• BBB Mataa998
    1.8k

    Pa tako nam je cijela ekipa izgledala osim Neve i Maxa
  • IceMan
    2.1k
    Meni je to too much sve i sve manje nekako vjerujem u ispravnost odluka.

    Ako je Jakirović smetao trebao si ga ljeti maknut, a ne nakon što je ipak ostvario cilj - ulazak u ligu prvaka.

    Ako si ga već išao micat očekivao sam da znaš što radiš i zašto radiš, da je netko tu valjda spreman uskočiti.

    Opet mi i Zajec nije jasan, kolko je samo pričao o povjerenju prema treneru, o vremenu koje je treneru potrebno… o stajanju iza istoga da bi ga smijenio nakon prvog kiksa ili prve krize.

    Ni ja nisam fan Jakira, al ovo se čini da se sve u krivo vrijeme odigralo i totalno čudno, da ne kažem nepromišljeno i nekorektno.
  • emilperska
    5.7k

    Ogiwaru je pronašao tko?
    Jakir i Perasica?
    SD je u klubu bio i prošle sezone na nekoj nedefiniranoj funkciji skauta ili čega već.
  • Fanboy
    2.6k
    Mlad i perspektivan trener, a dovoljno iskusan sigurno neće doći u Dinamo jednako kao mlad i perspektivan igrač koji je sakupio dovoljno iskustva. Takvi ciljaju više i jače, nije Dinamo kriv što igra HNL po pašnjacima, a sam klub ima ambicije, dobre igrače i financije. Međutim, to je njegovo okruženje i takvi treneri ciljaju top lige jer kad jednom se spustiš na nižu razinu teško se je podignuti osobito ako rezultatski doživiš neuspjeh...

    Što se tiče "isprobavanja" nekih početnika to je još gora ideja jer nama visi prvenstvo, konkurencija nije toliko bezazlena koliko se činilo na početku i Dinamo je trenutno u nepovoljnoj situaciji. Igrati ruski rulet sa prvenstvom je opasna igra, ovo je trenutak kada se ne riskira sa takvim potezima...

    Klub bi trebao napraviti dvije stvar koje su u ovom trenutku najbolje rješenje.

    1) Dovesti poboljšanu verziju Ante Čačića, znači iskusnog trenera koji će znati smiriti ovu situaciju, preporoditi igru te svojim iskustvom i autoritetom vratiti momčad na pravi kolosijek. Momčad je moralno potonula, izgubljena je hijerarhija upravljanja i sustav igre. Zadnjih par utakmica je momčad izgledala kao razbijena vojska. Znači potrebno je stabilizirati, fokusirati se na HNL uz zadržavanje reputacije u Europi i promociju mladih igrača bez da rezultat ne pati. Čačić je koliko god bio osporavan i "limitiran" uspio te stvari, - promocija mladih igrača izuzev Baturine. No, ostavio je dobar dojam u LP, osigurao prvenstvo...
    Primjer takvog sezonskog rješenja bi mi bio Vahid koji je već u godinama, no odraditi jednu sezonu bi svakako mogao..

    2) Kao pomoćnika mu dovesti mladog i ambicioznog trenera koji pokazuje potencijal, ne mora imati previše iskustva, ali dovoljno da tu godinu još može učiti uz "starijeg znalca". Obećati mu preuzimanje prve momčadi nakon te godine uz nadogradnju igre.
    Dinamo nikad nebi mogao dovesti Olma koji je imao 19 godina, bio mlad i perspektivan sa dovoljno iskustva već u Europi...Međutim, mogli smo dovesti Olma od 14/15 godina koji je bio strašan potencijal kojeg smo pretvorili u pravog dijamanta svjetskog nogometa.

    Mi tražimo trenerskog "Olma koji je 14 godina" koji je nebrušeni dijamant da bude pomoćnik i uči te kasnije preuzme momčad. Sad treba netko iskusan da ovu sezonu koja je već krenula, bez priprema i momčadi kakva jest pretvori u stabilnu i postavi prioritete lige, razvoja i europskih natjecanja.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jakir i Perasica?emilperska

    Može bit.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Opet mi i Zajec nije jasan, kolko je samo pričao o povjerenju prema treneru, o vremenu koje je treneru potrebno… o stajanju iza istoga da bi ga smijenio nakon prvog kiksa ili prve krize.IceMan

    Osim kaj to nije bio ni prvi kiks ni prva kriza.
  • emilperska
    5.7k

    Šansa da je Jakir našao Ogiwaru mi je jednaka da ja sad tebi točno prepričam vic o sardinama..
  • IceMan
    2.1k


    Prva kriza otkako se vlast složila.
  • Nino Bule
    13.8k
    Neni odma unaprijed dat doznanja da nije sportski i ne moze birat razne šitume, topcagice, lovrice i druge poluproizvode koje je osijeku navuko, ima pravo trazit tip igraca za svoju igru, konkretna imena ostavit stručnijima
  • Haza
    4.7k

    Volio bi da netko u klubu napravi analizu djelovanja Marića u vremenu koje je prethodilo njegovom imenovanju za SD-a. Pohvalio bi ga za ustroj omladinske škole, to svakako.
    Zanemaruje se činjenica da je Marić bio u klubu prošle godine, kad smo imali najgori prijelazni rok, ajmo čuti tko je doveo Bernauera, Kaneka, Sosu, Mihajličenka, Ogiwaru, i druge inozemne polovnjače koji nisu ni razina Gorice.
    Ispada kao da Marić nije odgovoran za ništa do imenovanja, pa valjda je netko gore spomenuti škart doveo u klub, Dabac, Vukelić, Marić, tko god da je, dobio bi od mene cipelu u dupe.
    Nismo doveli pojačanje par godina, čak mi je mali Vidović najviše pokazao od svih novih igrača unazad par godina, njega smo olako propustili.
    Bjelica kao trener, definitivno nije pokazao nos za dovođenje igrača, a bojim se da će htjeti neke svoje želje ostvarivati u Dinamu, to mu ne bi dopustio.
    Imamo posla, ne samo oko trenera, jer mi u klubu očigledno imamo škart skautsku službu.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Pisao sam identično to i bio demantiran. Navodno nije sve počelo s ovom vlasti. Ali se onda isto tako kod pojedinih, kad situacija to nalaže, prekraja povijest pa se tvrdi da je to najvažniji datum ikad (10.3.).

    Pisao sam i za kombinaciju "Jakir i Zona". Pretoksično, jednostavno. Ne uzburkavaj stare duhove kad ionako ništa ne možeš dokazati, a ispred nas su novi dani i treba ići dalje.
  • Daliban
    1.7k
    O ne!!! Strašno, neviđeno i nečuveno...Kaktus Car

    Ma najbolje sad da bih trebao vjerovati da je ovo normalno. Nismo u zimskoj stanci ili u ljetu između sezona pa da je bitno trenera dovesti do priprema. Uostalom, ako na kraju dovedemo Bjelicu to se pogotovo moglo riješiti puno brže.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Zanemaruje se činjenica da je Marić bio u klubu prošle godine, kad smo imali najgori prijelazni rok, ajmo čuti tko je doveo Bernauera, Kaneka, Sosu, Mihajličenka, Ogiwaru, i druge inozemne polovnjače koji nisu ni razina Gorice.Haza

    Pa ajmo čuti. Je li sve njih doveo Marić? Ako se ne varam prije njega je za taj sportski dio bio zadužen Šimić, zar ne? Ne kažem da nije za niš odgovoran, nego sad ispada da je odgovoran i za debelo prije, osobito za prijelazne rokove gdje je formalno netko drugi bio zadužen za transfere ili trebao biti zadužen.
  • Daliban
    1.7k
    Imamo posla, ne samo oko trenera, jer mi u klubu očigledno imamo škart skautsku službu.Haza

    :up:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Prva kriza otkako se vlast složila.IceMan

    Sve ok, al nije se prethodna kriza izbrisala dolaskom nove uprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.