• Papastrumf
    12.4k
    Uprava je bila za vise imena, u užem izboru su bili Sopic, Cabraja i BjelicaMiro Vugrinec

    Svakakvih gluposti se ovdje napisalo koje uopce nema potrebe komentirati.
    Ovo također nije istina. Na ovaj post se osvrcem jer ljudi uzimaju zdravo za gotovo sto ti napises.
  • Peškaman
    4.4k
    'Ko bi onda trebao biti u stožeru Nenada Bjelice?
    Nino Bule,Danijel Jumić, pretpostavljam i sin mu Luka Bjelica?
  • wolfgang14
    1.6k
    E sad, ako je Corluka potencijal, postoji li šansa da uđe u stožer i ući od najboljeg? :cool:Paggini

    PUSTITE PAGGINIJA DA KUHA
  • Crni86
    3.8k
    meni ovo nije losa ideja da carli recimo bude u stozeru ako ima mogucnosti.
  • kajsitilud
    380
    u užem izboru su bili Sopic, Cabraja i BjelicaMiro Vugrinec

    Pa kaj nije Pop Corn reko da se htjelo ic s HNL imenima da bi odavno imali trenera? Ovo mi bas ne drzi vodu...
  • Minken Bojna
    8
    Sopić i Čabraja nisu bili kontaktirani, a da li su bili u nekim kombinacijama, to ne znam.
  • Mladi Starac
    184
    Ova tema zaslužuje 200tu stranicu! :D
  • Izet Hajrović
    2.1k
    imam vjerodostojne informacije da Bjelica nije bio kontaktiran do nedjelje ujutro, za kasnije ne znam. To mi je nevjerojatno. Što su radili od srijede do nedjelje? U srijedu nisu ništa, to je i sam Marić rekao na pressici što mi je isto nevjerojatno da cijeli dan nisu mogli dogovoriti otkaz Jakiru, to je bio zaseban cirkus. I onda su oni od četvrtka do nedjelje uspjeli što? Srezati krug kandidata na Bjelicu, Sopića i Čabraju kao što kaže Miro. Kovači Terzić su velika imena, s njima se razgovor obavi u roku pola sata i vidiš da nisu zainteresirani. Ne znam, ja to ne razumijem, čemu toliko odugovlačenje?

    E sad, đabe ja sve ovo pišem ako Mirina informacija nije točna kao što kaže @Papastrumf . Ako se išlo za jačim imenima te se u nedostatku dogovora išlo za Bjelicom kao rezervnom opcijom, onda se čekanje može opravdati.
  • Crle
    540
    Ma očito to nije istina. Samo ovo već lagano postaje cirkus. Smjenu i dovođenje dobrog trenera sa stožerom je trebalo napraviti na ljeto.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ajme meni ljudi...prvo se molimo da bude Bjelica, sad nije dovoljno što je izabran. Sad je problem tko je još bio u kombinacijama i zašto je trebalo dan-dva duže od očekivanog? Fakat smo gori od tovara
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus imam vjerodostojne informacije da Bjelicanije bio kontaktiran do nedjelje ujutro, za kasnije ne znam.Izet Hajrović

    E vidiš ja imam vjerodostojne informacije da to nije istina. Što se tiče Sopića i Čabraje to je @Papastrumf opovrgnuo. Al ovo mi je fascinantno, sad je red plakanje što navodno nije bio prije kontaktiran.
    Isto tak kaj je Marić trebao na presici reći što rade na transferima?
  • skener
    946
    znaci nakon sto su svi bili insajderi i sve znali o novom treneru i nakon sto se to pokazalo kao potpuno promaseno sada krece prica tko je kada bio kontaktiran i tko je bio u uzem izboru

    i opet svi sve "znaju"
  • Haza
    4.7k
    Par stvari.
    - pohvala Upravi što je prepoznala situaciju i shvatila da je Bjelica trenutno najbolje rješenje,
    - za one kojima smeta Bjelica zbog povika da smo korporacija, on to nije rekao zbog Dinama kao kluba, nego metode djelovanja Mamića, koji je klubovima poput Rijeke godinama poklanjao igrače, i time utjecao na regularnost natjecanja (realno to je istina, i protiv toga smo se borili, mi Rijeci nemamo šta poklanjati igrače),
    - Bjelica je u više navrata hvalio Dinamo, rezultate kluba, isticao da se u Poljskoj dive Dinamu, on sam je davao intervjue za poljske medije i hvalio Dinamo,
    - Bjelica je časno otišao iz Dinama, iako je nečasno potjeran,
    - Bjelica je tvorac modernog Dinama, on je tvorac Dinama kojeg se nismo sramili u Europi,
    - Bjelica je savršen spoj za Dinamo,
    - Bjelica je morao biti taj, sad samo mudro s njim, jer koliko god je dobar trener, toliko je zajeban karakter.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Jakiru pedala, Bjelicin povratak... Mogu si zamislit koji je soj Dinamovaca na aparatima :grin:
  • Dinamovapriča
    70
    MARIO ŠITUM, EMIR DILAVER I MARIN LEOVAC DOBRODOŠLI :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.