• Efes Pilsen
    8.3k
    Poljsku sam vec bukirao, valjda ce bit dovoljno za sve s obzirom na kolikom se stadionu igra :grin:
  • Mr Anderson
    8k
    Radije bi da za ovu akciju nije zvao niti jednog našeg igrača te da se pripremaju s novim trenerom koji će biti tu.Dalić se opet pokazuje ko populist.Igra se u Zagrebu pa uz 4 Dinamovca zove ljubimca publike Oršića. Znači imamo lijevo Pjacu, Perišića i Oršića, 4 operacije križnih. Pjaca s dve operacije je najspremniji od njih.
  • Big Daddy
    1.2k
    Znaci, Perisic koji mjesecima ne odigra ni tekmu, za repku se redovito zove?!
  • Mali Zeus
    12.9k
    Koja je ovo manija od teme, fascinantno nešto.
  • Big Daddy
    1.2k
    Oršić ponovno na Maksimiru :starstruck:
  • Mihael2305
    22
    bio sam pitao zbog toga što znam da se prijašnja utakmica u osijeku uzimala na bengi, hvala ti.
  • NKDZ86
    1.5k
    znači ovu tekmu protiv škotske, bbb vode navijanje na sjeveru i sve grupe dolaze i bit će na istoj tribini, fino
  • Eduardo
    20.2k
    Svaki put kada se objavi novi popis reprezentativaca, na ovoj temi vrtimo se u krug i svjedočimo istom ciklusu iznenađenja, kritika i beskrajnih rasprava. U fokusu je uvijek ista priča – Zlatko Dalić i njegovi "senatori".

    Da, Perišić je za Dalića neupitan, kao i Modrić i ostatak iskusne garde. No, to nije ništa novo - pomirite se s tim više jer utjecati na to ne možete. Pomirite se s tim da neki igrači, zahvaljujući starim zaslugama, i dalje imaju zagarantirano mjesto u ekipi, bez obzira na mlađu, bolju i zdraviju konkurenciju koja možda kuca na vrata. Ono što je frustrirajuće više od toga je da svakim novim popisom prolazimo isti scenarij – jedni se čude, drugi kritiziraju, a treći posprdno i sarkastično komentiraju.

    Svaki put zapadamo u vrtlog međusobnih pod*ebavanja i nepotrebnih rasprava.
  • dzgkt
    156
    Objavili su i službeno da sutra kreće prodaja, ali nisu dali točan termin. Za Osijek je prodaja krenula oko 13h, možda i ovaj put bude isto.

    U utorak, 24. rujna počinje prodaja ulaznica za predstojeće utakmice hrvatske reprezentacije u okviru Uefine Lige nacija.
    ...
    Prodaja ulaznica bit će organizirana putem interneta na HNS-ovom portalu za ulaznice te na benzinskim crpkama Petrola u Zagrebu. Cijene ulaznica bit će iste kao i za ostale ovojesenske domaće utakmice Vatrenih u Ligi nacija.
    ...
    Ulaznice za utakmicu Hrvatska - Škotska moći će se kupiti i na benzinskim crpkama Petrola u Zagrebu i to na lokacijama Resnik, Branimirova jug, Remetinečka, Škorpikova i Jablanovec. Prodaja ulaznica na Petrolovim lokacijama započet će u utorak 24. rujna u 14:00 sati.

    https://hns.family/vijesti/28372/prodaja-ulaznica-za-utakmice-sa-skotskom-i-poljskom/
  • Jaro
    7.3k
    Koja je ovo manija od teme, fascinantno nešto.Mali Zeus

    Daj mi nađi jednu koja to nije u zadnjih par mjeseci. Šank je najtrezvenija tema, čini mi se.
  • mlinchica
    1.8k
    Šank je pust sve češće…
  • Nolifer
    8.1k
    Nadam se da će se moć uzet online za Škotsku, zadnji put kad sam pokušao kupit za Maksimir karte, bil je opći kaos, jer su imali prednost ovi kaj idu na sve, a mi ostali, pušing.
  • dzgkt
    156
    Ovi koji imaju pravo prvokupa to imaju danas, sutra je za sve isto.
  • Nolifer
    8.1k


    Da to znam, sam se nadam da će bit dovoljno za sve.
  • Neron53
    614
    Ne kuzim koja im je fora tajiti vrijeme pustanja ulaznica u online prodaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.