• TomaJ
    4
    Samo lustracija!!!
  • Papastrumf
    12.5k
    Što ne potjeraju onog debelog iz marketinga kojem smeta hrvatska i katolička crkva, a jugoslavija mu je pojamTomaJ

    Koji je taj?
  • Crusades1986
    12.7k
    jel se lustrirala mamićeva ruka nakon rukovanja sa četnikom vučićem?
  • Tom Hanks
    3.1k
    Otkud je ovaj sad došao :rofl:
  • mali M
    5.3k
    :lol: :lol: :lol: :lol: uza sve na ovoj temi što se čita uleti jedan i ovakav! :lol:
    iskreno meni smeta i onaj bezobraznik na kosilici! Donesite vile i baklje!!!!! Idemo po sve njih! :rofl:
  • Daliban
    1.7k
    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Omake
    2.9k
    Iako je uvaženi kolega Daliban protiv, stvarno mi se sviđa Henrik Rydstrom i mislim da bi s njim petkovic ušao u životnu formu, pogotovo kreativno.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja imam samo jednu želju, da nama dođe jedan trener koji će uvest red u način treniranja. Netko tko bude doveo moderan nogomet i moderne načine sa sobom u klub.
  • Daliban
    1.7k
    Iako je uvaženi kolega Daliban protiv, stvarno mi se sviđa Henrik Rydstrom i mislim da bi s njim petkovic ušao u životnu formu, pogotovo kreativno.Omake

    Slažem se, ali dojma sam da je neki woke punoglavac.

    Po pitanju igre, ne sviđa mi se što baš toliko jako naginje relacijskom nogometu i što toliko rovari po strani. Mislim da bi idealno bilo pronaći nekoga s boljim balansom relacijskih i pozicijskih elemenata, a da igra kroz sredinu.
  • mali M
    5.3k
    ali i da zna konsolidirati reaktivan moment kada se dogodi gubitak homogenosti u tranziciji gabaritnih transformacija
  • GOAT
    1.3k
    ali i da zna konsolidirati reaktivan moment kada se dogodi gubitak homogenosti u tranziciji gabaritnih transformacijamali M

    na kvadrat kruznice u polovistu hipotenuze
  • Borovljanin
    105


    Hahahahahahah joj, mislim da znam o kome priča. Neću spominjati ime, djetinjasto je. Osobno znam dotičnog i koliko ga ja znam jako je dobar tip.
  • don
    6k
    Hahahahah
  • TomaJ
    4
    Dinamo ove godine igra loše u većim utakmicama, te bi sigurno smjenio Jakira (iako ga smatram dobrim trenerom). Dinamov sportski sektor po meni radi odličan posao. Većina ljudi u vrhu su stručni, pošteni i pametni. Ali se ne mogu oteti dojmu da neki ljudi sjede “gore” a mrze hrvatske vrijednosti, HR-HB, katoličku crkvu, a obožavaju jugoslaviju, podržavaju pederluke. TO DINAMO NE SMIJE DOPUSTITI.

    Sad ce mršavi prenijet debelom pa ce me banat.haha

    SAMO DINAMO!!!
  • Crusades1986
    12.7k
    Je, pa vidiš da su nam i grb maknuli sa trećeg dresa.

    Strašno kaj nam delaju prijatel
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.