• Dzoni
    603

    Pročitao sam neke dijelove knjige. Preporučam svima koje imalo interesira F1 da je pročitaju.
    Ima dosta toga zanimljivoga u njoj
  • Jaro
    7.2k
    "How to build a car"? Stavim si na listu...
  • Dzoni
    603
    Upravo ta.
  • Majki2111
    3.1k
    Jel dobra knjiga?
  • Dzoni
    603
    Rekao sam da nisam čitao cijelu već neke dijelove, vrijedi je pročitati i pročitat ću je sigurno čim nađem malo više vremena. Piše o tome kako je on napravio sve ove njegove najslavnije bolide, kroz što je sve prolazio u 40ak godina u F1 i Indycaru, zavrzlamama iza kulisa s čelnicima Williamsa itd
  • Majki2111
    3.1k
    Aha. Da dost toga će meni bit novo. Ja F1 pratim od 2006.

    E al ja nisam popratio zakaj je on zapravo otišao iz Red Bulla. Kaj misliš?
  • Dzoni
    603
    Toksična atmosfera i vjerovatno se zasitio svega tamo. 18 godina je tamo već, osvojio sve što može, zaradio para i para itd. Iako sam mislio da će otići skroz iz F1 i biti u nekoj auto industriji ili tako nečem.
    Ima potencijala jako puno pridonijeti i napraviti bolesne projekte. Ali eto, dobio je više para od tate Strolla i tamo će pokušat nešto. Hoće li uspjet, vidjet ćemo.
    Iskreno mislim da hoće.
  • Majki2111
    3.1k
    Voditelj svega tehničkog i dioničar AM. Definitivno frontmen AM za 2026.


    Za nas friške s faksa par puta je u presiici spomenuo svoje vrijeme s faska s aeronautike kaj je studirao. Očito cijeni to svoje vrijeme s faksa. Održava neke kontakte od tada.

    Ja čekam na Alonsovu pobijedu 11 godina već. Još ću pričekati. :smile:
  • Guinness
    2.2k
    Od svih timova u Aston Martin...
    Kao navijač Ferrarija naravno da sam se nakon Hamiltona nadao da će i Newey doći, šteta...

    Lawrence Stroll je stvarno dosta uložio u ekipu, ali ostavljanje svog sina na gridu je i dalje čista glupost i ništa više.
    Da nema njega u ekipi, rekao bih da je AM dolaskom Neweya ozbiljan kandidat za titulu 2026, a i ove i prošle sezone bi osvajali bodove i generalno imali puno bitniju ulogu nego što imaju.

    Toksična atmosfera i vjerovatno se zasitio svega tamo.Dzoni

    Ovakva atmosfera je došla do izražaja prošle sezone, nakon smrti Dietricha Mateschitza. Jos je počeo sa stvaranjem nepotrebnih pritisaka unutar ekipe i pokretač je takve atmosfere. Čak je i javno prozivao Hornera za neke stvari.
    A Horner je pak dosta vremena počeo provodit u uredima kolegica, nakon čega je uslijedio i onaj skandal i spekulacije o otkazu odnosno odlasku iz F1 ali do toga na kraju nije došlo.
    Dojam je da se Neweyu to sve zgadilo, pogotovo nakon što je Horner ostao u Red Bullu ovo proljeće nakon tog skandala i odlučio se maknuti od svega.

    To je bio zvučniji odlazak od Hamiltona iz Mercedesa, koji se dogodio mjesec dana ranije.
    Ferrari se ozbiljno spominjao kao jedna od njegovih destinacija, održan je i sastanak sa Vasseurom u Londonu ali na kraju od toga nije bilo ništa.
    Jedna od tri želje mu se ispunila, obzirom da je prije koju godinu izjavio kako žali što nikada nije radio sa Hamiltonom, Ferrrarijem i Alonsom (https://www.motorsport.com/f1/news/newey-not-working-with-ferrari-hamilton-and-alonso-are-emotional-regrets/10525974/).
  • Dzoni
    603
    Zagreb drži egal sa Kielceom na poluvremenu, 13:13
  • Dzoni
    603
    Totalni raspad nažalost Zagreba
  • Sibirski plavac
    1.6k
    Šteta, na kraju je ovo uvjerljiv poraz. Očajan početak tekme, pa onda rezultatska izjednačenost do nekih zadnjih 15 minuta, i onda opet totalni raspad sistema i u obrani i napadu. Jako tešku skupinu Zagreb ima ove godine i bit će teško uzimati bodove jer su sve ekipe klasa. Ako i uzmu koji bod to će vjerojatno biti u areni jer u gostima skoro nikad ne igraju dobro (lani su se čak protiv Pelistera koji je uvjerljivo nasjlabija ekipa, mučili u gostima).
  • M94
    1.2k
    Ekipa, kreće SP u Futsalu, u 12:00h na HRT2 prijenos Hrvatska - Tajland da znate.
  • Sibirski plavac
    1.6k
    Spiker u dvorani najavljuje igrače samo po imenima. Prezimena uopće ne čita. Ovo još nisam nikad vidio ni na jednom sportu. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.