• M94
    1.2k
    Na Favbetu Kovacu polako raste koeficijent a nazalost pada Sopicu i Jovicevicu.
    Kek se šulja i sad je na 2.5.
    Ali Kovac je bio odma iza Bjelka a sad ga ovi stigli.
    Mislim da oni u kladi imaju bolje info od nas ovdje.
    Jedino neznamo ko je od favorita podmetnut, a netko je.
    i more je plavo

    Ma imaju oni kitu labudovu a ne informacije.
    To se zbog uplata mijenja.
  • Sava Krpa
    266
    čačke, vratio se i donio naslov.
  • Bruh
    925
    Još Francuz trener bumo prava kolonija :grin:
  • Jurki
    11.7k
    e jesmo se od nasih usrecili u 3 pm.
    Oces izdajica, kratko pamcenja, nepotizma, rikverca..pušača kurca sotoni itd.

    Daj toga Francuza na klupu.. nek napravi posel i tjt.
  • Bruh
    925
    ma znam zajebavam se
  • Majki2111
    3.1k
    Di je naš kontinuitet? Najdugovječniji trener nam je unazad 10 godina bio Bjelica.

    15.05.2018-16.04.2020.

    Dakle nešto manje od dvije godine. Mi trenera ne možemo 2 godine zadržat. Isto ih mijenjamo ko pare gaća. Ja bih se dobro pregrizao za jezika kada se Dinamo i kontinuitet struke stavlja u istu rečenicu.
  • Paggini
    19.7k


    Pa nije baš da smo ih MI postavljali i nije baš da smo ih MI smjenjivali, moj Majki.
  • Majki2111
    3.1k
    A isto mi je prejako kada svi žele top trenera a navijački ga se smjenjuje nakon manje od godine dana. Di je strpljenje? City Guardiolu drži od 2017 ja mislim. Arteta je već 5 godina u Arsenalu.

    A nama je uspjeh ako trener bude 2 godine. Di je strpljenje? Di je kontinuitet? O čemu pričamo?
  • Majki2111
    3.1k
    Ali se večina navijalča valjda čim krene kriza rezultata kako neko nije za Dinamo i odmah se traže alternative.

    Evo. Tema govori samna za sebe. Novi trener Dinama verzija teme 4 :grin: :rofl:
  • ElDorado
    49
    ja mislim da je to zato sto se kod izbora trenera pravilno ne definiraju ciljevi tj kakav profil igre, igrača u kojem roku je ostvarivo itd itd.
  • Jurki
    11.7k
    ga se smjenjuje nakon manje od godine danaMajki2111

    Ne smjenjuje ga se bezveze.
    Sral sam po Jakiru.. jesam
    Ali sam se isto tak posipal s pepelom po glavi nakon Azera u gostima. I nemas pojma sa kolkim zadovoljstvom.
    Ali jebiga u slijedece 3 tekme je pokazal stare bolesti.
    Gle ja ti ne navijam za trenere, vec za Dinamo.
    More biti trener covjek koji se zove XY.. i ako on isporuci kaj se od njega trazi.. ja bum toga XY najveci navijac.

    Od trenera ocekujem da nebu pickica u derbijima i da nejde uzivat u ligi prvaka... mozda ocekujem prevec.. al to je tak.
  • rkru
    3
    znam da je ovo ne katolicki forum ali nakon kaj je jakir pickasto odjebao rijeku radi dinama sve je bilo jasno. tko je vjerovao u njega ne vjeruje u Boga.

    Nadamo se treneru s znanjem i moralom
  • Majki2111
    3.1k
    Jednostavno ne. Promašeno ovo s moralom, vjerom.

    A za ovo drugo. Želimo top trenera, ali isto tako ih volimo smjenjivat i sumnjat u njih nakon krize rezultata? Je li tako?
  • rkru
    3


    necu ulaziti dublje u moral/vjeru al isto tako nikad ne zelim sopica za trenera jer je isto tako kapitalisticki/oportunisticki odjebao goricu radi rijeke. vratilo mu se aeaeaea :)))) sjebo ga misko ultras kapitalista.

    al o drugom mozemo pricati. jedina 2 trenera od kad ja pratim dinamo su bila vahid (zavrsio kak je zavrsio jer eto... nije šipuo racku) i nazalost ganci mamic mladi jer je eto,mogao objasniti ganciju starijem. dok trenera ne bu bolio kurac hoce li dobiti otkaz jer ga cekam "pola evrope" nema kruha.
  • Dzgšb
    812

    Koje gluposti napriča , hoćeš reći da je bjelica loš bio hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.