• serbus
    4.2k
    Imamo dvije godine za osmisliti sustav kojim ćemo se besplatno voziti po autocesti baš čitam da od ljeta 2026 nema više naplatnih kućica. :rofl:
  • Dinamosaur
    1.5k
    U meduvremenu je i medimurje plin javilo da ce ponuditi 20 centi nizu cijenu.jedan u nizu
    I jesu ponudili?

    Nemoj me tak cimat, GPZO garantirao godinu dana nižu cijenu, a nakon toga mogući jednostrani raskid ugovora ukoliko budu uvjeti nepovoljni
  • Dinamosaur
    1.5k
    instalirati LED tablice na autu ili po starom, susjedove :lol:
    Pitanje ti je legit jer je i vlada izjavila: detekcija prekršitelja predviđa se na 99,9 posto.
  • NKDZ86
    1.6k
    Dobro jutro svima, sretan put onima koji kreću u Banjole, a vi igrači danas, nemojte bit zbunjole!
    Igraj, igraj dinamo, purgeri te vole!!
  • masacusec
    3.6k
    Nastojiš zamijeniti graža....
  • NKDZ86
    1.6k
    nisam ničija zamjena.
  • vjeko1701
    8.4k
    Samo pitanje. Što ako se ne prijeđe sa javnog na tržišno? Po defaultu se prebacuje na Međimurje ili?
  • Dinamosaur
    1.5k
    da. Ako nisi poslao gpz-u zahtjev za promjenom opskrbljivaca i ugovor, onda ce te preuzeti medimurje od 1.10.
  • mali M
    5.2k
    slabo sam spavao pa danas samo kavicu i đi-pi jedan molim. btw malo me sokeralo da nitko nije zamjetio kakvo savršenstvo od nove profilne slikice imam!!! :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Zanimljiv dan na poslu. Da, imam faks i ne delam ništa bajno. al danas sam čistio neku prašinu od kemikalija. Bilo je tako natrijevih silikata, karbonata, pa i hidroksida. Morao sam navuč majicu dugih rukava, masku i zaštitne rukavice. Nije skroz opasno za zdravlje, ali prašina ta je nagrizajuća kad udahneš, plus dost toga je lužnato. Uzeo metlu i meo tamo prostoriju. Čudo. Osjetio sam ispunjenje. Čim sam stavio onu ozbiljniju masku. Srce mi se ispunilo. Ne znam.

    Kemija je strast ma bez obzira u kojem obliku se susrećeš s njom. Zapravo, možda ne u kojem obliku. Ako je opasna i ako moraš mućnut mozak i ak nije svakodnevna. Jesam inženjer, učio sam i fiziku. Bez fizike nema ni kemije i obrnuto, ali generalno fizika je više deskriptivna znanost na makrosvijetu. Objašnjava kako se neke stvari odvijaju.Pomoću fizike ti na makrosvijetu manipuliraš kemijom. Ali kemija ti donese koristi izravne u životu. Od tvdog sapuna za ruke do rekreacijskih droga.

    Kasnije na gablecu kolegica veli da ne voli kemiju, kak je to sve glupo da je imala 2. Tema je bila neka toksikologija. Mene zateglo u srcu. Nisam očekivao da ću tak reagirat.

    Ja rekoh da 7 godina unatrag opet bi to upisao bez obzira kaj trenutno tržište nija nama naklonjeno, kaj nas ima previše za naše tržište i kaj radim za siću NKV posao. To me ništa ne sprječava da pišem ovakve eseje.

    Nemam labos doma. Nemam posuđe kao neki pojedinci na youtubu. Ko zna možda jednog dana. Neko će možda reći da kajja imam ode sveg tog. Pričam, baljezgam gluposti, nema love. A dobro love zasad imam dovoljno. Kemiju nikad nisam ne gledao kroz prizmu love i dobiti. Al imam strast. Čovjek bez strasti je siromašan čovjek.


    A da se nadovežem na gore post. 8 sati i 15 minuta sam ubio danas u komadu sna. Dobro je.
  • Paggini
    21.1k
    Jel znas radit droge pa da neki biznis pokrenemo?
  • miro
    4.4k
    Sudeći po upisima, Walter White je goli k... za Majkija
  • Majki2111
    3.1k
    Ne znam radit droge. Pogotovo ne napamet. Nas inženejre su ti na fasku učili da niš napaet ne radimo. Samo čitat, čitat, čitat. referirat se. Ništa bez analize. BAr tako na diplomskom. Ne znam kako je na doktorskom studiju. To budem frenda piato generalno koja je razlika u modusu operadni, mogu saznat iz prve ruke evo. Čuo sam da na periferiji grada ima čak i labosa za sintezu jeftinih sintetskih droga. Sinteze su poznate. Ja nemam love ni prostor i posuđe za to.

    Pa na googlu imaš sintezu kokaina od prije 100 godina. U koracima. Nisam tražio postupak al imaš reakcijsku shemu. Ak nabaviš tropinon onda u 5 koraka možeš doći do kokaina. 100% čistog. Javan je dokument. Ak znaš čitat takve stvari možeš bit na vrhu kartela i imat monopol na tržištu jer imaš čistoću. Teoretski, jel. Ne znam kako murija i to sve ide. Ti kartelski ratovi zagrebački. U tome nisam. Nisam kriminalni čovjek. Niti imam veze.
  • Majki2111
    3.1k
    Pogledao sam braking bad. Nisam oduševljen bio. 10% kemije, 90% karteli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.