• Big Daddy
    1.3k
    Matanovic je trenutno, a mozda i dugorocno ispred svih.
  • Guinness
    2.2k
    Od koga je tražio dres jučer, Crepulje ili Nestorovskog?
  • Marley
    1.7k
    Kod mene je izgubio status miljenika tim glupim zicanjem dresa (ako je to uopce bilo tako). Stvoris si sliku u glavi neku, ono pravi dinamovac, jedan od nas, razlikuje se po tome od drugih igraca, ima to "nesto" sto drugi nemaju... i onda takvim potezom to sve posere.
    Jasno mi je, treba razlikovati nase navijacke emocije, od njihovog odnosa prema tome, njima je to primarno ipak posao itd.

    Poznavajuci me, proci ce me :rofl: , ali trenutno sam razocarana.
  • bluepower86
    947
    Dajte ljudi smirite strasti oko “zicanja”dresa,prije par mjeseci/tjedana je bio apsolutni heroj sad sve najgore zbog uzimanja dresa poslije tekme.Idemo iz euforije u tugu kao oni juznije.On je sportas i profesionalac,nije manje Dinamovac ako je uzeo dres.
  • NKDZ86
    1.6k
    Koliko gluposti ima samo u ovoj temi, čovjek zabio 5 golova u koliko kola, 3? Da igra stalno, na kraju bi došao sigurno do 20 golova najmanje.
    Podcjenjuje se čovjek koji živi dinamo i koji daje uvijek 100 posto i kojem ne mozes prigovorit ništa jer se daje!
    Žicao je dres od Kanea kad je završila tekma, kaj je trebao briznut u plač i pobjeć u svlačionu?
    Joj daj, mnogi ovdje bi bili gori od igrača da ste u njihovoj situaciji.

    Gledajte sebe, dajte podršku, bez pljuvačine i žuči ko ovi dolje jer nismo isti! Na treneru je da izabere igrače, a na igračima de se pokažu!
  • Crusades1986
    12.4k
    kaj je trebao briznut u plač i pobjeć u svlačionu?NKDZ86

    Da. Najmanje kaj su mogli napravit nakon one sramote.
  • Marley
    1.7k
    Tko je rekao sve najgore? Sto se mene tice, sve najbolje svakom od igraca, uvijek.
    Kule mi je bio medju top 3 najdraza, zagovarala sam ga i cekala da dodje njegovo vrijeme, jos dok je bio samo predmet sprdnje.

    Ali trenutno jos uvijek pod dojmom, da, malo mi je pao u ocima.
    Jer nakon onakvog potopa, to nije scena koju zelis vidjeti cim sudac odzvizdi. Dok si kao navijac jos u soku i sa suzama u ocima, ocekujes da igracima barem samo u tom trenu nije do nicega. Kao nama.
    Ne zelim to vidjeti ni od kojeg igraca, a pogotovo od njega.

    No big deal, samo je glup osjecaj kad se sjetis koliko ih mi nekad uzdizemo, a njih svih realno boli briga za navijace opcenito.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.