• Maksim Maksimirski
    5.4k
    Jasno se reklo da se smanjivanje proračuna ne odnosi na plaće za glavne igrače i pojačanja, nego na igrače koji ne bi smjeli pomisliti da obuku Dinamov dres, a kamoli da za tu čast dobiju još i novac. To su razni Bočakaji, Štefulji, Jurići, i slični.Crusades1986

    Tako je. Priča je išla otprilike ''smanjit ćemo proračun plaća na 15-16 milijuna s time da će najbolji igrači poput Petkovića imati i preko milijun ako treba a ovi igrači na klupi će biti jeftini mladi igrači koji će igrati za siću. To je Marić izjavio. Odmah poslije toga Marić dovodi Torrentea koji sigurno nema manju plaću od Štefulja i dovodi još par stranaca koji nisu kapitalna pojačanja i koji će biti rezerve a nemaju ništa manje plaće od ovih gore nabrojanih.

    No pustimo to. Ako uistinu smanjimo plaće rezervama ko će nam biti na klupi? Samo juniori? Solidan domaći igrač sa klupe poput Špikića neće biti na klupi Dinama za siću nego će otići u Ferencvaros, Basel ili Westerlo što se već događalo, pogledajmo primjer Šotičeka. Rezanje proračuna za plaće u nijednoj opciji ne može biti dobro i nužno vodi do slabijeg igračkog kadra.
  • vjeko1701
    7.9k
    Odmah poslije toga Marić dovodi Torrentea koji sigurno nema manju plaću od ŠtefuljaMaksim Maksimirski

    Ako ispadne da ima, di smo onda?
  • NitkoBitan
    17k
    ovi igrači na klupi će biti jeftini mladi igrači koji će igrati za siću. To je Marić izjavio. Odmah poslije toga Marić dovodi Torrentea koji sigurno nema manju plaću od ŠtefuljaMaksim Maksimirski

    Bas me zanima usporedba place Stefulja i Torentea kad si ih vec naveo. Jedan je smijesan igrac koji je zavrsio u Dinamu na tko zna kakav nacin dok je drugi mladi igrac koji je dosao besplatno sa iskustvom igranja La lige. Taman i da ovaj Spanjolac ima nesto vecu placu od jbnog Stefulja... u cemu je problem? Jesi podignuo kvalitetu momcadi za slicnu sumu novaca jer si se jednog rjesio a drugog doveo?
  • austrijanac
    4k
    Solidan domaći igrač sa klupe poput ŠpikićaMaksim Maksimirski

    Što se mene tiče, radije bi gledao Kačavendu ili nekog juniora na klupi, nego Špikića s njegovom plaćom koju nije ničim zaslužio.

    Da ne govorim o tome da je Špikić bio dobrani teret ovo ljeto jer ga se nije moglo tržit radi megalomanskih ugovora koji su se djelili šakom i kapom.

    Mahnito rezanje nikako, ali razumni rezanje apsolutno.

    Mi smo imali 35-40 igrača na platnoj listi, pa nismo NFL ekipa da to izdržimo.

    14 prvotimaca, 5 rotacija i 5 mladih je sasvim dovoljno. Špikić je bio rotacija s plaćom većom od najboljeg igrača našeg glavnog konkurenta prošle sezone.
  • kajsitilud
    369
    Odmah poslije toga Marić dovodi Torrentea koji sigurno nema manju plaću od ŠtefuljaMaksim Maksimirski

    Pa kad je Torrente potpiso rekli su da je doso na placu kakvu je Soticek odbio, a to je ona varijanta s niskom baznom placom i mogucim bonusima. Ja ne vidim nista lose u tom pristupu.
  • Crusades1986
    11.9k
    Znači ako Torrente ima Šotičekovu uvjete onda sigurno ima manju plaću od Špikića jer se Šotiček sa svojom plaćom sramio ući u svlačionicu?
  • hardek
    2.8k
    Mislim da je bilo rečeno negdje da Torrente dolazi za 250 000 - 300 000 godišnje ako se ne varam.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mislim da je bilo rečeno negdje da Torrente dolazi za 250 000 - 300 000 godišnje ako se ne varam.hardek

    Vjerojatno tu negdje. Teško da bi za manje uopće došao živjeti iz Španjolske u Hrvatsku.
  • Nevo7
    764
    Pa kad je Torrente potpiso rekli su da je doso na placu kakvu je Soticek odbio, a to je ona varijanta s niskom baznom placom i mogucim bonusima.kajsitilud

    Ne. Kačavenda je potpisao uvjete kakvi su se nudili Šotičeku. A Šotičeku su se takvi uvjeti nudili jer ga Marić nije želio vidjeti u klubu. Ponuda, eto reda radi, tek toliko da se vidi da smo nekaj ponudili. Slična stvar je bila sa Brodićem koji je želio ostati, pa mu je Marić rekao da traže trećeg napadača. Pa je on rekao da mu nije problem biti treći napadač, samo da ostane u Dinamu uz plaću kakvu ima, a Marić ga nije želio vidjeti u klubu, pa ga je stavom doslovno otjerao iz kluba. Sada u Mađarskoj igra i zabija uz veću plaću, a ponavljam nije želio iz Dinama. Zauzvrat nam je doveo onog pokemona koji se ne zna sastaviti sa loptom i koji u svojoj seniorskoj karijeri kao ofenzivac koji igra pozicije špice i krila zabio dvanaest (12) golova!?

    Torrente sigurno ima solidnu plaću i sigurno je dobio nekaj za potpis.
  • Zagi
    7.6k
    Terrente je lijevonogi stoper. To nam je trebalo ,to smo i doveli.
    Kakve veze s njim imaju Brodić, Šotiček i Štefulj?
  • Nevo7
    764
    Terrente je lijevonogi stoper. To nam je trebalo ,to smo i doveli.Zagi

    Trebao nam je jer se "nije vjerovalo" Perkoviću, odnosno jer ga je dovela bivša Uprava. Njega je ozljeda spasila transfera. Slična stvar kao i sa Bulatom i B. Šutalom. Jako dobri igrači, samo je pitanje kakve su ugovore imali, tko je u njima sve bio naveden, da su ih se rješili.
  • josipsucic
    29

    Snimio sam zaslon na ovaj post, pa se javim za 5 godina kad Baturina bude dizao pehar Lige prvaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.