• Cosey
    509
    Kupio normalno.
    Jedino ne kužim radi kog su zatvoreni ti sektori na sjeveru?
  • Miro93
    2.7k
    Meni nije jasno koliko čovjek treba imati utakmica da bi bio u onih ne znam ni sam koliko ljudi koji imaju pravo prvokupa dan ranije? Zna li netko uopće ikoga da ima tu pogodnost ili je to samo mazanje očiju i čuvanje karata za "obitelj"?
  • Nolifer
    8.1k
    Nisam uspio kupiti, zapad dolje rubni dio neću, za sjever dolje nisam. A ne dopušta mi da na drugom sektoru u zapadu dolje uzmem dvije ulaznice, kako su ovo zmuljali opet, eba ih femily. :vomit:
  • duksy
    296
    Sektori na sjeveru dolje su zatvoreni jer su oni išli navijačkim skupinama i onim navijačima iz kvote.
    Koliko je išlo boysima, torcidi, armadi i kohorti nemam pojma, ali sigurno dobar broj.
  • Alkmar1312
    20
    U 14:51 su pustili prodaju online, pa jel moguce da postoje takvi idioti, zbog cega se to uopce moze raditi?
  • Cosey
    509


    Ok. Nisam očekivao da će toliko ići navijačima.
    Samo su dva sektora bila u prodaji za SD.
  • Neron53
    614
    Ma nije toliko otislo navijacima. Uvijek oni tako mudruju i petljaju...... ima vise "udruga" navijaca koje su pod HNS-om koje treba prvo namiriti, pa agencije, "obitelj", sponzori, pustanja malo po malo u vise navrata.....Pa kad kao "nestanu" sve, onda ce ih biti po oglasnicima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.