• San Lorenzo
    15.9k

    Neznam kako ti i ostali korporativci uopće koračate kroz život ako ste u stanju tri godine cmoljiti zbog jedne izgovorene riječi...definicija snowflakea.
  • wolfgang14
    1.6k
    Uvijek je bilo i uvijek će biti

    Untitled.png
  • Kepec
    5.6k
    Neno od ždrijeba LP proučavao Dinamove protivnike, taktika za Monaco je odavno spremna.Paggini

    A za Borussiju ne moramo ni brinuti, ima ih u malom prstu još iz Bundeslige.
  • IceMan
    2.1k
    Ma neće Bjelici zicer igrati oni koji to igrama ne zaslužuju.

    I svoj je kadar u te dve godine znao mijenjat, najviše se sjećam kak je počeo sa Gavrom pa igrama zaslužio Petko da starta. Itd.

    Nije mu ni Hajrović (koji je bio najbolji igrač prve godine) kasnije bio prva opcija (jer je bio u lošijoj formi) itd itd.

    Nije to trener koji se veže na igrača, igraju najbolji u tom trenu i to je to.

    Bar je tako bilo u mandatu kod nas.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ja evo imam mišljenje da se Zajeca ne pita puno toga u klubu i da neki drugi ljudi imaju puno veći utjecaj.Maksim Maksimirski

    S obzirom da je vise manje poznata stvar kako je Zajec bio za Bjelicu a Maric za stranca ajde da smo i ovo demistificirali.

    Osim ako mislis da se Zajeca ne pita o izgledu treceg dresa ili o prodaji ulaznica.
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Generale dobro nam došao nazad.

    Jedva čekam Bjelakanov 352 da forum struka padne na guzicu.
  • Zvone92
    61
    Veliki pozdrav Miri i zahvala u moje ime i u ime cijele Zone na javljanju svega, bilo je stresno i turbulentno tu na forumu pratiti svih ovih 191 stranicu, mislim da su sada ljudi malo prodisali.. :)
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Od Vahida do danas daleko najozbiljnije trenersko ime koje je vodilo Dinamo. Ako je istina da se vraća, dobrodošao natrag doma Nenade, samo se nadam da ćemo opet bit beton ko u tvom prvom mandatu. E sad da vidimo igrače od čega su napravljeni...
  • IvanS
    169
    Dajte mi samo potvrdu da je Bjelica potpisao!
    Ne vraćam se na Zonu dva dana da odmorim psihu :)
  • Mali Zeus
    13.2k
    I zbog toga smo čekali više od tjedan dana? Kvantna fizika je odlučiti se tko je najbolji izbor od njih trojice.Izet Hajrović

    Bjelica je pod ugovorom s Unionom. Pa nije to bok bok oš bit trener, može super ajmo.
  • Felip
    186
    Sopić i Čabraja u užem izboru? Jebote ako je to realnost.
    Mislim svaki respekt njima kao trenerima, ali u ovom trenutku njih razmatrati kao realne opcije je tragedija.
    Bjelica će svakako biti upgrade u odnosu na Jakirovića.
  • Crle
    540
    Ako je istina da su razmišljali o Bjelici, Sopiću i Čabraji onda nije ni upitno tko bi trebao biti. No ako je i to istina, uz to da nisu vidjeli gdje Jakirova igra vodi pa su spali samo na ta imena onda sve više sumnjam da sportski sektor nije ni dorastao dinamu. Da ne spominjem ako moramo platiti odštetu.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    znam da nije, iako sam siguran da se i to može riješiti vrlo brzo da ima volje s obje strane, Unionu je najlakše reći da odustane od potraživanja i slobodan je. Malo zvuči banalno da ne možeš angažirati trenera koji nema klub ili da plaćaš odštetu za trenera koji nema klub. No, to je manje bitno, problem leži u tome da se njega nije kontaktiralo prije nedjelje ujutro, u to sam siguran, a možda i do ponedjeljka nije bio kontaktiran kao što piše Večernji ako se ne varam. To je problem, nepotrebno odugovlačenje kao i s transferima. Jako šlampavo.
  • Paggini
    21.2k
    E sad, ako je Corluka potencijal, postoji li šansa da uđe u stožer i ući od najboljeg? :cool:
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus znam da nije, iako sam siguran da se i to može riješiti vrlo brzo da ima volje s obje strane, Unionu je najlakše reći da odustane od potraživanja i slobodan je. Malo zvuči banalno da ne možeš angažirati trenera koji nema klub ili da plaćaš odštetu za trenera koji nema klub. No, to je manje bitno, problem leži u tome da se njega nije kontaktiralo prije nedjelje ujutro, u to sam siguran, a možda i do ponedjeljka nije bio kontaktiran kao što piše Večernji ako se ne varam. To je problem, nepotrebno odugovlačenje kao i s transferima. Jako šlampavo.Izet Hajrović

    A zašto vjeruješ Večernjem?
    Koji tek danas izlazi s tim ekskluzivnim informacijama. Bjelica je bio spominjan još prošli tjedan i odmah je bio u kombinacijama, siguran sam da nisu toliko čekali za prvi kontakt..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.