• sebenico
    553


    Po svim anketama, Jakira nije trebalo smjeniti... Ankete nisu objektivni pokazatelj ničega i većinom služe za kreiranje javnom mnijenja, a nisu njegov reprezent. Bjelica se loše ponio prema klubu u koroni, nakon toga izjavljivao gnjusne stvari o korporaciji, a zadnji angažmani sugeriraju da je riječ o skupljaču odšteta. Lijepo kaže jedna Arsenova pjesma ''Ne vraćaj se starim ljubavima''.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sjetimo se samo na koje načine je on odlazio iz klubova u kojima je bio nakon Dinama. U Osijeku svađa, raskol, dok je u Trabzonsporu i Unionu bio vrlo kratko, i naravno, uvijek je bila borba oko otpremnine.Haza

    A uvijek je odlazio jer situacije u klubovima nisu bile ciste.
    Kod nas se zna vise manje situacija.
    Osijek je isto bio u promjeni vlasnistva, investicija, prodaja igraca i trener nije radio kako je htio, nije mu se svidalo, nije imao slobodu, sta god. Nisam puno ni popratio, ali definitvno klub nije bio poslozen i miran.
    Trabzon je naravno klub kakav je, i nikada nece biti cist i poslozen i suludo je ocjenjivati uopce njegovu karijeru tamo.
    Union je digao iz zone ispadanja, da bi mu lose pao poraz od Bochuma. Klub koji je usao u LP i onda se borio za ostanak je bio u laganom rasulu, ali mislim da mu je najvise presudio dvoboj sa Saneom.

    Kada bi se vratio u dinamo, mislim da bi to prvi puta nakon dugo vremena da bi dosao u klub koji je stabilan i koji ima jasne ciljeve a da nije u nekakvoj velikoj rezultatskoj krizi. Nije to vise klub Mamica i igre menadzera, gdje ne smije biti 'veci' od gazde kluba i gdje ima pritisak da neki igraci moraju igrati. Vjerovatno bi dobio slobodu vezano uz nogomet, a vjerujem da bi sjajno suradivao sa Maricem.

    Volio bih ga vidjeti opet na klupi, zbog svega sto su ljudi nabrajali. Cak i mislim da je i jako realna opcija.

    Uz njega kao jako realnu opciju vidim Keka.
    Dinamo bi sigurno bio dobar izazov za njega, covjek je veliki takticar i prije svega gospodin. To sto trenutno vodi Sloveniju ne vidim kao neki problem, vec 6 godina vodi repku i sigurno je tu neko zasicenje, a koliko se sjecam, nakon Biscana nije htio kod nas jer je imao EURO sa repkom.
    EURO je prosao, novi ciklus jos nije poceo i vjerujem da je izgledno da ce otici negdje. Tim vise sto nema veliku placu kao izbornik.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pa da ,jer glasaju tovari i nasladjuju se . Jedino tako su imali minimale sanse jer i onako losi oni ispadnu Kao Barca protiv nas dogod je on trener . Bilo ko drugi ima 3 razlike na poluvremena protiv tovara sa istim sastavima
  • E46
    634
    Jos bi na ovo sve nadodao da je Perica ucinio reprezentativnim stoperom.
  • SAS1987
    14.6k
    Terzić ocito nije u igri, imam frenda koji zna njegovog brata. Pitali smo, kaze da nema šanse.emilperska

    Jel mu objašnjeno da vodi na anketi?
  • i more je plavo
    1k
    Na Favbetu Kovacu polako raste koeficijent a nazalost pada Sopicu i Jovicevicu.
    Kek se šulja i sad je na 2.5.
    Ali Kovac je bio odma iza Bjelka a sad ga ovi stigli.
    Mislim da oni u kladi imaju bolje info od nas ovdje.
    Jedino neznamo ko je od favorita podmetnut, a netko je.
  • Beowulf112
    322
    Ma po meni samo Bjelica,Terzic ili Kek..nikakav Paul Le Guen i drugi
  • Crle
    511
    Ne bi da je Bjelica jedini dobar trener na tržištu, da ne govorimo o mogućim problemima koje nosi, da nema isti stožer i to da on mora biti šef.

    Neka nađu nekog perspektivnog na duge staze koji kuži da treba dobra kondicijska pripremljenost i tko će znat uvest visoki presing. Ne netko tko će se prilagođavat sa dugim loptama na statičnog Petkovića.
  • Chempers
    123
    Samo ne neki francuski blefer ili neki koji nije radio godinama. Radije i Sopic od takvih.
  • Giovanni86
    122
    Ja bi nekako najvise volio Terzica
  • Haza
    4.1k
    Prilično sam upoznat s detaljima svojevremenog dogovora Mamića/Dinama i Keka oko njegovog dolaska u Dinamo 2020. godine. Usmeno su sve dogovorili, uz uvjet da Kek mora prvo riješiti svoj status u reprezentaciji. Kek je molio da do tada ni slučajno ništa ne izlazi u medije, dok su BBB i javnost radili veliki pritisak na klub zbog metode na koji je Bjelica dobio otkaz. Antolić je tada napravio grešku, te je pod pritiskom javnosti pustio u medije da Kek dolazi, nakon čega se on samo zahvalio i rekao prekršili ste dogovor, ako se dobro sjećam, nakon toga je Zoki postao trener Dinama. Mislim da je prvi potencijalni dolazak bio 2020. drugi 2021. kada je Kek jednostavno čisti dogovor prekršio na način da je rekao da zbog familije/privatnih obaveza ne može doći u Dinamo, da mu je metoda rada s reprezentacijom Slovenije idealan omjer za obitelj.
    Da skratim, Kek je jako poštivao Mamića, dva puta su se usmeno dogovorili, i dva puta je Kek odbio Dinamo zbog repke i privatnih obaveza. Kasnije je Kek lagao da nije pregovarao s Dinamom, ali vam garantiram da je istina da je dva puta usmeno dogovorio dolazak, pa ga onda na neki način izigrao.
    Šanse da on ikad dođe u Dinamo su ravne nuli. Čak sam uvjeren da on više nikada neće niti voditi neki klub.
  • ElDorado
    47
    a i on je pred mirovinom
  • mali M
    5.1k
    Po svim anketama, Jakira nije trebalo smjeniti... Ankete nisu objektivni pokazatelj ničega i većinom služe za kreiranje javnom mnijenja, a nisu njegov reprezent.sebenico

    Pa oprosti lijepo, velika mi je razlika anketa u Indexu ili na samoj Zoni. Doduše kakvi su se trolovi tu namnožili u posljednje vrijeme mogu shvatiti upitnost.. ali svejedno, anketa na Zoni ima sto puta jaču vjerodostojnost od bilo kojeg drugog medija
  • Zagi
    7.6k
    Nemilice sam trpao na Karoglana u tim anketama.
    Zbog trenerske struke i kontinuiteta, naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.