• NORTE
    11.4k
    rtl direkt opet potrudio da ponizi Dinamo i naruga mu se večerašnjim prilogomKepec

    Rts direkt će uskoro opet bit na aparatima kad dinamo pobijedi u Ligi prvaka i počne rasturati u ligi.

    Njihov mali klubić opet ništa neće osvojiti.



    dinamo-nema-lidera-koji-ce-zagalamiti-smijesno-je-za-hrvatski-nogomet-da-je-ovakva-momcad-usla-u-ligu-prvaka

    Ivan Božić, inače "veliko" trenersko ime kojem je vrhunac karijere drugoligaški nogomet nam spočitava plasman u ligu prvaka.
    Filip 91

    Hahahhahaha šta je ovo :rofl:
    Ne dam im klik, al koji je ovo k... :rofl:
  • Omake
    2.6k
    Dosta naslova za screenshotove i presjek sezone kada opet osvojimo sve
  • Crni86
    3.7k
    Previse se sekirate, kaj vise seru to znaci da smo veci. Meni bi bilo gore da su mediji poraz od 9:2 shvatili zdravo za gotovo, isto kao i ovaj poraz od slavena u koprivnici.

    Za dobrim konjem, prasina se dize.
  • Nogo
    3.6k
    https://www.24sata.hr/sport/jelicic-cuo-sam-da-su-u-dinamu-pokidani-meduljudski-odnosi-1006105?24sata_ref=frontpage-sport

    Kada čujem ovog Joška kosa mi se na glavi digne.
    Kaže ja nikada nebih bio trener. Fora je kume da te nitko nebi ni uzeo za trenera.
  • Crni86
    3.7k
    prije 7 dana je tvrdio da je dinamo svemirski brod i da je osvojio titulu. Hvalio mma, a sad ga pljuje. Svi oni vise takvim potezima govore o sebi, nego sto govore o nama.

    Vejci vice da smo u banani :rofl:

    Bilo bi zabavno slozit neku video kompilaciju sa ta dva klauna kako mjenjaju misljenje nakon 5 dana
  • rioda
    4.8k

    U naslovu: Čuo sam da su u Dinamu pokidani međuljudski odnosi

    U tekstu: Govor tijela igrača pokazao je da su međuljudski odnosi pokidani

    :rofl:
  • NORTE
    11.4k
    U naslovu: Čuo sam da su u Dinamu pokidani međuljudski odnosi

    U tekstu: Govor tijela igrača pokazao je da su međuljudski odnosi pokidani
    rioda

    Pokida'ću lance sve...
    al klik dat vam nećuuuuu...
  • NitkoBitan
    17.3k
    Kad bi barem doma pobjedili Monaco i poceli se mi sprdat sa ovim sarlatanima u medijima koji spominju raspad Dinama :love:

    Nama 3 boda i 2 milijunceka u dzep a njih ko jebe...
  • Dinamosaur
    1.5k
    A na tekmi protiv Lokse da se skupe svi i navijanje bude na najjače. To bi bilo top i znak svima da je dosta zajebancije.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    tome se ja potajno nadam. I onda je i prolaz moguc pa nek se hebu poslije svi. I 2-9 bit ce nebitno
  • Crni86
    3.7k
    mislim da su navijaci sa svojim performansom ove sezone pokazali da je dosta zajebancije. Pokazali su to i na proljece.

    Jedini koji moraju nesto pokazat nakon ovakvih sramotnih poraza su igraci.
  • Peškaman
    4.3k
    "Čestitam Diallu iskreno jer je dobio sina. Samo se nadam da će mu prioritet biti škola, s obzirom na genetiku", rekao je Jeličić.

    Čovjek je teški debil koji svoje frustracije liječi vrijeđajući druge.
    Zapeo u osnovnoj školi gdje su ovakvi komentari i zajebavanje bilo 'kul'.
    Pretpostavljam da će biti torpediran u roku mjesec dana s televizije.
  • Dinamosaur
    1.5k
    dobro se krenulo, nakon hajduka doma i ovog u M i KC treba ljude podici.

    Navijaci nece dopustiti da potonu. Zato pozivati ljude na tekmu i dobiti Loksu za pocetak opet dugackog niza.
    Krize se dogode u svakom klubu. Idemo dalje
  • Crni86
    3.7k
    bitno da je u jednoj emisiji nakon sta je isto na ovaj nacin izvrijedao moufija kako nema iq ili tako nesto, izjavio kako on nikoga nije vrijedao….

    Emisija lige na razini big brothera i ljubavi na selu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja sam čekam da neki od "stručnjaka" kaže da je šteta što hajduk nije u LP jer bi bili konkurentniji.

    Jer pišu da je sramota za hrvatski nogomet da je ovaj dinamo u LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.