• NitkoBitan
    17.2k
    Livaja i Petko zivot znace svojim klubovima dok vani nigdje ne bi uspjeli (mislim na ozbiljne lige), to dokazuje i manjak interesa stranih klubova. Prostor za dokazivanje imaju u ovoj banana ligi gdje bi i Kulenovic realno mogao zabit 20 golova da konstantno igra i puca penale.

    Jednostavno kada se na nesto naviknes bez toga i ne mozes, kao recimo kave ujutro prije posla. Bit ce bolno odvikavanje od Petkovica no mislim da cemo profitirat od rastanka vec u srednjem roku.

    Da povucem paralelu... pogledajte gdje je Osijek bez Miereza. Nije Ramon nikakva klasa od napadaca...

    Sami smo si krivi sto malo bolje igrace prozivamo klasama. "Baturina prerastao HNL", "Petkovic doktor igre"... dajte me nemojte j... I onda kad se trebas dokazat na europskoj sceni nema te nigdje. Ako su ovi nasi doktori onda svi ostali (U LP, jacim ligama) imaju primarijuse najviseg ranga.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Petko je danas među rijetkima pokazao muda i želju. Bili smo katastrofalni sve do trenutka kada je Petko izvukao uši Belupovom crncu koji ga je podmuklo udarao svako malo. Dotad su udarci bili 1-0 za Belupo a od tog trenutka (negdje 30.minuta) su se brojke promijenile i u sljedećih 15 minuta su udarci bili 5-1 za Dinamo i još smo poveli baš golom Petkovića.

    Nekad kapetan treba malo dignuti ekipu takvim potezom i Petko je to učinio. Općenito Petko ima muda, nije ovca, nije ulizica i frajer je. On jedini ne bježi kada rulja na Poljudu upada u teren i lovi dinamove igrače, jedini je spreman reći nešto nepopularno i ići kontra povodljive mase, jedini daje izjave koje nisu floskule, igra šah na vrlo visokoj razini (skoro majstorskoj) i nije tipičan fudbaler koji ne može spojiti dvije rečenice.

    Jedino se bojim da će uskoro otići iz Dinama. Mislim da je on i ostao ovu sezonu jedino zbog svog sugrađanina Jakirovića. Ako mu dođe na zimu nekakva ponuda (a doći će) gdje bi igrao za u najmanju ruku jednaku plaću a vjerojatno i osjetno veću, mislim da će ovaj put inzistirati na transferu i otići. Ne trebaju ni njemu sva ova sranja i vjerojatno nije ni jedini koji razmišlja na taj način. Ako netko misli da je to dobro i da je Kule bolji igrač od Petkovića onda vam treba provjeriti poslovnu sposobnost. Ukoliko mislite da će Marić umjesto Petkovića dovesti neku kapitalčinu sa minimalno miljom eura plaće a ne nekog jeftinog tipa iz francuske druge lige sa 4 gola u zadnjoj sezoni onda ste još naivniji.
  • NitkoBitan
    17.2k
    Jasno, doci ce kriza Petkovicem odlaskom isto kao sto je Osijek u krizi zbog Mierezovog odlaska.

    Ali da ce nam dugorocno falit napadac koji nit je brz, nit utrcava, nit je maher u igri glavom a bome niti ima jednostavna "suterska" rjesenja... nemojte me nasmijavat.

    Jasno da nitko normalan ne racuna Kulenovica kao zamjenu za Petkovica i da ce ljudi u klubu vrlo skoro imat ozbiljnu zadacu dovest novog prvog napadaca, pravog golgetera i killera.
  • sebenico
    595


    Jedino nije spreman dati izjavu nakon ovih potopa koje smo doživili u tjedan dana.

    Moje je mišljenje i prije i sada da s njim nema mogućnosti razvoja napadačke igre. Ovo ljeto je trebao on ići, a ne Brodić i trebali smo dovesti novu prvu devetku. Naravno, Mariću je bilo lakše produžiti ugovor Petku i ne dovesti trećeg napadača. Za dio da Marić nije u stanju dovesti kvalitetnog napadača se slažem.
  • LovroZG
    1.3k
    Treba mu do 2030. ugovor produžit. Danas prije gola ko zadnji vezni skuplja lopte na našoj polovici dok nemamo šuta na gol i skoro dobiva crveni zbog povlačenja za vrat. Nadam se da nedovođenje kvalitetnog napadača nema veze s njim i njegovim egom jer bi to značilo da je netko debelo zasro motku.
  • Big Daddy
    1.2k
    Najgore je u svemu je to kaj on to moze., kad odigra iz prve, druge, to su vrhunski pasovi, ali on bi se malo zajebavao i to mu je dopušteno…
  • Mali Zeus
    12.7k
    I dalje smo taoci njegove igre.
  • Big Daddy
    1.2k
    Da, njega samo Bjelica ili Kovač mogu spustiti na zemlju.
  • Patak
    2.9k
    Petković se nije dokazao na višoj razini?!? Možda nije ako ste propustili utakmice s Brazilom, Nizozemskom u reprezentaciji ili Dinamove protiv Chelsea ili Tottenhama. Pa ipak budućnost Dinama je Kule, i mislim da se bira jedna špica do kraja sezone je to Kule, ali najbolje funkcioniraju kad su zajedno u ekipi.
  • MarK
    642
    Nestalo je strasti u braku između Petka i Dinama. Kažu da je sedma godina najkritičnija. Ako dođe gonič robova za trenera ili će se opet rasplamsati ili će biti konačan kraj i odlazak. Ovakvog Bruna nećemo još dugo gledati
  • Krulek
    450
    Nevjerojatno je kako se iz nekih meni čudnih i nepoznatih razloga Petkovića cijelo vrijeme gleda kroz ružičaste naočale. Njegovo prešetavanje po terenu, malonogometno igranje bez svrhe, gubljenje lopti od stopera koji su ga odavno prokužili, padanje zbog iznuđivanja prekršaja koje sudci više ne sviraju jer su ga i oni pprokužili nekima nije dovoljno za objektivno zaključivanje. Povremeni lucidni trenutci i njihovo očekivanje, povremeni golovi i igranje na staroj slavi ne donosi ništa dobro Dinamu koji treba puno, puno više. Nažalost, u zadnje vrijeme dosta igrača je čak i gorih od Petkovića, a za njihovu selekciju i formu netko mora biti kriv, ne samo smijenjeni trener.
  • Cif
    59
    4 odlične tekme bilo ih je još bar 4 odlične tekme koje je odigrao.Problem je u ostalih 70 koje je odigrao li la
  • jedan u nizu
    8.3k
    Općenito Petko ima muda, nije ovca, nije ulizica i frajer je. On jedini ne bježi kada rulja na Poljudu upada u teren i lovi dinamove igrače, jedini je spreman reći nešto nepopularno i ići kontra povodljive mase, jedini daje izjave koje nisu floskule, igra šah na vrlo visokoj razini (skoro majstorskoj) i nije tipičan fudbaler koji ne može spojiti dvije rečenice.Maksim Maksimirski

    Mozemo to i tako gledati.
    Ali mozemo i reci da je teski egomanijak, da je umisljen i jako nonsalantan. Da sve radi kontra kako bi bio u centru paznje i da bi ispao baja. Njegove izjave jesu 'pametnije' od izjave drugih nogometasa, ali meni kao da se namjerno trudi biti elokventniji kako bi ispao takav.
    Ne bjezi na poljudu jer je on Bog i batina, da je dobio po tamburi, punio bi clanke i opet bio u centru paznje.
    Sah moze biti odlika inteligencije, ali ne mora biti odlika ne znam kakvog karaktera.

    A istina je zapravo izmedu ova dva dojma.
    Veci je mangup od svih, inteligentniji je od svih, ali je i egomanijak koji tezi biti zvijezda, a realno, svi smo svjesni, ukljucujuci i njega, da ako ode negdje van, to ne moze biti,
  • Big Daddy
    1.2k
    Upravo to, najbolje si ga upisao. Jos bih dodao da brije da je iznad Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.