• hardek
    2.8k
    Da ET traži milju i po davnih dana bi već bio predstavljen.
  • Dubbbrava
    568
    O jebem te forume s insajderima :lol:
    Ja i dalje mislim da Kek nije trener za Dinamo pored našeg Neneka
  • ElDorado
    184
    O tome bas nismo pricali ali veliki je problem za dolazak Bjelice lovica iz Uniona. Ne treba to zanemarivati.
  • Fanboy
    2.6k


    Ovo je u stilu kad je lik otvarao bar, pa je na Tinderu napravio ženski profil i sa 100-ak frajera dogovorio na dan otvorenja da će se naći na spoju...Kad su svi došli rekao im da je šala i nek si naruče pivo....
  • Big Daddy
    1.3k
    Gledao ih je nedavno uživo… I adio…
  • Paggini
    21.3k
    cemo trenera s kojim ce neki od nas biti zadovoljniOluja

    Za Zonu je ovo maksimalno što se može izvući
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    za to su dobio 50 lajkova ,ne od mene jbg , za ovo ti je samo minus ,na muke mi pristajes:rofl:
  • Fanboy
    2.6k
    Mislim da se Zajec i Marić skrivaju iza nekih nickova na Zoni i bacaju udice sa imenima trenera...Di nahvataju najviše ribica tog uzimaju.
  • Nolifer
    8.1k


    Da znas da sam isto pomislio to neki dan. Samo da mi je znat koji su.. :lol:
  • blue heart 72
    1.7k
    Vežite se polijećemo.....
    Uprava se riješila Marića i na scenu stupa legendarni Majo, koji će objediniti ulogu SD-a i trenera i postaje naš Sir AF
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nista protiv da Neno bude trener. Sjecam se da smo imali igru, da smo bili spremni Kao švabe ,tjelesno mocni. Imali prekide, i nabijali atalante ,benfike ,shahtar smo nadigrali , sjecam se da je vidio momcad bas ono frajerski. Da je Petka poslao na tribine. Daa je dao rezervama sansu protiv rudeša pa smo prosuli bodove i onda rekao da vise ne seru sto ne igraju. Za jakirovica jedino mogu reci da se sjecam rekordnih poraza ,igra nikakva , nista po cemu bi ga se sjetio. I da se izivljavao na ukraincu bez veze
  • tp1997
    415
    Zvuči kao Bjelica. To jest, nadam se da je Bjelica, a ne nekakav Sopić
  • Božo
    14
    Malo se smirite, kad dođe službena objava sve ćemo znati. Nema smisla ovoliko pretrpavati forum. Hvala
  • E46
    696
    Po 1000 put, ajmo totalno ignorirat imena kao Sopic, Cabraja itd jer je Sanjin rekao da se nece dovest nikakva HNL prinova, znaci treba skroz prekritit Sopica i takva imena.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Vezano za (ne)spremnost Uprave i Zajeca i Marića...

    Varijante odigravanja utakmica pred otkaz Jakiroviću;

    1. Dinamo- Hajduk 1, Bayern - Dinamo 1 - ništa se ne događa
    2. Dinamo - Hajduk x, Bayern - Dinamo 1 - ništa se ne događa
    3. Dinamo - Hajduk 2, Bayern - Dinamo 1 uz rezultat 2-3 razlike - ništa se ne događa
    4. Dinamo - Hajduk 2, Bayern - Dinamo 6-7 razlike, otkaz Jakiru

    Znači dogodio se scenarij 4 uz napomenu da je Dinamo do 73. minute imao prihvatljivih -3.

    Znači Uprava je trebala imati na holdu trenera kojem bi rekla "e stari, ako izgubimo 6-7 razlike, dat ćemo otkaz Jakiroviću i ti si novi trener."

    U kojem svemiru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.