• ElDorado
    184
    Čovjek je smijenjen jer je dobio pripreme i pojačanja i opet mu je igra bila za kurac. I tu je kraj.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Pripisivali su mu debakle rasprodaji reprezentativaca i govorili su kao papagaji da mu se daju pripreme i prijelazni rok. Dobio je oboje i nije se vidio nikakav pomak.
  • Bosskovitz
    12k
    Moje mišljenje je da se jakira trebalo smijeniti nakon blamaže protiv PAOK-a. To je najveći krimen trenutne uprave.cibona

    Ajmo samo staviti stvari u kontekst: poraz od PAOK-a bio je 4 dana nakon skupštine na kojoj je Dinamovo proljeće osvojilo izbore za predsjednika i Izvršni odbor. Nije se još zapravo ni ušlo u klub, nije se znalo ni kakve su financije, nije se čak ni kontroliralo još sve u klubu jer je tek pet dana nakon te utakmice IO imenovao četvrtog člana uprave, jedinog koji nije bio iz stare garniture. Da u svjetlu svega toga prvi potez bude smjena trenera, to bi bilo neozbiljno, barem ja to tako vidim.



    Prelistajte Zonu slobodno, ja sam govorio da ga treba maknuti i na ljeto jer on nije trener za Dinamo, ali razumijem i zašto nije maknut u toj situaciji - od lošeg PR-a, ne znam koliko jasnih financija u tom trenutku, momentuma koji je postojao... sigurno ta odluka nije olako donesena. U retrospektivi, vjerujem da i oni koji su ju donijeli dovode tu svoju odluku u pitanje i to je dobro, vlastite odluke treba propitkivati i učiti na njima, dobrima i lošima.

    Situacija je i dalje pod kontrolom, osim nešto dobrog imena kluba nismo ništa posebno izgubili u Europi, a u HNL-u ćemo se svakako vratiti. Više nego išta, važno je sada pronaći trenera koji će biti dugoročno rješenje jer sada, kad smo financijski osigurani, možemo govoriti o vizijama i idejama možda slobodnije nego kaj smo mogli na ljeto.
  • ElDorado
    184
    Mene osobno najvise brine raspad protiv Belupa. A ne razumijem ni tog Perkovica. Jakir je igrao u sezoni sve jebene sustave koje je mogao smisliti a onda ovaj ide igrat 4-1-4-1 s grogiranim Misicem umjesto da ide s trojicom straga kao ipak nekom sigurnijom postavom. Da smo tu jebenu tekmu dobili sve bi bilo lakse i ne bi bilo ovolko histerije
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ovaj tvoj komentar treba zacementirati i postati odmah na temi novog trenera, da se više ne događa! Svaka čast na upisu!
  • Crni86
    3.8k
    da smo izasli u bilo kojem drugom sustavu, rezultat bi bio isti.

    Mozda je Perkovic odlican trener i vjerujem da trenerstvo ima u malom prstu, ali on jednostavno ne odaje dojam autoriteta. Nista drugo ovoj momcadi nece pomoc nego autoritet. Da kad ta osoba prica u svlacionici da se cuje samo muha dok zuji, a bez da je ta osoba zamolila za tisinu. Da izadu na konferenciju i da nema zajebavanja trenera ko da su na kavu dosli i sl. To je kao da u realovu svlacionicu posaljes bjelicu, pa narugali bi mu se svi jer ovaj nema kaj trazit medu njima jer je mali mis nasprem njih. Ista je situacija i ovdje, imas velika ega, karaktere i sl. Jednostavno nasa svlacionica je hrvatski real madrid i treba trenera koji ima ime i prezime. Jedino tko ce njima moc biti autoritet je netko koga respektiraju zbog onoga sto je napravio do sada.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sinoc kad sam legao u krevet mislio sam da poznajem samog sebe ,i mislio da sam strpljivo covjek. Eh kako sa se samo zajebao. Znaci jos nista od novog trenera. Sta sam bogu skrivio pa se ovako navikao na ovo u pm
  • ElDorado
    184
    hahaha puno nas se tak osjeća
  • DadoK
    0
    Ima li kaj novo u vezi trenera?
  • masacusec
    3.6k
    Ima li kaj novo u vezi trenera?DadoK

    Ima. Izabran je, ali ti nećemo reći.
  • DadoK
    0
    A dajjj, plizzzz.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    osim nešto dobrog imena kluba nismo ništa posebno izgubili u EuropiBosskovitz

    Slažem se sa svime osim ovom tezom. Ne samo da smo izgubili, nego smo si pucali u nogu sa ovim sramotnim porazom. U situaciji kad je u novoj Ligi prvaka gol-razlika nikad bitnija jer će potencijalno dosta klubova imati broj bodova koji bi trebao biti dovoljan za nastavak natjecanja, mi ulazimo sa uvjerljivo najgorom gol razlikom i ozbiljnom preprekom koju ćemo morati anulirati na način da ćemo čak i u svojim pobjedama u Ligi prvaka morati tražiti gol više i pumpati gol-razliku, a u Ligi prvaka nema lakog protivnika.

    Samo želim apostrofirati da je osim što je po meni potpuno zaslužio otkaz, bio potpuno nesvjestan situacije. Da se nakon 4:2 zbunkerirao i branio, pa na kraju izgubio 5:2 ili 6:2, nitko poraz ne bi doživio strašno, a opet se ne bi u nastavku natjecanja morali vaditi iz ovog kratera u kojem smo sad.

    Sad smo u situaciju u kojoj nam potencijalno čak i pobjede od 1:0 protiv Slovana, Salzburga i Celtica neće biti dovoljne. Naravno, sad je ovo sve u sferi gatanja, no ljudi zaista umanjuju ovaj poraz jer eto Bayern je utrpao u pet utakmica 25 golova, pa kao trpa, no 40% tih golova je zabio nama. To je sramotno, nedopustivo i neoprostivo, čak i od ovakvog raspucanog Bayerna.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ukoliko ne prodemo iskljucivo zbog gol razlike znamo kome trebamo zahvalit. U tom slucaju zahvalit i sportskom sektoru sto se na vrijeme rijesio sarlatana.
  • Davieboy86
    231
    Prvi post i niti dobar dan. Da, ima novoga… Cekaj i saznat ces…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.