• IceMan
    2.1k

    Mogu se složiti s tobom, al zašto ga pobogu nisi smjenio u ljeti i krenuo s novim trenerom u pripreme.

    Ako mu ne vjeruješ, ako smatraš da je bilo previše kikseva, da nam se onakva sezona ne smije više ponoviti, zašto ga onda nisi zamjenio?


    Meni taj dio nije jasan. Taj period di mi ulazimo u lp, izgubimo od Hajduka kući i Bayern nas unakazi (kao i što unakazuje druge).

    Zašto sada veliko DA za smjenu, a ljeti NE?

    Ako me shvaćaš.
  • cibona
    3k
    Moje mišljenje je da se jakira trebalo smijeniti nakon blamaže protiv PAOK-a, ali ostavili su ga kako ne bi došlo do medijskog linča jer bi se uprava razapela na sve strane jer "ruše tzv. staru garnituru bez pravog pokrića".

    Uvjeren sam da se ne bi doveli u ovu situaciju da je jakir smijenjen još tada. To je najveći krimen trenutne uprave. Ovaj otkaz došao je kasno, jako kasno, i bit će teško konsolidirati redove u tako kratkom vremenu. Osim bjelice, mislim da nitko nije u stanju podići momčad na željenu razinu onom brzinom koju mi želimo.
  • Bosskovitz
    12k
    Mislim da nije najveći u povijesti LP ikada, možda u grupnoj fazi da.Mali Zeus

    Najviše primljenih golova, to sam mislio. Malo pišem u afektu, ali nije bašda ta rqazlika utječe na krajnji argument :)

    Interesirat će me kako ćeš razmišljat i dal ćeš bit za smjenu kad će i trener od novoizabrane uprave izgubit npr doma protiv Dortmunda ili MonacaIceMan

    Nemoj vrijeđati inteligenciju ljudi na ovom forumu. Nije Jakirović dobio otkaz samo zbog najvećeg Dinamovog poraza u Europi i najviše primljenih golova u povijesti Lige prvaka, dobio je zato što je utakmicu prije toga potpuno sramotno i s otužnim pristupom izgubio derbi doma, što nekoliko utakmica prije te naprosto nije imao nikakvu igru, a onda i zato što je srušio nekoliko negativnih rekorda ogromnim porazom od Bayerna i zato što mu je to nakon 3:0 od Lokomotive i 5:1 od PAOK-a već treći sramotno tragičan rezultat.

    Reći da je Jakir dobio otkaz jer je izgubio od Bayerna, a ignorirati kontekst i rezultata te utakmice i svega što se događalo tjednima, pa i mjesecima ranije, je tendenciozno iskrivljavanje istine. Bayern je bio kulminacija lošega i ako 9:2 nije opravdan povod za smjenu, onda ne znam što jest. I isto bih rekao za bilo kojeg drugog trenera u situaciji poput njegove jer ja nemam nikakav osobni problem s Jakirovićem kao čovjekom, moj jedini problem je u tome što on nije bio trener za Dinamo, a u nevjerojatnom spletu raznih okolnosti dobio je kredita više nego itko drugi u zadnjih 20+ godina.

    Mogu se složiti s tobom, al zašto ga pobogu nisi smjenio u ljeti i krenuo s novim trenerom u pripreme.IceMan

    Zbog nekoliko ovdje već objašnjenih razloga. Slobodno pretraži prošle rasprave.
  • IceMan
    2.1k


    I opet ne odgovaraš na konkretno pitanje, tj braniš tezu očito da ga nije trebalo mijenjat ljeti a sad je.

    Što je zapravo poanta mog posta i rasprave.

    Zašto ga nisu smjenili ljeti?

    Pa samo si ti naveo brdo razloga.
  • StruJA
    13

    Kuzim kuzim, al mislim da ljudi malo previse dizu buku oko tih 9-2, ono meni osobno je gadno kao navijacu dinama, ostali ce se stim sprdati, za godinu dvije to ce bit samo neki nebitan statisticki podatak, isto kao i to da smo klub koji je u Europi drzao i drzi i dan danas rekord za najduzi clean sheet, tj gol nismo primili u gotovo svih 6 utakmica grupne faze, da budem precizniji, 5 utakmica i 60ak minuta cini mi se. Do tada je rekord drzao Manchester United, a mi smo ga eto srusili.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Znači trebalo ga je maknuti na ljeto što je ostvario cilj i imao niz od 14 utakmica bez poraza, a ne na jesen nakon što je ostvario cilj i imao niz od tri utakmice bez pobjede uz tragičnu igru u ostalima?Bosskovitz

    Da. Ispod si pobrojao razloge. Netko ko ima ideju i viziju i ko se ne vodi brigom o tome sta ce rec publika i novinari to napravi i nade trenera koji ljetne pripreme i prijelazni rok iskoristi i slozi ekipu po svom gustu.

    Netko to ne napravi pa panicno trazi trenera u rujnu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zašto sada veliko DA za smjenu, a ljeti NE?IceMan

    Ljeto bi bilo krivi moment koji bi uveo konfuziju u svlacionicu. Osvojis kup i prvenstvo i na valu pozitive dobijes otkaz...

    Prvenstvom i kupom si je Jakir uzeo jos nesto malo kredita koje je uspio ispucat u 10 dana i bok, kraj price. Vjerovalo mu se da moze nesto a od toga na kraju nista i tjt.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Da. Ispod si pobrojao razloge. Netko ko ima ideju i viziju i ko se ne vodi brigom o tome sta ce rec publika i novinari to napravi i nade trenera koji ljetne pripreme i prijelazni rok iskoristi i slozi ekipu po svom gustu.Tradicija bunta

    Takve poteze radit u prvoj godini mandata i novog "modela"? Suvise hrabro, mozda i ludo.
  • IceMan
    2.1k


    Upravo o tome ja pričam i dijelim mišljenje 100%.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Treba uzeti u obzir i da je čovjek odradio pripreme i dobio 'svoja' pojačanja, tj. nije krenuo usred sezone pa je možda bila politika, evo nek se sad dokaže i pokaže da može uspostaviti nekakvu igru i na valu uspjeha iz prošle godine biti još bolji.
  • Eduardo
    20.3k
    nismo dali šansu nijednom našem mladicu(šansu od 5-10 utakmica).Samurai

    10 utakmica smo odigrali ove sezone do sada - ni više niti manje. Ajd da smo ih odigrali 20 ili 30, ali ti na samom početku sezone kukaš kako mladi igrači nisu dobili priliku.
  • Mr Anderson
    8.2k
    A bog te mazo, jedni te isti likovi se danima vrte u krug, ko oni tupavi peseki kaj love svoj rep. Trebalo ga je smijeniti sada, tada, onda, zašto-zato, kriv je za sve, inače je sve ostalo super. Bjelica spasitelju, spusti se s neba što prije.
    Kakva ludara od teme.
  • K3p
    175


    Di ćeš sreće da si ti problem, znaš napisat bar 3 suvisle rečenice. Tu ima gomila ljudi koja piše na razini fb komentara, samo eto nisu vrhunski treneri, jer im se neda. Premalo je plaćeno valjda.

    Jasno je ko dan da je skautska služba u laganom rasulu, još od vlaka, ali to je tako već duže vrijeme i nema veze s maricem.
  • K3p
    175


    A mislili ljudi da su transferi ludilo :rofl:
  • LaznjakProsineckog
    789
    Čovjek koji si tetovira kup i hnl titulu sa klubom i proračunom kao cijela liga nije za Dinamo, Dinamu je mjerilo Europa, uvijek bila, uvijek će biti. Uspjehe su imali Čačke, Bjelica, donekle Ivanković, i još par njih ne mogu se sjetit (Jurčić je isto ušao u LP, i pokojni Cico kada su mu po ulasku rasprodali ekipu). Ostatak je osvojio HNL kao i svi ostali, to se podrazumijeva (osim onog Bugara)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.