• Jos-Optimus
    2.1k
    Pa ti si Mislav Karoglan
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ili iznesi bilo kakve argumente/dokaze ili prestani ovako sirit negativu bez pokrica
  • TomaJ
    2
    Meni su dresovi super. Nadam se da se debeli i mrsavi nece uvrijediti, moja ideja je da se napravi još jedna garnitura, crni dres, crni šorc i dodati znak HOS-a na rukav.
  • TomaJ
    2
    Ma kakva negativa, nema negative. Sve super. Samo ukazujem na neke tipove kojima jugoslavija jako nedostaje. Neki su vec to vec pisali, ali se zamaskiralo.


    Pozdrav i ne zelim vise komentirati.
  • Krizy
    43.2k
    Kad se već nabacuju imena, evo i od mene jedan.
    Raphael Wicky.

    Vodio Young Boys u 88 utakmica, uz skor 51-20-17 i gol razliku 193-83.

    U europskim natjecanjima imao skor 6-3-7 23-21.
    Poraze upisao protiv Anderlechta (0:1, 2:3), Citija (1:3, 0:3), Leipziga (1:2, 1:3) po dva puta i protiv Sportinga (1:3) jednom.

    Niti jednom se nije osramotio, a jedini poraz s 3 razlike je bio onaj od Manchester Citija.

    U domaćim natjecanjima imao skor 45-17-10 uz gol-razliku 170-62.

    U prvoj sezoni osvojio švicarsku ligu s 16 bodova prednosti i gol-razlikom +52. Također je osvojio i kup.

    U drugoj sezoni ostavio momčad na prvom mjestu s bodom prednosti, ali dobio otkaz nedugo nakon ispadanja od Sportinga i tri poraza u nizu.

    Dominantan u prvenstvu s jako mladom momčadi, igrao 4-4-2 romb i 4-2-3-1.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Pozdrav i ne zelim vise komentirati.TomaJ

    Pozdrav i uživaj u vikendu.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Ili iznesi bilo kakve argumente/dokaze ili prestani ovako sirit negativu bez pokricaImamo Dinamo

    Pretpostavljam o kome govori pa ću pogoditi. Argumenti su mu: netko je član Rotaryja --> to su masoni --> mrze Crkvu --> mrze Hrvatsku --> četnici
    Još ako si sudjelovao u nekoj studentskoj konferenciji ili simulaciji u Beogradu, to je znak da si i Jugočetnik.
  • Chempers
    115
    Sumnjam da ćemo dovesti kvalitetnog stranog trenera. Prije bi to mogao biti neki inozemni Kopic ili Jurcic, a tek takav nam ne treba. Onda je bolje i da Sopic bude. Pozna sustav, što je uvijek ključno u hrvatskom sportu, neće se bojati posjesti nekoga na klupu i bit će zabavno.

    Za Bjelicu ili Kovaca ne vjerujem da ima promila šanse. Kao da je cudno što kvalitetni treneri imaju neke zahtjeve i neće sjest na klupu tek tako.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mislim da ste se koncentrirali na krive stvari u vezi Marićeve pressice. Perković neće ostati, odradit će utakmicu sa Belupom i otići. Marić nije mogao reći ''Sandro će tu biti sa nama do subote, odradit će utakmicu sa Belupom i noga u guzicu''. Kako bi to djelovalo na Perkovića i njegovo vođenje utakmice pa i na same igrače koji ne bi imali grama respekta prema treneru koji je za 3 dana bivši.

    Druge stvari koje je Marić izrekao su prošle ispod radara:

    Rekao je otprilike da je nogomet danas globalni sport i da se u potrazi za trenerom nećemo ograničiti samo unutar naših granica - meni to zvuči kao da će dovesti stranog trenera.

    Rekao je također da smo ograničeni budžetom (ajde dobro rekao je da su i svi drugi klubovi ograničeni budžetom) ali je kasnije nadodao da to što je neki trener skup ne znači da je bolji od jeftinog - to opasno smrdi da će trener biti iz neke jeftinije varijante.

    Ja sam isčitao da dolazi jeftini stranac i ne bi me čudilo da dolazi iz francuske druge lige jer Marić očito vidi nešto u toj Francuskoj.
  • Crusades1986
    11.9k
    Ja isto mislim da će se zbog štednje dovesti jeftini stranac iz druge francuske lige.
  • emilperska
    5.4k

    Slažem se s tobom u svemu osim ovog za jeftino.. Samo mislim da će nas Perković voditi i u kupu i da onda dolazi novi trener prije Lokse.

    Ako želimo saznati tko je od stranaca kandidat, treba provjeriti trenere iz agencija iz kojeg su došli igrači koje smo ganjali u zadnja 2-3 roka preko Marića..
    Meni pada napamet: https://en.wikipedia.org/wiki/Laurent_Batlles
    U istoj je agenciji kao RPG i Maxime. Nedavno vodio Saint-Étienne, prije toga Troyes.
  • Mali Zeus
    12.6k
    S druge strane rekao je i ovo:

    Želimo napraviti ozbiljan Dinamo i ako nađemo kandidata koji je skuplji, naći ćemo sredstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.