• Crni86
    3.8k
    Igramo sutra tekmu, realno bespotrebno je radit danas pompu. Fokus mora bit na tekmi tako da moguce da sve to ima veze i sa time.
  • Danko
    1.1k
    Ovo je 100x gore od čekanja najvažnije utakmice...
    Za utakmicu znaš kad će počet , ovo mi je muka kad pomislim da bi moglo trajati još par dana... :yikes:
  • Chempers
    179
    Daleko bolja tema od transfera :cool:
  • wolfgang14
    1.6k
    Di je rekao?Mali Zeus

    dnovinari iz SN-i su ga kontaktirali (maltretirali) pa im je rekao da nije u kontaktu s dinamom
  • IstokKa96
    692
    Bill Murray i Nenad Bjelica na kavi, navodno sam čuo da dolazi i svizac, samo ne znam s čokoladom ili bez
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    izbor je pao na tri imena od kojih je jedan stranacdzggzd

    Izbor je pao na "tri imena", jedno je javna tajna pa ćemo ga napisati jer i moja baba zna da je Bjelica potencijalni kandidat, a ostala dva nemamo pojma pa ih nećemo napisati, možda i nisu dva imena, bitno da napišemo glupost i bacimo kost, a za novinarski integritet kog briga.

    Koliko ove paćenike iz medija muči što više nemaju uvid u događanja u klubu i što više ne cure informacije kako se njima sprdne. Krenulo je sa Lesičkim i njegovim kmečanjem na tjednoj razini, a nastavlja se sa svim ostalim medijima i doslovno vrišti iz svakog članka. Mislim da su Sportske naštancale jedno 10 članaka u dva dana sa zluradim tezama o Zajecu i "ljudima iz sjene", a tema je bila novi trener.

    Koprcajte se u mukama jazavci.
  • Daliban
    1.7k
    Ovo već postaje smiješno, već tjedan dana efektivno nemamo trenera.
  • wolfgang14
    1.6k
    Zamišljam video predstavljanja, Nenina silueta ide kroz tunel prema maksimiru u slow motionu, Bjelica izađe na travnjak okrene se i kaže nastavljamo gdje smo stali! I počne svirat evo zore evo dana dok svi igrači stoje postrojeni i plješću

    dobro ovaj zadnji dio sam možda pretjerao, ali ostalo stoji
  • CISCO
    183
    Sada kada bek pretrči veznjaka. :rofl:
  • Maximo
    523


    Ili Paul Le guen..."Avanti" :D
  • emilperska
    5.7k
    Tko će čekat do sutra. Predugo ovo traje. Vidi se da naš pripravnik od SDa je upleten u izbor. Da se njega pita vjv bi do listopada birali trenera nakon repstativne pauze..
  • vjeko1701
    8.4k
    AKo je istina da neće biti prije nego se odradi kup onda je samo pitanje dal je već sve dogovoreno pa se samo čeka da se odradi ta utakmica ili se još uvijek bira i dogovara.
  • Majki2111
    3.1k
    Ja prognoziram da bude objava u četvrtak.
  • blubach
    300
    Ovu temu treba zaključat jer nema smisla. Dođem ovdje u nadi da ću pročitat koga biste htjeli za trenera, analiza za i protiv (i stvarno ima odličnih upisa) a ne da pročitam nagađanja i ko je koga zapratio na instagramu, u kaj se pretvorilo 95% teme.
    Oni koji su nervozni, otvorite si službenu stranicu kluba i klikajte refresh dok ne dođe vijest jer ovdje sigurno neće biti službeno objavljeno.
    Također, srati po upravi zbog ovog i onog, nit ne znamo kaj se dešava u pozadini ni ko je meta ni koji je plan A,B,C.... za to će biti dovoljna vremena nakon imenovanja trenera, ovo zasad nema smisla nikakvog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.