• Izet Hajrović
    2.1k
    ne, nije logično. Srijeda se potrošila na vijećanje o Jakiru da bi u četvrtak oko 11:00 Marić rekao sa nisu nikoga kontaktirali, a lako moguće da nisu imali niti neku listu trenera koje žele. To s Unionom je samo formalnost, oni su presretni što ga više nemaju na plaći i papirologija se brzo riješi.
  • Orc123
    8.1k
    Kakav Isusov Cabraja! Nek se kolektivno raspuste ako je takav kandidat kojem u CV pise jedino Loxa uopce bio u kombinacijama! Kad je radio on pod pritiskom? Gdje, u kojem klubu? Prvi put kad je loxa trebala nesto napraviti prosle godine i kad se trebala boriti za europu s Osijekom je odmah posustala cim je bio rezultatski imperativ....on nikad nece biti trener za Dinamo! Ako su to vijecali do sad onda me sramota u njihovo ime! Onda ce nam se fakat moci rugati ovi koji su zagovarali Jakira jer ovo nije s konja na magarca, vec s magarca na sepavog magarca! S peoracunom od 60mil eura, sa LP da dovodimo to? Krv te jebo ako smo mi cisti.....
  • tp1997
    411
    Tko je ekipa iz lučkog?
  • Simpatizer
    277
    Predlažem skoro svima da odu u šetnju, pogledaju neki film ili možda City Arsenal, neka malo predahnu dok ne postane služben novi trener jer ovo nema smisla

    Ovdje imamo hrpetinu trollova ili polu-trollova koji pišu o Čabraji, Krznaru, Sopiću itd itd a nikad nisu ništa pokazali da im se može vjerovati

    Po meni bi svakog od njih trebalo momentalno banati čim se pokaže da je neki drugi trener

    Ako svi mediji pišu da bjelica nije kontaktiran, a jedan zonaš napiše da je na nekoj misi u Slavoniji neki član obitelji nekog igrača Dinama dobio poruku da je Bjelica trener, kome vjerovati?

    Ako nitko ne povezuje Čabraju s Dinamom, a neki zonaš piše da je jedan od glavnih kandidata, kome vjerovati?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    odmah onda i šikica za sd. Boze nisu normalni ako je cabraja uopce kandidat a i krznar
  • Eduardo
    20.3k
    ATJ Lučko tko drugi.
  • E46
    694
    Misica u Bosnjacima?
  • Orc123
    8.1k
    krznar, Sopic, Cabraja, Tomic i slicni? Pa to da Dinamo igra KL i da je u totalnom kurcu, da nema para, pa bi covjek rekao ajde Krznar nek bude, dijete kluba, voli klub...cak ni tad ne bi izabrao Cabraju i Sopica ....a sada kad imas LP, pun si para i onda gledas da dovedes trenera koji je u Loxi zarađivao isto kao bauštelac u Njemačkoj....daj me nemoj ebati.....samo se nadam da svi lazu i da nirko nema pojma jer cemo dobiti ptsp od svega ovoga vise ....Neno je minimum minimuma....
  • LaznjakProsineckog
    789
    Možda se čeka da završi utakmica Lokomotiva vs Osijek pa onda objavimo novog trenera
  • Noel
    6.4k

    Sad mi je sve jasno. Mišić je ustvari Miro Vugrinec. Ili je obitelj poslje mise slavodobitno čitala komentare sa Zone.
  • MarK
    648
    Treba nama i Čabraja, ali u filijali kad je napokon uspostavimo. Za zvjezdice ipak Neno, s tim da ih se plaši s Kovačem i Magathom ako budu nestašni.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Toliko sam nadrkan da sam otisao u ribu na more da se smirim. I neš vjerovati Evo me opet po telefonu lupam. Zena ono ispod oka gleda i kenja mi da sam odsutan na jedini slobodan dan ,sa Kim se dopisujem ,Ma znate sve , Daj vec jednom javite ko je da se tema ugasi. Ma bilo ko,samo ne sopic,cabraja ,krznar i ovi atranci sto su muda mlatili zadnjih 10 god
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    krznaru trenercini tola iz ruke uzme loptu izvodjacu penala u finalu kupa i puca panenku. Fula naravno i nikom nista. Izjavio krznar da nije trebao on pucat,i da nas on vodi:rofl:
  • Orc123
    8.1k
    ma on uopce ne bi smio biti u kombinacijama za ovakav Dinamo, bas kao i Sopa, Cabraja i slicni....mah daj, puknut cu....ak vidim da predstavljaju Cabraju ja nezz, mozak mi krvari....idem negdje se ohladiti jer mozak zakuhao ...
  • skener
    937
    Jesam ja nesto preskocio ili je cinjenica da vijest o tome kako ce novi trener biti poznat najkasnije sutra je objavio jedan jedini portal?
    I isti taj portal je toliko vjerodostojan da je prvo rekao da je bjelica novi trener, da bi kasnije napisali da bjelica sigurno nije novi trener
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.