• SAS1987
    14.7k
    Toliko je bilo neozbiljne upisa u ovoj temi da sam se i ja malo, vjerovatno neokusno, našalio :lol:

    Nisam ocekivao toliko jaku reakciju i hvala na svim porukama u inbox al nemam pojma tko ce biti novi trener :lol:
  • Olmic
    3.7k
    i jos je onako drzao ruke u lisicama i sprdao se kad je bio tu sa ludogoretsom
  • Olmic
    3.7k
    hahaha klasicni janez
  • Noel
    6.4k

    Mogel bi ti sosed na odmor malo. Nije lijepo. Neno ak čita zonu počeo je buncat o korporacijama opet..
  • jedan u nizu
    8.3k
    Bjelica je, ne bi bezveze zapratio dinamovu fan stranicu na Instagramu i istu otpratio nakon pisanja na forumu o tomeFilip 91

    Ma to je napravio samo da bi mogao citati komentare o sebi i smijati se :sweat:
  • Pavinho
    47
    Procitao sam ovu temu od prve stranice...sekiramo se svaki dan, a znamo svi da nista ne znamo :meh:
    Dok sluzbeno ne objave ne trzam vise na ove insajdere
  • ElDorado
    184
    kak si ti to samo odnah skuzio
  • Big Daddy
    1.3k
    Nekak bi se mogao okladiti da ce trener postati Bjelica. Previse je indikacija sa svih strana.
  • Omake
    2.7k
    Trenutno stanje uma

    "He's never early
    He's always late
    First thing you learn
    That you always have to wait"

  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja nekak nisam siguran da je Bjelica, ili da ima uopće odluke. Procurilo bi do sad sigurno vec da je... (bar da je Bjelica I mean)
  • ElDorado
    184
    da a mi smo Heroin
  • gledatelj
    579
    Možda se toliko čeka jer nam potencijalna prva meta čeka nešto drugo? Tipa spominjani Terzić. Možda je rekao da mu daju tjedan dana jer čeka Milan/Everton pa ako to ne prođe da će pričat.
  • emilperska
    5.7k
    Razumijemo da se uprava uči i da su ovo greške u koracima na koje nisu navikli. To je ona razlika nas koji radimo u privatnom sektoru i onaj dio koji je dobar u tom nečem što radi, pa misli da je to u sportskom klubu gotovo identično. Neki dijelovi jesu, ali neki nisu. Uprava (Manenica pa onda Marić i Zajec koji nije dio Uprave jer Uprava je ipak na kraju odgovorna za ovo na papiru, ona je potpisala službeno i otkaz Jakiru i potpisat će ugovor novom treneru) je trebala imati spremno rješenje čim su u svibnju postojale dvojbe oko Jakira. Ja sam bio za to da Perković vodi 2 tekme ako je nužno, ali razmjeri kaosa su toliki u prvoj ekipi da je reakcija bila potrebna prekjučer.

    Uprava je trebala na ovo biti spremna. Ova trakavica traje 7 dana i približavamo se kraju rujna. Namjere im sigurno jesu najbolje na stranu što imamo različita viđenja oko rada SD-a, ali treba dati podršku Upravi jer očito se uče na ovome još. Nadam se da će trakavica biti uskoro gotova i da je Uprava (ne Zajec nego Uprava koja je odgovorna za sve smjene i potpise) naučila iz ovog nešto za buduća vremena..
  • Kaktus Car
    561
    trebala imati spremnu rješenje čim su u svibnju postojale dvojbe oko Jakiraemilperska

    Mda, trebali su prije 4 mjeseca naći novog trenera, dogovoriti sve uvjete i reći mu da odbije potencijalne druge opcije i pričeka par mjeseci (ili duže) dok se ne oslobodi pozicija...

    Svašta se stvarno ovdje može pročitati.
  • ElDorado
    184
    Stvarno bi bilo ok da prekrizimo kae bilo jer je bilo. I okrenemo se tome kaj bi moglo biti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.