• MarK
    656
    to je nešto što mi je tako odbojno kod igrača, također i štucne nategnute iznad koljena.
  • rioda
    4.9k
    Tako je, i kao kod Moufija donji dio dresa navučen gore
  • BBBaranja
    2.6k

    Nema boljeg nego navući štucne prek koljena :grin:
  • MarK
    656
    Ajde još nekako kad ima jake noge kao ovaj Mmae ali kad vidim Ljubičića i Rukavinu s onim čačkalicama uhvati me neko susramlje
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja i dalje mislim da je on dobar igrac, ali nama u ekipi nije uigrano ama bas nista. Jucer opet gol jer nije na vrijeme izasao u ofsajd zamku.
    Mislim, nama je trener u prva 3 kola nasao nacin kako da rijesi problem prekida - imali su nam protivnici 0 kornera :lol: Eto tako se problem rijesavao. Ne valjamo na otvorenom prostoru, ne valjamo na prekidima, rupe medu linijama epske i onda opet rovarimo i trazimo individualne glave.
  • miro
    4.5k
    Dobar je on, ima odlične fizičke predispozicije i vrlo dobru tehniku, ali nema onu crtu odgovornosti kao na primjer Teo. Treba mu trener koji će mu to na ovaj ili onaj način objasniti
  • Daliban
    1.7k
    Momak ulazi u kasne dvadesete i svoje najbolje igračke godine. Nema se tu što posebno objašnjavati, nije više klinac koji se razvija. Slažem se da je dobar, u par deka s ostatkom naših stopera. Ovisi što preferiramo i što nam u određenom trenutku treba. Nadam se samo da je medeni mjesec gotov i da se Zona napokon osvijestila da se ne radi o ekstra klasi za DInamo. Stoperi koje mi imamo mogu biti zahvalna rotacija u europskom Dinamu, u najboljem slučaju netko od njih može biti drugi stoper u paru s nekom ekstra klasom.

    Otkako sam ovdje ističem upravo potrebu za klasnim stoperima nakon odlaska Šutala. Prošla su 3 prijelazna roka i to nije adresirano. Najbolje čemu se možemo nadati je da će novi trener naštimati obranu koliko je moguće, iako će napadačka igra vjerojatno ispaštati, ali dok ne dovedemo kapitalce na stoperskim pozicijama ništa se neće suštinski promijeniti. Možemo samo kompenzirati.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mmae je klasni stoper za Dinamo ili, da se bolje izrazim, trenutno naš najbolji stoper uključujući i KTCa. Razlog zašto je loš je isti kao i zašto je Šutalo bio loš u Ajaxu prošle sezone.
  • Daliban
    1.7k
    Mmae je klasni stoper za Dinamo ili, da se bolje izrazim, trenutno naš najbolji stoper uključujući i KTCa. Razlog zašto je loš je isti kao i zašto je Šutalo bio loš u Ajaxu.The Undertaker

    Uspoređivati Šutala i Mmaeea je uvreda za nogomet.
  • The Undertaker
    5.5k
    Zaključiti da sam ja uspoređivao Šutala i Mmaea je uvreda za zdrav razum.
  • Orc123
    8.2k
    to isto ko da uspoređuješ Dinamo i Ajax....svaki za svoj klub je pojacanje!
  • Daliban
    1.7k
    Zaključiti da sam ja uspoređivao Šutala i Mmaea je uvreda za zdrav razum.The Undertaker

    A što ti misliš da je Ajax nekakav Real Madrid pa ako je Šutalo klasa za njih, ali je ispaštao na račun velikog i loše odrađenog rebuilda onda je i Mmaee klasa za nas na našoj provincijskoj razini?

    Halo, čovječe, Šutalo je bio naš stoper do prošle sezone!

    Ako je Šutalo bio ta ekstra klasa za Dinamo, a sam priznaš da Mmaee ne može s njim u istu rečenicu, kako je onda Mmaee najednom takav klasan stoper za DInamo?

    Usput, budi rečeno, kod nas takvog rebuilda kao u Ajaxu nije bilo. Svi naši udarni igrači su i dalje ovdje, a donedavno je bio i prošlosezonski trener koji je uzeo duplu krunu. Dodavanjem ekstra klase u obranu, čovjek bi očekivao da će se obrana popraviti ako ostale varijable ostanu jednake.

    trenutno naš najbolji stoper uključujući i KTCaThe Undertaker

    Čisto da se i na ovo osvrnem jer se slažem, ali valja istaknuti da to nije proturječno izjavi da je s ostalim stoperima u par deka. Mislim da sam i sam izjavio sličnu stvar jednom prilikom, da je u teoriji najbolji kad se svi plusevi i minusi zbroje, ali opet ovisi što ti treba od stopera u kojoj utakmici jer su svi redom limitirani.

    Ne mogu ti ja to nacrtati ako jednostavno ne vidiš.
  • The Undertaker
    5.5k
    Kad je odbrana u neredu a pod odbrana mislim na igranje odbrane cijele ekipe onda i klasni igrači poput Šutala izgledaju ako amateri. Dodajmo još neuigranost sa ostatkom tima i vrijeme prilagodbe onda imamo to što imamo. Kad smo odbranu igrali dobro Mmae je izgledao kao bingo.
  • Daliban
    1.7k
    Kad je odbrana u neredu a pod odbrana mislim na igranje odbrane cijele ekipe onda i klasni igrači poput Šutala izgledaju ako amateri. Dodajmo još neuigranost sa ostatkom tima i vrijeme prilagodbe onda imamo to što imamo. Kad smo odbranu igrali dobro Mmae je izgledao kao bingo.The Undertaker

    Aha, ovo je post u kojem se Petkovića krivi za kikseve Dinamovih stopera i bekova.

    Mmaee kiksa od početka i napominjem to ovdje, ali očigledno ne gledamo iste utakmice.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mi smo Šutala odgojili i prodali za 20 milijuna nečega. Šutalo je daleko iznad klase stopera kojeg si Dinamo može priuštiti. S obzirom da drugog sličnog nismo odgojili kupili smo najbolje za lovu koju si možemo priuštiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.