• sebenico
    480
    Nikad ni nije trebao potpisati ugovor, ali još jedna dobra vijest...
  • tp1997
    211
    Inače, kad smo već kod klasičnih napadača, a to su Petković i Kulenović, dosta se pisalo o tome da će Dinamo u ljetnom mercatu dovesti i trećeg. Na kraju nije. Zašto? Jer su u Maksimiru procijenili da bi dolazak trećeg napadača uzurpirao stanje u svlačionici, budući da taj treći, koji je eventualno trebao stići, nije bio od onih koji bi stigli "reda radi", već od onih koji bi trebali igrati. Imali su u plavom domu podcrtana dva napadača koja su trebala doći na posudbu, koja su vrijedila 10 milijuna eura. Naravno, došao bi jedan. Da je doveden, jasno da bi morao biti igrač za udarnih jedanaest, što je moglo stvoriti negativnu energiju u svlačionici, s obzirom na to da su jasno, u prvom planu Petković i Kulenović.

    Stoga su u Dinamu ipak prije izabrali rizik da se istovremeno ozlijede jedan i drugi, nego da u svlačionici stigne napadač koji bi mogao unijeti nervozu. Procjena jest da bi u tom slučaju bila veća šansa da se poremeti balans svlačionice, nego da se ozlijede i Petković i Kulenović. Konačno, u Ligi prvaka je teško očekivati da će Dinamo igrati s dva klasična napadača. Odluka da se ne dovodi treći napadač bila je isključivo vezana uz - zdravlje svlačionice.

    Pišu Sportske Novosti. Drugim riječima, klasnog napadača nećemo dovesti dok god je Petković u klubu.

    Ako je istina, zanima me koja su to imena bila...
  • Nogo
    3.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamov-i-hajdukov-sportski-direktor-bili-su-u-istom-klubu-a-nedavno-su-pregovarali-oko-igraca/135006

    Marić i Vitali se, naravno, poznaju jako dobro, ne bismo se iznenadili da su se i čuli tijekom dana Derbija, a nedavno su, doznajemo, i direktno pregovarali. Naime, Dinamu je zanimljiv bio jedan igrač Troyesa, kad je tamo bio Vitali, baš su njih dvojica razgovarali o mogućem transferu, no, na kraju do dogovora nije došlo i Dinamo se okrenuo drugim opcijama.
  • dd29
    532
    Potpisao Saulo Tejeda (15), mladi meksikanac
    Link na temi transferi-vijesti
  • Orc123
    7.7k
    Meni je fascinantno kako se Marica proziva vec radi loseg prijelaznog roka, i jos mi fascinantnije kako to rade isti oni koji su prije prozivali Simica....isti bi krenuli i na Zajeca da se ne boje reakcije drugih ali isto tako fascinantno je kako istima nije bio problem to kako smo prije igrace dovodili, kako smo se istih jedva uspjeli rijesiti, kakve su ti isti igraci ugovore imali....isto tako fascinantno mi da ti isti bespoštedno brane sliku i priliku trenera Jakira koji je dobio jednu skupu i kvalitetnu igracku s kojim se ocito ne zna igrati!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions