• TomaJ
    2
    Samo lustracija!!!
  • Papastrumf
    12.2k
    Što ne potjeraju onog debelog iz marketinga kojem smeta hrvatska i katolička crkva, a jugoslavija mu je pojamTomaJ

    Koji je taj?
  • Crusades1986
    11.9k
    jel se lustrirala mamićeva ruka nakon rukovanja sa četnikom vučićem?
  • Tom Hanks
    3k
    Otkud je ovaj sad došao :rofl:
  • mali M
    5.1k
    :lol: :lol: :lol: :lol: uza sve na ovoj temi što se čita uleti jedan i ovakav! :lol:
    iskreno meni smeta i onaj bezobraznik na kosilici! Donesite vile i baklje!!!!! Idemo po sve njih! :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Omake
    2.5k
    Iako je uvaženi kolega Daliban protiv, stvarno mi se sviđa Henrik Rydstrom i mislim da bi s njim petkovic ušao u životnu formu, pogotovo kreativno.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja imam samo jednu želju, da nama dođe jedan trener koji će uvest red u način treniranja. Netko tko bude doveo moderan nogomet i moderne načine sa sobom u klub.
  • Daliban
    1.6k
    Iako je uvaženi kolega Daliban protiv, stvarno mi se sviđa Henrik Rydstrom i mislim da bi s njim petkovic ušao u životnu formu, pogotovo kreativno.Omake

    Slažem se, ali dojma sam da je neki woke punoglavac.

    Po pitanju igre, ne sviđa mi se što baš toliko jako naginje relacijskom nogometu i što toliko rovari po strani. Mislim da bi idealno bilo pronaći nekoga s boljim balansom relacijskih i pozicijskih elemenata, a da igra kroz sredinu.
  • mali M
    5.1k
    ali i da zna konsolidirati reaktivan moment kada se dogodi gubitak homogenosti u tranziciji gabaritnih transformacija
  • GOAT
    1.2k
    ali i da zna konsolidirati reaktivan moment kada se dogodi gubitak homogenosti u tranziciji gabaritnih transformacijamali M

    na kvadrat kruznice u polovistu hipotenuze
  • Borovljanin
    79


    Hahahahahahah joj, mislim da znam o kome priča. Neću spominjati ime, djetinjasto je. Osobno znam dotičnog i koliko ga ja znam jako je dobar tip.
  • don
    5.6k
    Hahahahah
  • TomaJ
    2
    Dinamo ove godine igra loše u većim utakmicama, te bi sigurno smjenio Jakira (iako ga smatram dobrim trenerom). Dinamov sportski sektor po meni radi odličan posao. Većina ljudi u vrhu su stručni, pošteni i pametni. Ali se ne mogu oteti dojmu da neki ljudi sjede “gore” a mrze hrvatske vrijednosti, HR-HB, katoličku crkvu, a obožavaju jugoslaviju, podržavaju pederluke. TO DINAMO NE SMIJE DOPUSTITI.

    Sad ce mršavi prenijet debelom pa ce me banat.haha

    SAMO DINAMO!!!
  • Crusades1986
    11.9k
    Je, pa vidiš da su nam i grb maknuli sa trećeg dresa.

    Strašno kaj nam delaju prijatel
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.