem bi ja to tako shvatio.The Undertaker

    To kaj ti bi ne znači puno. :)
  • flexXy
    2.3k
    U Turskoj se nije snašao očito jer se tamo očekuje instant rezultat, oni priznaju samo naslove tj. borbu za naslov.StjepanZG

    Nije pomoglo ni pogodovanje nekim agentima koji su mu omogucili angazman tamo. Covjek nakon Dinama ima spiralu nizbrdu u karijeri i ovo mu je zadnja sansa da pokaze da i dalje ima ono nesto sto ga je do tada krasilo. Vidit cemo, po meni ovaj njegov angazman nema neke normalne sredine, ili cemo vidit renesansu ove momcadi ili ce napravit jos veci kaos nego sto je bio. Po meni je vrlo problematicno sto jos od Osijeka odaje dojam da je puknuo kao kokica.
  • i more je plavo
    1.1k
    Di Marzio tvrdi da Dinamo odugovlači s Bjelicom jer se nada da će Cannavaro ipak prihvatiti...tp1997

    A Bjelica je svizac koji bu ostavil dobar dio love Njemcima i onda izvisil kod Dinama :cool:
  • Omake
    2.7k
    Je li Di Marzio ikad išta o Dinamu pogodio? Cifre za Baturinu i Sucica su bile pogrešne. Rekao da je Brekalo sve dogovorio. Po njemu je Gvardiol trebao završiti u Leedsu itd itd
  • Maxova dijagonala
    361
    očito Canavaro ne odustaje od klupe Dinama pa plaća članke.
    Sve već viđeno 500 puta...
  • StjepanZG
    3
    Iskreno vjerujem da će Dinamo proigrati pod njegovim vodstvom, mislim da teško može gore od ovog kako Dinamo trenutno igra i generalno izgleda. Bjeličin karakter je zajeban i u pravu si što kažeš da izgleda kao da je puknuo ko kokica. Nadam se da će se ovdje smiriti i da će nam ponovno donijeti puno veselja i dobrih rezultata.

    Ovo što se spominje Cannavaro, jesu oni normalni, pa s kim je taj lik ostvario ikakav rezultat?! Ako je on bio u užim planovima onda se stvarno pitam za psihičko zdravlje odgovornih ljudi u klubu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bemti da u novinama napišu da vani sjekire padaju i Godzilla šeće gradom ekipa bi masovno pošandrcala jer bi odmah povjerovala.
  • Simpatizer iz fotelje
    24
    Ja vjerujem da je Nenad najbolje rješenje u ovom trenutku. Posložit će ih, popraviti igru, uvesti neke smislene acije. Al meni nije jasno kaj je sad? Prošao je kup, iz kluba tišina. Očekivao sam konferenciju danas i predstavljanje i da vodi bar trening ili dva do Lokomotive... pa di je?
  • Maximo
    523
    Dal se stvarno još lome koplja oko dal da ga uzmu? Miro jel stvarno dio ekipe protiv njega bio? Kak si onda znao već prošli tjedan da dolazi?

    Dosta neodgovorenih pitanja
  • Mikina lijeva kopačka
    28
    iskreno s ovog gledista nije Čačić ni bio toliko loš…. Imao je svoje mane ali za Jakira i neke druge je ipak razina više.. digao je ekipu prije dvije sezone itekako kad je visilo protiv Hajduka i imao savršenu jesen 2022 (barem za HNL)Marc

    Odnesi mu RTV aparat na popravak ak ti je dobar, kakav mrtvi čaćić, uništio je Inker, Dubravu, a u dinamu je bio samo zato kaj je glavina pička - kriminalac ga za izbornika stavi, mater ti jebem koji kurac. Poserem mu se na brk
  • Olmic
    3.7k
    Bilo bi vrh, Bjelica dobio raskid oszao bez para, a mi ga skajlamo i uzmemo Canavara
  • Paggini
    21.1k


    Pa ti govori da smo korporacija!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.