• Paggini
    21.2k
    Jakirović dobije otkaz:

    "JEBENA UPRAVA SRAM VAS BILO SPODOBE NESPOSOBNE SVE NAM JE DAO JEDVA STE CEKALI GA MAKNUTI"

    Uprava koja ga nije jedva cekala maknuti i nema odma spremno ime:

    "KLOSARI NESPOSOBNI NEMOZETE ODMA NACI IME KLOSARI"

    U medije krenu izlaziti imena sopica, cabraje i rendom stranaca:

    "JEBENA UPRAVA NESPOSOBNA DOVEDOTE BJELICU NI NE MOŽTE BOLJE OD SOPIČA I SLIČNIH KLOSARCINE:

    Dovedemo Bjelicu:

    "NARAVNO DA OVA UORAVA KOJA MRZI DINAMO DOVODI TRENERA KOJI MRZI DINAMO I GOVORI DA JE KORPORACIJA"
  • Dadox
    44
    Onomad kada nas je Bjelko uvrstio u korporaciju nismo ni sami imali bolje mišljenje o svojoj upravi i ljudima u njoj.Tako da njega sad prozivati jer je Perasicu,Antolića i druge tako okvalificirao je malo glupo.Nisam to shvatio kao atak na klub,ali svako ima svoje doživljaje.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sad će i slika članske iz 1979. godine. Ali skinuta s Njuškala...rioda

    Kakav deja vu :grimace:

    Kako se zvao taj padobranac?
  • Haza
    4.7k

    Očekujem da Bjelica digne Baturinu, to svakako, i da od njega stvori modernog igrača koji igra u oba pravca. Prije svega da mu popravi obrambene mehanizme, ali i da ga natjera da se brže rješava lopte, Baturina previše carini loptu. Ali dobro, ajmo prvo pričekati službenu objavu:)
  • Dinamo Sarajevo
    37
    Pozdrav ekipi od dinamovca iz Sarajeva. Čekamo Bjelicu i u nove pobjede!
  • Big Daddy
    1.3k
    Bati ce morati bas to usvojiti, inace ni njemu ne bude zagarantlrano mjesto u prvih 11. Kod Bjelice nema zajebancije
  • The Undertaker
    5.4k
    Baturina zna igrati odbranu (vidi Qarabag) samo ili neće ili, meni vjerovatnije, fizički ne može (u kontinuitetu)

    Znam da svi očekuju čuda ali ja mislim da će i sa Bjelicom biti dosta utakmica povuci-potegni jer nismo kondicijski spremni a to se ne može brzo popraviti. Nadam se da se varam ali takav mi je dojam trenutno.
  • Kotlovina
    0

    Vidim da si mlad pa mi je jasno zkj nazivas taticarima jer drugo i ne znas. Dignuli se ljudi na tipkovnice jer sam reko da se lagano oprostilo bjelici ko i ristovskom. No dobro, s obzirom na nasu upravu pocelo se bit kamilica za razliku od prije
  • tp1997
    411
    Ne, ne, ja uzimam mogućnost da imaš legitimno suprotno mišljenje. Ne kažem da je velika, ali uzimam da postoji.

    Dakle, moje pitanje stoji - koga bi ti, ako ne Bjelicu? Tko je u ovom trenutku bolje rješenje?
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Uh, i ja sam relativno novi član Zone, nadao sam se da ću doživjeti taj fenomen masovnih novih članova, čuo sam o tome, maštao i evo ga, došao je taj dan. Baš sam uzbuđen...

    Nisam za prošlu upravu (recite mu ime, ne bojte se), ali.. Prije je bilo bolje, ne bi se ovakve stvari događale, jelda?
  • Noel
    6.4k
    Čestitam svima u klubu koji su odlučivali i koji su izabrali Nenada Bjelicu kao novog trenera. U ovom trenutku najbolja opcija za Dinamo. Konačno nakon godina lutanja pravi trener dostojan Dinama.
  • Oluja
    4.3k
    Nisam odusevljen Bjelicom iz razloga sto mu rezultati nakon Dinama nisu bili bas na zavidnoj razini ali se nadam da ce cim prije odagnati moju sumnju i s nama postizati najbolje rezultate svoje dosadasnje karijere.
  • tp1997
    411
    Kako se uzme. Od Osijeka je napravio ozbiljnu momčad, u Trabzonu mu nisu ni dali vremena da u novoj sezoni s novom ekipom posloži stvari iako je dobio četiri od prvih osam kola (ako se ne varam, tu je bila i 3-0 pobjeda protiv Besiktasa), a Union je izveo iz zone ispadanja.

    Mene nimalo ne brine stručnost, i sposobnost da psihološki digne ekipu. Jedino što me eventualno brine je odnos sa Marićem, s obzirom da je Bjelica u prošlom mandatu ipak bio što mediji popularno zovu menadžer engleskoga tipa...pogotovo kad se uzme u obzir da, navodno, Marić Jakiru nije doveo ili mogao dovesti par imena koja je ovaj htio, tu bi moglo doći do trzavica.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    I još jedna važna stvar, nemojte očekivati lepršavost u igri, nego pragmatičnost. Bit će dosta tijesnih pobjeda kao što je bilo i u prvom mandatu tako da ne bi bilo razočaranih, one želje o gaženju protivnika kao što je nama Bayern napravio možete objesiti mačku o rep.
  • Kotlovina
    0

    Ako ne mpgu platit kovaca onda je bjelica najbolji izbor ako zaboravimo sto je govorio i da mu je lova bitna. Neke stvari ne mogu pregrmit. Da ne igramo lp bez razmisljanja bi uzeo cabraju ili sopica. Cannavaro i ostali stranci sumnjam da su bili prava opcija. Jedino da bjelica nije u igri onda mozda da al i to je zajebano jer ne poznaju hnl a prvenstveno se to treba gledat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.