• Kujtim Shalla
    2.9k
    Maric lagano za jakirom ,kakva šprdacina jbt. Jel ovo moguce ljudi
  • Captain America
    17.7k
    e al stvarno ides sve nize i nize.jedan u nizu

    Može povesti i one čija je odluka bila da ga se angažira u rebuildingu bez dana iskustva kao SD.
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa jel marko maric birao jakira ?
  • Plavi-Plavi
    21
    Marko doviđenja.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nije jakira al jest kadar i pojacanja
  • Danko
    1.1k

    Gledao ga godinu dana iznutra i nije vidio da nešto ne valja.
    Doveo igrače koji nisu kvaliteta za dinamo.
  • Nino Bule
    13.8k
    Dali kadar ne valja ne znam dok ne izabere trenera po svom guštu, ne moze sportski odletit zbog trenera kojeg on uopce nije doveo, to je put u propast kluba
  • Big Daddy
    1.3k
    Mogao bi se SD malo zapitati za svoj posao!?!?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nemozes se tako ponasat stari ,bar ne ovdje
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne moze maric bit kriv da ne mozes dobit slaven sa stojkovicem, baturinom, pjacom i petkovicem, ne moze kadar bit alibi protiv slavena, da je birao trenera slozio bi se da snosi krivicu ovako ne vidim kako on moze bit kriv za ovakav raspad ekipe koja ima 4 hr reprezentativca
  • Kruno
    328
    Treba nam pravi sportski direktor i trener.
  • Cif
    59
    budu me banali.Ali govno brani neobranjivo.
  • sebenico
    598
    Još za vrijeme prijelaznog roka sam pisao da slaganje momčadi nije dobro. Marić ništa što je izjavio na prvoj presici nije ispunio. Od filijale gdje bi slali igrače, pojačanja koja će doći pred kraj prijelaznog roka pa do prilike mladim igračima. Zavarao nas je ulazak u ligu prvaka. Realno, prvu utakmicu s Qarabagom smo prošli na sreću kakvu u Munchenu ili Koprivnici nismo imali, a isto tako smo mogli primiti par komada. Nažalost, sada nam slijedi teški mjeseci, a vjerojatno i cijela godina jer nam je momčad raštimani orkestar bez balansa. A lijepo je nas nekoliko na forumu govorilo da treba zamjena za Mišića na šestici, jedan razbijač, a onda je bilo rečeno imamo Pavića. Imamo Pavića, ali momku se očito ne vjeruje. Lijevi bek toliko spominjani. Doveo igrača od 20 godina bez minute, ej bez minute! seniorske utakmice. U napadu nije dovedena zamjena za Brodića kojeg je bilo nepotrebno prodavati za sitniš da bi se umililo Petkoviću.
  • jedan u nizu
    8.3k


    ma ljudi jedva docekali da se sere po nekome.
    Navikao sam da se ovdje javno mijenje mijenja iz minute u minutu, iz utakmice u utakmicu.

    A mi se tovarima rugamo ...
  • tp1997
    378
    Na kraju se pokazuje sve točnijim da ova uprava ima dobru volju i želju, ali ne nužno i sposobnost...pojačanja se sve više pokazuju da to nisu, treba im dva tjedna da nađu trenera, ne znam koliko transfera je propalo ili se od njih odustalo jer su odugovlačili, ili bili škrti dati novac...

    Vjerujem da su sposobni u smislu financija, marketinga, upravljanja, ali sportski sektor na čelu sa Marićem se sve više čini kao Potemkinovo selo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.