• Teofil Kateran
    1.4k
    Naravno da ga želim. Treneričina je stvarno. I taktički i po stavu prema igračima. Jedine dvije stvari koje me brinu su to što više nema onaj stari stožer, a druga je što realno ne preferira previše mlađe igrače, iako to je možda i mali mit pošto je ipak dao dosta bitne mi ute Điri npr.
  • IceMan
    2.1k
    Ja jesam za njega. Apsolutno.

    Jedino kaj neznam, koliko je on još uvijek dobar nakon kaj mu se raspal stručni stožer koji je bio kod nas.
  • Cif
    59
    točno to bez stožera to nije to.
  • Danko
    1.1k
    Pa valjda ima ili će imati nekakav novi stožer.
  • vjeko1701
    8.4k
    prijateljski odnos Dinama i RijekeLukaku13

    Mamića i Miškovića

    Malo sam te ispravio.
  • Droljo
    8.2k
    Nebumo se tu dogovorili sam tak oko ovog pitanja... :lol:
  • vjeko1701
    8.4k
    Tu i tamo se u nogometu pojave kombinacije trener-klub koje jednostavno funkciniraju i jedno od drugog izvlači maksimum.

    Evo, prvo mi na pamet pada Plzen i luđak Vrba. U prvom petogodišnjem mandatu je od njih napravio klub koji prezimljava u Europi i to od kluba s sredine tablice.

    Bez njega je Plzen počeo polako padati dok je on bio prolaznik u Anžiju, Sparti, Češkoj repki, Ludogorecu da bi se na kraju vratio u Plzen i kroz tri godine opet ih digao. Nit je on svjetski trener nit je Plzen neko čudo od kluba...al oni skupa su radili iznad realnih mogućnosti.

    Ili Kek, u klupskom nogometu nije neka impresivna trenerska karijera. Osim Rijeke Maribor i Al Itihad. Nigdje se nije zadržao duže od sezone i pol u komadu niti je ima izvanserijske uspjehe. U Rijeci je kliknuo i skupa su napravili najveće klupske uspjehe u njegovoj klupskoj karijeri i Rijekinoj klupskoj povijesti.

    Ja bi riskirao i vidio dal je tako nešto Bjelica i Dinamo.
  • Crle
    540
    Ja definitvno ne bi riskirao jer ima previše mogućih razloga za fail sa njim, od njegovog karaktera, do toga da to nije isti stožer kao kada je bio tu, pa i toga da mislim da nije uopće toliko dobar koliko se govori i da sigurno ima boljih opcija od njega, niti će nam donjeti neki moderni trenerski "know how" pristup od kojeg možemo nešto naučiti kao klub.

    Jer ako fulamo sa njim onda smo izgubili dosta vremena, nismo se makli od klasične rotacije trenera da mora biti neki hnl trener ili neki bivši, što je već suludo nakon toliko godina.

    Mislim ako je Bjelica jedini trener kojeg mi znamo dovesti onda možemo ugasit svijetlo i motat kablove.

    Koliko klubova ima super trenere a mi se ne znamo odmaknut od zazivanja Bjelice jer je jednom imao super rezultate.
  • Jaro
    7.4k
    Ne reciklazi
  • vjeko1701
    8.4k
    Ajde molim te, za koga ne vrijedi ovo?

    Jer ako fulamo sa njim onda smo izgubili dosta vremenaCrle

    S kim god fulamo, izgubit ćemo dosta vremena i novca.

    Meni je on manji rizik od Kovača ili Keka. Manji rizik od stranca koji će tražiti 2M po sezoni.

    Nije otišao radi pada rezultata i gubitka svlačionice. Rezultati nakon nas su loši al eto dao sam primjere drugih trenera i klubova di je bilo tako.
  • josipsucic
    37
    To je onda to, čeka se s novim trenerom dok se Bjelica ne dogovori nekako s Unionom
  • josipsucic
    37

    kakvoj reciklaži, pokupio se usred korone i ostavio nedovršen posao
  • Big Daddy
    1.3k
    Za mene je Kovač ispred Bjelice, ima cvrscu ruku, ne da se zajebavati, vodio je Bayern, Hr repku, Monaco, nije nikad nista negativno rekao protiv Dinama kao neki.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ako dovedu Bjelicu, znači da nemaju nikakvu viziju ni ideju. Ne znam što nam može Bjelica novo ponuditi. Imam osjećaj da se i on pomalo pogubio putem nakon nas.
  • Jaro
    7.4k
    taj posao je gotov, zavrsen. Nit ima sastojaka nit ima potrebe za njim. Nije vrijeme stalo - proslo je podosta vremena i kuhara nakon kaj je on zamjesio kolac. Sastojci su ili propali, ili im istekao rok ili iskoristeni za nesto drugo.
    Kakav zavrsetak posla nakon nekoliko godina?
    Treba fresh start i to je to. Nikavo recikliranje ne dolazi u obzir. Takav potez bi bio samo alibi i pokazatelj manjka vizije sportskog sektora...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.