• Big Daddy
    1.3k
    povraća mi se od toga…
  • Big Daddy
    1.3k
    ima tu istine
  • Big Daddy
    1.3k
    O tome trubim cijelu sezonu….
  • Lynx17
    4.1k
    Koja ludnica na forum. Ajme majko.

    Da malo skrecemo sa "temu dana/mjesec."

    Modric zadnji dvije utakmice svi 90 minuta za Real. Vidjeli smo kakav je bio i protiv Poljske. A neki su tu o kako "ne treba nam Modric" i cak potvrdili da nebi ni bio pojacanje. Ne pricam o oni koji ga nisu zeljeli iz drugi razloge. Nego neki su bas iz igracke kvalitete "razlozi" bili protiv.

    Pa Modric i dalje igra ODLICNO u REAL fucking MADRID.

    Niste nista bolji od oni koji su tada na sportnet rekli da Modric "samo zna dodati 2m od sebe."
  • Sajla
    5.1k
    Modric zadnji dvije utakmice svi 90 minuta za RealLynx17

    Taj Modrić je nakon prve sezone u Realu proglašen za najgoru prinovu, bačen novac, prevaru od igrača. Ne govorim da će ovi igrači koji su stigli u Dinamo u zadnjih 2-3 mjeseca biti jednog dana najtrofejniji igrači našeg kluba u povijesti, ali neki su ih već pokopali. A nije da baš ništa dobroga od njih nismo vidjeli...

    Ponekad mi se dogodi da poželim da sam 25-30 godina mlađi, zbog raznih razloga. Ali kaj se ove krize tiče, bar mogu s koliko-toliko hladnom glavom sve ispratiti jer mi nije prva. I svašta sam pomislio, a poželio i napisati pa je sreća da vožnja iz Koprivnice dovoljno dugo traje da se dojmovi stignu slegnuti. Kad smo kretali, da ubijemo tišonu u autu upalili smo muziku i na radiju je zasvirala Cruel Summer od Bananarame - doista je kraj ovog ljeta bio okrutan. Ali prije sat vremena smo ušli u jesen i stvari će se okrenuti. Ovo nije realno stanje. A kad smo se sinoć približili Zagrebu, zasvirala je Bonnie Tyler sa I need a Hero. Trebamo ga više nego ikad. Nadam se da ćemo ga uskoro dobiti na klupi i da će ih on stvoriti još na terenu. Nikad nisam volio glazbu iz 80ih, ali ovo je baš bilo simbolično za jučerašnji dan. Glazba mi nije bogznakaj, ali osamdesete su nam dale '82. i dale su nam '86. Od onda smo prošli bezbroj kriza - proći ćemo i ovu.
  • Maxova dijagonala
    361
    Zašto nismo u mogućnosti platit provjerene igrače solidne novce? Npr Čerin(3milijuna) i Buksa(4 milijuna),obojica reprezentativci svojih zemalja. Mi ćemo se odvojit od svih 20 bodova tek kad budemo takve profile dovodili. Treba nekad i riskirat
  • NKDZ86
    1.6k
    Ma kakvi stranci pogotovo ako se uzimaju na temelju highlightsa, mislio sam da smo to prerasli.

    Dati pravu šansu juniorima, uzeti domaće kaj valja, a ne strance koji poberu lovu i nadaju se da ce se što prije prodat i otić.

    Imamo dobru školu, Mikić, Pavić, Vrbančić i ne znam ko sve u našoj školi, trebali su već dobiti šansu. Sigurno neki golman valja, neko krilo, neki napadač, nije da niko ne valja.

    Po meni skroz fulan smjer sa tim strancima i slažem se šta Haza i Miro V. govore o našem SD i potezima njegovim. Nisam ni ja zadovoljan i mislim da bi bio bolji da je sef skole kao sta je bio, a da se nađe novi SD sa iskustvom.

    Također, pitanje je koliko će strani trener pomoći, ako dođe mislim da će to biti kratkog vijeka.
  • Orc123
    8.1k
    Bolesno je da se donose zaključci o dovedenim igracima nakon mjesec dana i to nakon kaj pola njih jos nije imala priliku ni pokazati koliko mogu...slozit cemo se da Mmae, Cordoba i Pjaca sigurno nisu mačci u vreci i da su pokazali da ima materijala u njima, a ostali ce to tek imati priliku pokazati! O cemu pricamo? Donosit zakljucke o igracima koji su dovedeni a starosjedioci poput Misica, Baturine, Ristovskog, Petkovica, Sucica i istalih ne lice sami na sebe!? Tko bi u ovom trenu dao za Batija i 10 milja eura a kamoli 20? Tko bi dao za Sucica 10milja? Smijali bi nam se!

    Pa momcad je u rasulu, ostavstina naseg vrlog profe! Donositi zakljucke o Maricevom roku i o pojacanjima se tek moze na ljeto kada novi trener poslozi momcad i kad cemo vidjeti gdje to vodi i na koji nacin! Kadar je kvalitetan ali ga treba i znati iskoristiti.

    Karikiram, sto ce vama bolid formule 1 ako ga necete znati voziti ili cete ga voziti ko golfa IV? Uzalud vam onda i Ferrari!
    Bit ce to dobro kad to poslozi pravi trener!
  • Big Daddy
    1.3k
    Kao i svake godine, Dinamo ce se skupiti, sve pomesti, osvojiti titulu, a junaci ce biti vjerojatno neki igraci za koje se to u ovom trenutku uopce ne moze ni pomisliti! Kao prosle godine Kule.
  • Apostol
    18
    Mogli bi sad ić po Benkovića, ako Neno bude trener
  • CastAway1986
    1.5k
    iskreno ne bi imao ništa protiv..
  • Ali
    2.2k
    Jel dolaze slijedeći tjedan Dilaver i Leovac ?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kakav je bio Mierez pod Bjelicom :smirk:
  • Paggini
    21.2k


    Kadzior u avionu već!
  • Peškaman
    4.4k
    Marco Pašalić, najbolji igrač Rijeke, ovog ljeta bio je blizu prelaska u Dinamo, otkrio je njegov menadžer Andy Bara.

    "Bio je jako blizu. Dinamo nam je bio prva opcija. Dogovorili smo plaću za igrača, ali zapelo je na relaciji Dinamo-Rijeka", rekao je Bara u Podcastu Inkubator.

    "Nisu se uspjeli dogovoriti oko odštete. Meni je to žao. To je trajalo skoro dva mjeseca. U tom periodu nismo pregovarali s drugim klubovima jer je i Marco htio doći u Dinamo, to nije tajna. Znao je da će Dinamo igrati neko europsko natjecanje, ja sam mu isto rekao da je to najbolja opcija. Dinamo nije mogao platiti pet milijuna eura koliko Rijeka traži."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions