• dinamozivivjecno
    1.9k
    Kulenov story prije par dana je potvrdio da su to bile glasine.
  • DiddyGuela
    2k


    Taj dio sam ocito propustio.
  • Marley
    1.6k
    hahaha... je, decko je prilicno lako zapaljiv :lol:

    Btw.nije mu ONA cura, novinari su zakuhali pricu. Razrijesio je Kule tu dilemu ovih dana :grimace:
    Ima doduse curu i kaze da je sretno zaljubljen.
  • NitkoBitan
    17k
    Evo gledam snimku i ne vjerujem (sa sjevera se ne vidi najbolje druga strana terena). Decko isao na loptu glavom na koju bi 99/100 vrhunckih napadaca islo poentirat iz prve nogom.

    Trebali smo dovest konkurenciju Petkovicu a Kuleta ostavit kao treceg napadaca. Ovo dodvoravanje i cuvanje mira u svlacionici nema smisla, a pogotovo ako zelimo napravit neki iskorak.

    Zanimaju me imena za koja smo bili zainteresirani pred kraj prijelaznog roka. Navodno se radilo o 2 napadaca zajedno vrijedna 10m na TM, i cini mi se da je bio govor o nekoj vrsti posudbe. Mozda cemo zalit...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da se Kuleta previše uzdiglo kad je imao peak u formi. Po meni on stvarno je solidan napadač, dobar je za pritisak, gleda gol što je najbitnije. Mislim da Kule može napredovati i dalje, ali da jednostavno ima plafon i da nikad neće moći biti prvi napadač Dinama. A trebao nam je baš napadač koji bi se borio i mogao preuzeti tu ulogu, ako ništa pokazat da možda barem to bude u budućnosti.
  • Zagi
    7.6k
    Ja gledam tu situaciju i meni je logično da ide glavom.
  • Big Daddy
    1.1k
    IMG-3546.jpg

    Hoćemo Kuleta u prvih 11 u Münchenu umjesto Petkovića!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne, nećemo. Svaka čast Kuletu, ali glavni igrač mora početi i igrati takve tekme.
  • Big Daddy
    1.1k
    Mislis najplaceniji, daleko je on od „glavnog“.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Mislis najplaceniji, daleko je on od „glavnog“.Big Daddy

    Vidim da ti imaš određenu agendu u odnosu na njega. Ako nije Petković, tko nam je glavni igrač po tebi tj. gdje bi Petković bio na toj ljestvici?
  • Big Daddy
    1.1k
    U jednom kolektivu nema „glavnih igraca“ Nogomet je timski sport, nije to tenis. Neka svatko odigra svoju ulogu najbolje sto moze. A kao napadac kojemu je glavna zadaca golovi i/ili asistencije, a koji par tekmi nista od toga nema, daleko je to onda od dobre igre.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus U jednom kolektivu nema „glavnih igraca“ Nogomet je timski sport, nije to tenis. Neka svatko odigra svoju ulogu najbolje sto moze. A kao napadac kojemu je glavna zadaca golovi i/ili asistencije, a koji par tekmi nista od toga nema, daleko je to onda od dobre igre.Big Daddy

    Aha, nisam znao da u tenisu ima glavnih igrača. Naravno da je nogomet timski sport, to mi je jasno. U svakom slučaju Bayern nije tekma di ga staviš na klupu, ali kak velim agenda.
  • NitkoBitan
    17k
    Veliki Dinamovci ne trce po protivnicki dres nakon kaj prime 9 komada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.