• Kotlovina
    0
    I ponavljam, bjelici zamjeram sto je govorio i preko toga ne prelazim jer sam takav. On kao profrsionalac kkojeg lut mlzda jednom vrati u dinamo to ne smije govorit a to je samo znak da i on u glavi nije bas sav svoj. O trenerskim rezultatima tu nemam zamjerke pogotovo na prvi mandat kako je odradio i ako nismo igrali lijepo napravio je rezultat
  • tp1997
    411
    Okej, pošteno, ali onda u suštini priznaješ da bolje opcije nema, ako tražimo trenera kojemu domet nije samo HNL

    Ako želimo rezultat u LP, potreban nam je trener koji ima iskustva, a i koji će imati autoritet nad ovom svlačionicom, i može stvari posložiti relativno brzo. To je Bjelica.

    Sa pričama o neopraštanju prošlih grijeha i verbalnih delikta više ličimo na onaj klubić s juga Hrvatske nego na ozbiljan europski klub. Sve je to romantično i poetično, ali tako profesionalni sport ne funkcionira.

    Ili, kako je to Zabranjeno pušenje oslikalo, "tko igra za raju i zanemaruje taktiku, završit će karijeru u nižerazrednom Vratniku".
  • BBB Mataa998
    1.8k
    i da mu je lova bitna.Kotlovina

    Vec par dana odredjeni ljudi koji nisu za Bjelicu jer se nekoc davno zamjerio velikom vodjo forsiraju ovo da mu je lova bitna. Mozes mi objasniti sto to znaci?
  • Crusades1986
    12.4k
    To vjerojatno znači da je svugdje gdje je dobio otkaz dobio ugovorom utvrđenu otpremninu.
  • jakov1
    142


    Ne zastupam tu ideju, ali mogu objasniti.

    Bjelica zeli biti placen prema ugovoru kojeg je potpisao. Ljudi kojima to smeta svoje poslove rade za besplatno, iz ljubavi naravno.
  • Paggini
    21.1k
    Ja inače na svakom poslu odbijem otpremninu kad dobijem nezasluženi otkaz nakon što sam ostvario rezultate koje nije nitko na mojoj poziciji u prošlosti, tako da imam pravo kritizirati Bjelicu!
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Zamislite cuda covjek trazi ono sto mu po ugovoru pripada a ugovor je naravno ponudjen od strane kluba gdje je klub svjestan sto ima za isplatiti. :lol:
  • Kotlovina
    0

    I trabzon i union nije oprostio ni lipe. Ne kazem da treba ali nekad trebas vidjet da nisi dobro odradio sto si trebao i ne inzistirat na zadnjoj lipi. Sergej je tu ispao gospodin
  • dbut
    36
    Koliko ste se raspisali o Bjelici jel to znači da je to done deal? Koliko sam vidio mediji pišu da je blizu ali ima financijskih stvari za rjesiti (postojeći ugovor) pa sve još može propast...
    Nadao sam se kvalitetnom strancu, ali ako je bjelica taj nadam se da će poslozit ekipu i razuvjeriti me da je los izbor
  • Kotlovina
    0

    Ima boljih opcija samo ne zele doc ili ih se ne moze platit
  • Nino Bule
    13.8k
    Sergej je tu ispao gospodinKotlovina

    Po čemu je sergej ispao gospodin, po ugovoru mu je pripadalo 6 placa toliko je i uzeo
  • Crusades1986
    12.4k
    Sergej je tu ispao gospodinKotlovina

    Heroj!
  • Kotlovina
    0

    Koliko imam.informaciju nije uzeo. Ako je, onda moja greska
  • Krizy
    43.5k
    Imaš pogrešne informacije.
    Sve i da je gospodin samo zbog toga ili generalno, to ga ne čini dobrim trenerom.
  • dzis
    809
    neka vama gattuso
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.