• Marc
    63
    Ljudi… smirite se… sve bu na kraju bilo dobro…
  • Crni86
    3.6k
    a mozda je bas uvidio da mu je momcad u k… i pokusao ju nekim cinom agresive probuditi.

    Vec kad ih netalentirani jazavac kolaric ne stiti, neka se decki zastite sami. To i je posao kapetana. Ja ne vidim nikakve snakcije koje podljezu za crveni karton, uso mu je malo ramenom i kaj sad? Nije ovo balet.

    Uvijek cete nac nesto da serete po Bruni.

    Dvojbena fizicka sprema covjek protiv bayerna dobio 12 od 15 duela……. Sta pricas covjece bozji….
  • kajjaznam
    45
    12/15 dobivena duela protiv Bayerna. Iskreno reci da se zajebavaš. Ja na tvom mjestu ne bih ništa iz te tekme vukao
  • Juznjak
    3.8k
    Nije mi se dalo pisat ni o čemu u zadnje vrijeme jer su ionako svi nervozni i lako se uđe u bespotrebne rasprave. Sad sam uhvatio malo vremena pa ću iznijet mišljenja za više različitih segmenata u našem klubu.
    Sportski direktor: kao general poslije bitke mogu reći da je trebalo puno hrabrosti i dati otkaz Jakiru još na ljeto. To je jako teško učinit i mišljenja sam da 98% ljudi to ne bi napravilo, ali to su neke odluke kojima bi on jasno pokazao da ima neku viziju. Na primjer kad bismo uspoređivali rizik, ne vjerujem da je transfer Cordobe za cifru koja se svugdje spominje (2 milijuna) manji rizik od davanja otkaza Jakiroviću prije ljetnih priprema. Klub treneru mora jasno objasniti je li osvajanje titule cilj ili zadaća. Ovoga ću se još dotaknuti.
    Sergej Jakirović i njegova smjena: nikakve razlike nema od prošle godine. Mislio je da će opet moć svih u HNL-u iznenadit s 3-5-2 iako se prevelik broj igrača u prvih 11 ne snalazi najbolje u toj formaciji. Vraćam se ovom dijelu gdje sam pisao o osvajanju domaće lige i kako se to osvajanje treba shvaćati. Meni je nevjerojatno koliko je među medijima i ljudima koji brane Jakira uvriježeno to da je on spasio prošlu sezonu koja je bila nikad teža. Ne, prošla sezona sama po sebi nije bila nikad teža nego ju je upravo on učinio da izgleda takva. Toliko sramotnih poraza nakon kojih psihološki treba dizat ekipu nije normalno. Kako je krenulo takva bi nam bila i ova sezona, a ne smijemo si dopustit opet očekivat da nas mazi sreća i da u odlučujućim utakmicama ovisimo o slobodnjaku s 25 metara ili postavci našeg trenera zbog koje utakmica može završit ili 0-0 ili 1-0 ili 0-1.
    Novi trener Dinama: sve što želim je da dođe čovjek koji zbog svog dosadašnjeg rada u karijeri zaslužuje plaću koja je debelo veća od plaće svakog našeg igrača. Želim da trener po svemu bude šef svlačionice pa tako i po novcima koje zarađuje. Ovo je možda i nepopularno i možda će neki reći i zatucano mišljenje ali što ću.
    Igrači: mogu i moraju puno bolje. Svi smo pisali i čitali o tome kako oni jedva čekaju igrat Ligu prvaka protiv najboljih europskih ekipa i onda se dogodi da oni protiv Bayerna naprave sramotno mali broj prekršaja, a kako bi se ispričali navijačima za tu sramotu izađu na teren u Koprivnici kao da su pobijedili u Munchenu i nastave se sramotiti. Trebali su bit face i natrpat Slavena kao što je njih Bayern jer ja vjerujem da bi razlika u kvaliteti između nas i Bayerna trebala bit ista kao i između nas i Slavena.
    Navijači i simpatizeri: manje treba pisat po Zoni za vrijeme utakmice, treba ić na utakmice. Meni je nevjerojatno da oni koji ovdje najviše pametuju o nogometu ne idu uživo gledat utakmice. Opravdanja ne smije bit i sramota je da se za utakmicu protiv Bayerna ljudi nađu uvrijeđeni jer ne mogu do karte a istim tim ljudima nikad u životu nije palo na pamet otić pogledat Dinamo protiv bilo koga iz donjeg dijela HNL-a i još seru po popisu grupe. Općenito su navijanja dobra i nadajmo se da će na krilima dobre igre ubuduće biti sve bolja i bolja.
  • Crni86
    3.6k
    istina petkovic je kriv sta smo zabili samo dva gola a primili 9. Trebao je stat na stopera i igrat obranu. Bas je los petkovic.

    Da apostrofiram nesto iz te utakmice jer si ti krenuo srat po petku. Po jedinom igracu koji se pojavio zadnje dvije utakmice. Tak da nisi doso dat konstruktivnu kritiku, vec srat po petkovicu jer ga ocito ne volis i jer nam nejde.

    Vec kad spominjes novcane kazne, znao bi da su u svijetu nogometa zabranjene za lose nastupe. Informiraj se prvo o necemu, a onda tek kreni pisat.
  • NORTE
    11.4k
    Odluka o novom treneru je jedna od važnijih za dinamo.

    Odluka će odredit budućnost dinama.

    Čitajući ove novosti po medijima bojim se da idemo u propast.
  • ShanKu
    737
    Zanimljiv podatak, da je naš crni niz načel NK Trnje :sweat: (remi s Rijekom ne gledam kao loš rezultat..)
  • NitkoBitan
    17.2k
    Čitajući ove novosti po medijima bojim se da idemo u propast.NORTE

    Koje su to novosti medija koji lupaju u prazno?
  • Zvonkec
    61
    Kaj je ovo bilo nakon tekme s petkom?https://www.vecernji.hr/sport/doznajemo-igraci-dinama-dosli-pozdraviti-boyse-u-koprivnici-voda-se-zaderao-mrs-u-svlacionicu-1802059
  • NitkoBitan
    17.2k
    Prijelomna vijest, potres na Maksimiru prepoznale i kladionice, Dinamu se znacajno smanjile sanse za osvajanje prvenstva!

    Raspadom u Maksimirskoj 128 otvorila se prilika atomskoj Rijeci i nuklearnom Hajduku, a Osijek vreba iza ugla! S obzirom na nive okolnosti i kladionice su odlucile reagirati... koeficijent na Dinamovo osvajanje naslova vise nije 1,2 nego cak 1,3 :scream:

    Oko osvajanja naslova sam zabrinut kao i kladionice. Imamo priliku dovest novog trenera, a i pojacat kadar na zimu dok drugi nemaju kintu u dzepu.

    Btw. eto ideje medijima za clanak da jos malo potpale vatru i izbezume ionako izbezumljene i neracionalne navijace.
  • bluepower86
    940
    Hoce crni scenariji postat svakodnevnica oko Dinama svakih par mjeseci nakon sto zaredomo 1,2,3 poraza.Nakon par mjeseci pozitive i utakmica bez poraza je prirodno da se dogodi pad,naravno ne opravdam poraze ali treba nam malo realnosti i sabranosti.Sami sebi stvaramo pritisak i negativu.Ne damo da potones?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.