• Georg Koch
    4.6k
    Kad je zavrsio prijelazni rok i nismo doveli stopera (bas kvalitetnog) netko je, a mislim @Miro Vugrinec tvrdio kako je greska ne dovodjenje stopercine, i bio je ovdje dosta popljuvan.
    Sad sam ja general nakon bitke, ali cijelo vrijeme sam bio blizu tog misljenja, samo ne sto posto siguran.
    Ocigledno je to istina.
    I dalje, igracki mi imamo kadar koji Belupa treba dobiti 3 razlike, Osijek 2, Sibenika 4 i slicno.
    I valjda ce se ovo sve presloziti, okrenuti, i zbilja dogoditi tako.
    Ali realno, jao nama kad je KTC (legenda kluba sigurno) nas trenutno najbolji stoper. Kakvi su ostali? Evo ovakvi kakav rezultat pokazuje.
    Da zakljucim, uopce ne dvojim kako cemo sa odabirom vrhunskog trenera, osvojiti titulu i biti "komotni" za par kola.
    Ali, najdalje na ljeto mi se moramo zahvaliti svim mogucim senatorima (Rile, Ademi, bome i Petku te dovesti novu, robusnu, pravu devetku. Mogu biti backup uz rezanje place i prihvacanje te uloge) i okrenuti novu pricu uz par toliko zazivanih KAPITALACA (ne zelim slusati price o Zvezdi, te price kako njih nije lako dovesti u HNL) koji ce povesti neki novi Dinamo.
    Jer novaca, sada valjda imamo? :)

    DINAMO ZAGREB ÜBER ALLES
  • Ivanmtk
    1k
    Bole me samo glave spuštene i pogled u pod nakon primljenog gola. To nije Dinamo, poraz je dio sporta, ko i pobjeda, Bogu hvala mi smo naviknuti na pobjede, ali to može biti i prokletstvo jer nam je onda svaki poraz katastrofa. Želim vjerovati da je ovo samo crna rupa jer sam uvjeren da imamo najbolju momčad, daleko najbolju u ligi. Igrače isključivo krivim za ovakve blamaže jer igrati bez faula, bez imalo vojnog momenta, bez žara je samo njihova odgovornost. Ne može im ni Jakir ni Perković ni sutra netko treći narediti da u nekakvoj situaciji di je lopta izgubljena naprave faul, da se ko Kane na 7:2 protiv nas vrate u obranu i oduzmu loptu. Psihološki su na dnu, a kad je tako uopće nije bitno ko je s druge strane, Bayern, Slaven, Hajduk, svaki suparnik je prejak jer je on tvoja glava! Pod hitno, znači već danas, nam treba trener, netko sa autoritetom, prije svega autoritet znanja, ne galamdžija, jer se samo znanjem stječe pravi , dugoročni autoritet, koji će ih probudit. I još nešto, kritika uvijek da, ali šutanje igrača koji su sada u krizi nikako. Ovo pojedinačno pljuvanje igrača, bjesomučno traženje nekog Pedra nema smisla. Svi su krivi, isto ko što su svi zaslužni kad ide. Sad im treba podrška, ali ne slijepa bez kritike! Dinamo Zagreb iznad svi!
  • Daliban
    1.6k
    Takoder ukoliko otplesemo svoj ples u Ligi prvaka prodao bih pocetkom godine Baturinu i tim novcima izgradio momcad i stabilizirao financijsku situaciju.NitkoBitan

    Ne treba ljudima u klubu davati izgovore za ovu politiku štednje i održivog razvoja. U hrvatskom nogometu ne postoji održivi razvoj. All in, svaka ruka.

    Baturina igra li-la, ali je i kao takav jedan od naših najboljih igrača. Prodavati ga ako nije nasušno potrebno nema smisla jer vidimo da će ova sezona vjerojatno biti kao i prošla. Trebaju nam igrači koji donose ekstra kvalitetu, a Baturina, što god tko trenutno mislio o njemu, to objektivno jest.

    Uostalom, nema nikakve garancije da bismo doveli kvalitetne igrače tim novcima (dosadašnji prijelazni rokovi Marića) niti da bismo glavninu tog novca potrošili na pojačanja (MO uprave). Kada bismo prodali Baturinu na zimu, klub bi tada opet štedio poradi eventualnosti gubitka titule i brige oko zatvaranja proračuna nagodinu.

    Ono što mi kao navijači trebamo zagovarati je dovođenje kapitalaca uz zadržavanje aktualnog kadra. Rasprodaje najboljih igrača pred ključni dio HNL sezone ne bi trebale dolaziti u obzir.
  • Sixthway
    470
    Već sam pisao i ponavljam ovo je stvar psihičke prirode,a ne kvalitete. Nerazumljivo je kako nakon prošle sezone gdje smo isto upadali u crne rupe nitko u klubu se nije ništa naučio. Zadnje kaj treba igračima su treninzi, njima svima treba razgovor sa psihologom. Čini mi se da su senatori u najvećoj rupi i da sa sobom povlače ove mlađe i novije.
  • Daliban
    1.6k
    Pa prošla sezona je dobrim dijelom stvar manjka realne kvalitete. Izvukli smo sezonu promjenom sustava.
  • Jaro
    7.3k
    nazalost igraci su danas zasticeni poput lickih medvjeda, njima bi pomoglo samo ono jedino ksj ih boli, a to je udarac po dzepu. Nazalost, nema te mogucmosti u ova woke tratincica vremena... Ovi psihlozi, psihijatri - gluposti - eto imaju svi odreda teske zivotno-radne okolnosti za koje im trebajub razgovori interapije kako bi mogli izvuci najbolje od sebe na radnom mjestu.
    Treba njima udarit po egu, pa 2-3 kola na tribine. 4-1 od Belupa mogu i juniori gubit... Moze na tribine i u LP koji put. Pa nek Baturina gleda kak se sece po terenu...
  • Krulek
    445
    [/quote
    Ne znam da li je vrijedno otvarati novu diskusiju, kao što ne znam da li je do sada postojala, ali ovakav ponižavajući odnos hrvatskih medija prema Dinamu koji su jedva dočekali ovakve rezultate trebao bi biti prokomentiran, a i neke akreditacije resetirane. Znam da je Dinamo i sam za to kriv jer im donosi frustracije kad pobjeđuje i jedva dočekaše " crnu rupu", ali pljuvačinu ne bi trebalo dopuštati.
  • E46
    649
    Generalno cak i mozemo igrat neki presing. Ako ce nam oba krila igrati Cordoba i ovaj Mbuku te u vezi Rog Sucic i Baturina. Nikako ne moze na terenu u isto vrijeme biti Pjaca i Petković Misic Ademi, tu nema presinga niti pomoci kod iznosenja lopte. Ne kazem da sad treba komplet momcad promjenit ali ako vise Misic nije taj onda ga zamjeni Pavicem ocito je razlika nikakva jer od jucer nije moglo gore.
  • kadsemasazatalasa
    9
    Dovesti novog trenera što prije. Ne vidim da će izbor biti nešto veći za 10 dana. Riješiti novog trenera u idućih 2-3 dana, dat mu što mu treba dati.

    Sezona koja je po mnogo čemu jedna od najbitnijih u povijesti. Nema se šta čekati. Novi trener je prioritet.
  • Jaro
    7.3k
    jedna od najbitnijih u povijesti.kadsemasazatalasa

    Ne ponovo.... samo ne ponovo s ovim krenuti...
    Sezona kao i 10 prije i 10 poslije nje...
  • Daliban
    1.6k
    Ne ponovo.... samo ne ponovo s ovim krenuti...
    Sezona kao i 10 prije i 10 poslije nje...
    Jaro

    Svaka je najbitnija, ovo je profesionalni sport. Pogotovo kad ne plivaš u parama i klub ti ovisi o LP.
  • Peškaman
    4.3k
    Na zimu završavaju posudbe Ogiwari/Rogu,ne znam kakva je situacija s Perkovićem i ozljedom.
    Pričalo se o razvoju Mikića i da nema potrebe za novim desnim bekom a momak nije odigrao 30 minuta u sezoni.(Uz pretpostavku da RPG igra lijeva)
    Vrlo lako moguće da ćemo imati tanji roster igrača.
    Šteta što nismo doveli,što smo propustili ili kako god hoćete Ivana Šunjića, idealna zamjena/da dijeli minutažu s Mišićem, čisti destruktivac koji je profilom potreban Dinamu.
  • vjeko1701
    8k
    Mikić je ozlijeđen
  • Jaro
    7.3k
    pa zato su ovo o najbitnijoj ikad gluposti bile i prosle a bogme i ove sezone.
    Najveci ispit uorave ce biti onog dana kada se poklopi sezona bez velikog prihoda iz europe a bez rasprodaje svega kaj imas. Tu je njohov posao - ova sezona im je autopilot zbog LP.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Htjeli smo demokraciju i dobili smo je ..Svatko ima pravo na svoje mišljenje ..Ne treba ih sada nazivati mamićevcima ako zazivaju smjenu uprave ..Ja ovu upravu jedino krivim jer igrače ne lupa po džepu radi ovakvih sramoćenja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.