• Sibirski plavac
    1.7k
    Kako su naši neprecizni pa to je strašno. Moglo se komotno zabiti barem 5 komada. Nadam se da ćemo biti precizniji u nastavku, pogotovo jer se već pokazalo da Kuba skroz mentalno i fizički padne u drugom poluvremenu (protiv Tajlanda pogotovo).
  • Sven
    1
    znam za to, ali bi volio pogledati Brazil i zavrsnicu turnira, a osim nase repke na Hrtu nitko nista ne prenosi. Ni sk, ni arena ni eurosport. Pa me zanimalo ima li neka strana televizija prijenose svih utakmica?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Na kraju razbijačina. Bravo dečki :strong: Sada se nadat da će nam se i neki drugi rezultati poklopiti
  • mlinchica
    1.8k
    I popravili gol razliku poslije Brazila.
    Al jesam ja dobro čula izbornika da idemo na Špa ili Arg ako prođemo? :scream:
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Al jesam ja dobro čula izbornika da idemo na Špa ili Arg ako prođemo?mlinchica

    Da, vrlo vjerojatno, ali i Kazahstan je u igri da nam bude suparnik u knockout fazi. Njih bih uzeo od ovo troje jer mi izgledaju najprolaznije, pogotovo jer im fale 2 naturalizirana Brazilca koja su inače motor te ekipe. Španjolska je Španjolska kak se kaže, ali nije to više ona velesila kao nekad, prije par dana su se mučili s Kazahstanom i odigrali remi. Argentina je po meni najgora opcija, srebrni sa prošlog prvenstva, na prvenstvu prije toga zlatni, imaju igrače top klase na skoro svakoj poziciji, ali i s njima se može, dokazao je to Afganistan koji ih je do kraja držao do neizvjesnosti ali su ih Argentinci na mišiće dobili samo 2 1.
  • Brotnjo
    537
    možeš preko Fifine+ aplikacije gledati sve utakmice , samo se trebaš registrirati.
  • Sven
    1
    Top, hvala puno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.