• Paggini
    21.1k
    Kao što sam bio napisao jos prije par dana, ne bih Bjelici zamjerao ovo o korporaciji. On je takav tip, koji nadje vanjskog neprijatelja i hrani se njime, pa onda izbaci tako nešto jer su mu u tom trenutku Rijeka i Dinamo poslužili toj svrsi.

    Ne znam kakav mu je stožer, ali znam da je Bjelica frajer. To trenutno puno znači, jer gledati jučer i u petak protiv Hajduk onu nakupinu bezmudih, praznih i raspalih igrača, očigledno je da prolaze kroz tešku krizu vjere u sebe i sunovrata samopuzdanja.

    Bjelica će to s prvim treningom riješiti, siguran sam da će igrači prodisati jer Bjelkan, za razliku od nekih naših bivših trenera (S.J. i A.Č) je često znao u trenucima sranja uzeti svu pozornost i odgovornost na sebe, često na način da se posvađa na presicama.

    No, isto tako, to što je preuzimao odgovornost nije značilo da i igrači nisu fasovali što ih je slijedilo, samo što je to bilo van svjetala kamera i društvenih mreža.

    Ako je Bjelica, ja ću to prihvatiti. Jer Bjelica je frajer i napravit će frajere od od ove ekipe.

    E i da, dobar je strateg, da se ne zaboravi.
  • E46
    694
    Smiri se, kako ce i radit pod pritiskom ako mu se ne da sansa? Nisam za da ja prva opcija al za Sopica i Krznara je Hansi Flick osobno.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Mi ovdje sami negodujemo o tom odnosu sa Rijekom a krivimo covjeka koji je o tom progovorio nakon sto je bio u trci za prvaka protiv nas. A takodjer bio i u nasem sistemu
  • Purgeri
    826
    Koporacija je vjerojatno najblaže sta je mogao rec o Mamicevom Dinamu
  • Noel
    6.4k
    Meni je uopće šokantno da se raspravlja da li bi najbolji Dinamov trener u novijoj povijesti bio dobro rješenje..
  • Facke
    3.6k


    Mene nije. Kad je neki povratak trenera na klupu bil dober potez? Bumo vidli el bude to dobre ak je on taj. Mozda i nije. To bumo znali jos male.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Eventualni povratak Bjelice ne ide u isti koš sa Jurčićem ili Čačićem koji su u prvim mandatima dobili nogu zbog loših igara i rezultata.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zna se na kaj je Bjelica mislio.

    PXL-281117-18863073.jpg
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Pa naravno da nije nikad bio dobar kad su nam se na klupi vracali Cacic,Jurcic. A koje glupa konstatacija ako se netko vraca na klupu to nije dobro odmah u startu
  • OsamŠest
    3.5k
    Ja zapravo vraćanje Bjelice ni ne gledam kao povratak. Da je bilo neko normalno rukovodstvo, taj bi čovjek možda i dan danas bio na klupi Dinama.

    Nenad nastavlja, tako ja to gledam..
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Evo Čabraja gubi od raspalog Osijeka. Ako je to idući trener Dinama...
  • Marc
    82
    Ekipa iz španskog baš mi kaže da dolazi Sopić… dajte ljudi ne budite sramotni i ne širite tu gluposti i poluinformacije na razini žutila…
  • CUCAK
    163
    pa očito je da informacije iz kluba više ne cure baš samo tako, i sad svi nagađaju
  • mbzg
    98
    Čabraja je dobar trener ali za Lokomotivu. Možete vi njega uopće zamisliti da radi analize za europskog protivnika u Ligi prvaka i da ima pritisak dobiti svaku utakmicu HNL-a, ja vrlo teško. Sopic da je kandidat za klupu mi nikako nejde s našim uglađenim vodstvom koje s nikim ne žele loše odnose, a Sopic ne zna održati konferenciju za medije. I taj isti Sopic nije s Rijekom napravio apsolutno ništa a da se tijekom sezone birala momčad lige valjda bi ih 6-7 bilo iz Rijeke, znaci imao je kvalitetnu ekipu.
    Bjelica je jedan od rijetkih trenera koji iz Dinama nije otišao zbog loših rezultata, možemo o njemu misliti sve i svašta ali da je odličan trener sigurno je.
  • Noel
    6.4k
    Meni ekipa iz Sesveta veli da su se ispričali Jakiru i zamolili ga da se ipak vrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.