• Big Daddy
    1.3k
    Nisam za Sopica jer imam nekoliko drugih favorita, ali mislim da cak i s njim ne bi bila samo „rotacija“, nego je on kvalitetniji trener od Jakirovica.
  • BigZ
    472
    netko koga bi Red Bull uzeo za treneraThe Undertaker

    Roger Schmidt?
  • Chempers
    179


    Nek nam se recimo ponudi Modric, al za neke 2-3 godine kao igrač. Sramota ga odbit da bi igrao umjesto nekog prosječnog domaćeg igrača?

    To je neka slična analogija s ovim trenerskim reliktima prošlosti. Ne želim nekakvu francusku prevaru koji je zadnji dobar rezultat imao prije 15 godina. Kao ni lika koji će se učiti i postavljati svoj sistem idućih godinu dana dok nam LP prolazi.

    Nama u ovom trenutku, usred sezone, treba jedino Bjelica ili bas neka mega bomba od stranca. Sigurno ne nekakav Le Guen ili Mazzari. Sopic bi bolji bio od spomenute dvojice.

    Za Perkovica slažem se ne smije ostati.
  • Infinity
    16.4k
    Isto tako su strani treneri normalni u klubovima sirom svijeta. Ako se nadje nacin da Ogiwara razumije Jakirovica, tako ce se naci nacin da Baturina razumije Sarrija. Ili mislis da bi Sarri bio dobar trener Baturini u nekom Milanu, jer je ovaj talijan, a Baturina je stranac koji se po tvojoj prici treba uklopiti, ali bi Sarri ipak bio los trener Baturini u Dinamu, jer Sarri ne zna hrvatski?

    Imamo hrpu igraca koji sutra zele igrati vani, a sad bi im jezik bio problem. Nemoj mi te price. Kako svi hrvatski igraci igraju pod strancima vani, tako mogu igrati i u Hrvatskoj. Dio nasih igraca je vec igrao za trenere koji ne znaju hrvatski, a dobar dio ce ih kroz karijeru jos igrati. Eto, samo u Dinamu im neki talijan nece znati prenijeti ono sto od njih ocekuje, ali ce zato taj isti talijan za dvije godine da im prenese sve sto zeli u nekom Laziju.
  • josipsucic
    37
    Mislim da od novog trenera ništa prije Monaca, teško je vjerovati da će dovesti nekog novog, pogotovu stranca i gurnuti ga u vatru protiv Monaca pa da trpi kritike u slučaju neuspjeha
  • Big Daddy
    1.3k
    Nisi me shvatio, nisam mislio samo na jezik. Evo, ista prica je bila protiv tovara neki dan di je masa ljudi rekli da bi bilo bolje da je igrao Stojke i/ili Kacavenda umjesto Cordobe jet su to domaci decki koji bi se bacali na glavu protiv tovara jer ima ta pobjeda puno vise znaci nego nekom Kolumbijcu. Tako je otprilike i za trenera. Taj posao nekom nasem treneru, Dinamovcu ne bi bio samo posao kao nekom strancu.
  • Ali
    2.2k
    Mislim da bu onaj dobri stari "skrtica" recept bio. Das pomocnom da vodi par utakmica, ak skuplja bodove i u europi se ne sramoti guras ga dok javnost ne popi... i krene pritisak.
    Tak da mislim da bu Perkovic bio ziher do nove godine tj. novih priprema.
    Da su mislili uloziti ozbiljnu lovu 2-4m€ vec bi u koprivnici gledali novo lice, to se zakljuci u dan dva.

    Narodnim rjecnikom, imam storog golfa 5, odpeljal sam ga kod majstora i on mi veli da je vrijeme za ozbiljnu promjenu ili generalka na motoru i mjenjackoj kutiji ili malo usminkat i prodat i kupit novije vozilo. Otvoris njuskalo i upises : starost<3g, automatik, hybrid, <50.000km i na kraju stavis <10.000€ . I izbaciti ti par reklama i 0 ponuda , malo cackas po filterima ali i dalje nis, skidas jos filtera i dobijes nekakve trokolice , jednosjede i slicna vozila... zakljucis , ma dobra je ova moja 5, moze ona jos, promijenim ulje kod susjeda u garazi i vozi :)
  • Kaktus Car
    561
    Postoji svega par trenera koji govore hrvatski koji su dovoljno dobri da vode Dinamo, iz raznih razloga niti jedan od njih nije realan i/ili pravi izbor.

    Vrijeme je da se nađe nekog trenera koji nije iz HNL bazena, nekoga tko nije trenirao po hrvatskim pašnjacima, nekoga s ozbiljnijim iskustvom i renomeom dostojnim Dinama.

    Poznavanje jezika i lige ne može biti važan kriterij, a oni koji vjeruju da bi to trebao biti bitan faktor moraju onda biti spremni na Tomiće, Sopiće i Jovičeviće.
  • Big Daddy
    1.3k
    Kovač, Terzić, Vaha
  • Kaktus Car
    561
    Taj posao nekom nasem treneru, Dinamovcu ne bi bio samo posao kao nekom strancu.Big Daddy

    Znači tvoj glas onda ide kome? Sopiću? Koji su to Dinamovci koji bi mogli voditi Dinamo a da nisu već prožvakani i ispljunuti? Pa jedan Bišćan, koji je imao argumente za klupu Dinama, nije pravu šansu dobio, nije dobio ni 5% povjerenja koje je imao njegov nasljednik...
  • Kaktus Car
    561
    Kovač, Terzić, VahaBig Daddy

    Kovač - vjerojatno skuplji od boljeg stranog trenera, navodno i ovako nije Dinamovac, upitan karakter
    Terzić - nerealan, također navodno nije Dinamovac,
    Vaha - opet nije Dinamovac, van klupskog nogometa i modernih inovacija i tokova

    Također niti jedan nema nikakve veze sa Zagrebom i Dinamom; zašto bi bilo kome od njih bilo više stalo do Dinama nego nekakvom strancu koji ne govori hrvatski?!
  • Big Daddy
    1.3k
    To je sve „navodno“., a kao drugo Terzic i Kovac su Hrvati, a Vaha je jako omiljen medju Dinamovcima i siguran sam da bi zbog toga vise dao nego neki stranac.
  • Ali
    2.2k


    upitan karakter
    Jeli moguće da si ovako nesto zapisao o Kovaču?

    A ovo upitno dinamovac??? Pa kaj su poceli osnovnoskolci pisati po zoni?

    Netko tko je rođen i odrastao u njemackoj su jednako dragi svi hrvatski klubovi, osim u rijetkim situacijama zaludjenosti jednog od roditelja.
    I tako se izjasnjavaju u javnosti. A kad smo kod Kovača pa pomocni trener Robert je nosio nas plavi dres, kaj i on nije dinamovac?
  • SAS1987
    14.7k
    netko koga bi Red Bull Salzburg uzeo za treneraThe Undertaker

    Onda treba uzeti nekog bivšeg trenera RB Salzburg :lol:
  • don
    5.7k
    Mislim da bu onaj dobri stari "skrtica" recept bio. Das pomocnom da vodi par utakmica, ak skuplja bodove i u europi se ne sramoti guras ga dok javnost ne popi... i krene pritisak.
    Tak da mislim da bu Perkovic bio ziher do nove godine tj. novih priprema.
    Ali

    neće sigurno, osim ako nam klub vode ljudi koji nemaju sportskih ambicija. A ne vode.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.