• Droljo
    8.2k
    To bi bila reciklaža opet. Ne
  • Lukaku13
    14
    Nakon onog šta je govorio za Dinamo, ne hvala.
  • Majki2111
    3.2k
    Koliko se sjećam on nikada nije govorio loše protiv Dinama već samo dobro.

    Bit ćete gladni kruha kad vas otkanta korporacija

    Dinamo ima šampionski gard, Rijaka ima gard pobijednika kupova. Mi ga još nemamo.
    — Nenad Bjelica


  • dZg1986
    520
    Ne vidim ko bi drugi mogao izvući ovu situaciju, a čisto sumnjam da se želi puno novca dati za kvalitetnog stranca, tako da je on najbolja trenutna opcija
  • Lukaku13
    14

    Objasni mi kako ti tumačiš ovo korporacija?

    Šta je tu dobro izgovoreno za Dinamo?
  • NBC
    34
    Od naših trenera samo Bjelica.Nažalost ostali nedorasli...Ali to je do samih trenera i njihove edukacije Da su dobri negdje bi imali angažman.Tv serviser je za vecinu profesor nogometa.
  • Dudu 9
    286
    Ne.
    Iako je definitivno upgrade u odnosu na Jakira, mislim da bi bio samo kratkoročni fix, i da bi smo se sljedeće godine u ovo vrijeme opet našli u istoj situaciji. Želim trenera na kojeg se možemo osloniti da neće naprasno otići, a znamo da je to Bjeličin MO.
  • Daliban
    1.7k
    Neke od najvećih unutarnjih rezervi koje imamo su talentirani klinci, a nekako ne vidim da će dobiti mnogo prilike kod Bjelice. Ako dođe želim mu sve najbolje i da me razuvjeri i oko klinaca, ali mislim da bismo možda trebali gledati u drugom smjeru.
  • miro
    4.4k
    ovo je jedina stvar koja i mene brine oko Bjelice
  • recikaj86
    376
    Odmah ga želim nazad, najkvalitetniji naš trener godinama unazad te se zna nosit s imenom Dinamo što je najbitnije za nas.
  • Noel
    6.4k
    Jedino pravo realno rješenje. (Trenutno).
  • blubach
    302
    Objasni mi kako ti tumačiš ovo korporacija?Lukaku13

    Jel Dinamo bila korporacija, tvornica novaca, na čelu s jednim čovjekom, u trenutku kad je on to rekao?
  • Lukaku13
    14


    Dragi naš Neno nije mislio na novce kada je spomenuo korporaciju već je mislio na prijateljski odnos Dinama i Rijeke insinuirajuci na to da Rijeka pušta utakmice Dinamu , a protiv Osijeka ide 100% i to potvrđuje ona svađa sa Nevisticem.

    Ako je tvoja definicija korporacije = tvornica novaca, onda ne da je Dinamo bio korporacija nego još uvijek jest jer smo ulaskom u LP uprihodili 30+ m€, samim time i svaki klub koji je ušao u LP
  • i more je plavo
    1.1k
    znamo da je to Bjeličin MODudu 9

    Neznam kako si dosao do tog zakljucka ???

    On je lik s vrlo cvrstom kicmom, i ne trpi previse uplitanja sa strane, posebno od ljudi koji znaju manje od njega.

    Ali 4 zadnja angazmana je dobio otkaze (ali to je sudbina 90% trenera) , , prva dva nakon sto nije htio saviti kicmu, Turci nisu bili zadovoljni, a u Njemackoj je bio omalovazavan, pa mu zivci popustili, ali ostavil ih u ligi i sad je na placenom odmoru kod njih (to se navodi kao problem kod njegovog povratka sada).

    To sto inzistira na obecanoj lovi i nije nesto sto mu se treba zamjeriti, ali ne napušta klubove zbog boljih ponuda ostavljajuci ih na cjedilu.

    Jbga, ja osim Keka i Bjelice, ne vidim ni jedno drugo rjesenje koje bi sa velikom sigurnoscu donijelo stabilizaciju i napredak.
    Bjelica bi imao uteg velikih očekivanja navijača kojima je u svježem sjećanju sve sto je napravio sa Dinamom, i samo zato bi radije da dodje Kek.
  • Marin67
    0
    Ne, niti u bunilu. Nije karakter za Dinamo njega zanima samo lova a pogotovo kada je govorio o korporaciji misleći valjda time da je Dinamo kupio i da su mu poklonjena sva prvenstva jer "korporacija" ima novac pa sve može kupiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.