• Jurki
    11.7k
    evo nam dodatnih 50 stranica rasprave.. zbog clanka sa nekog šund portala.
    Zajecu nije nist ponuđeno jer je covjek na bolovanju.. drobe se imena zbog klikova..
    i na koji se bude nakacila hrpetina iskompleksiranih budala..
  • tp1997
    271
    Kurir je najgore žutilo koje postoji. Za Kurir su 24Sata BBC i New York Times u jednom.

    Ne bih Kuriru vjerovao niti riječ.
  • Eduardo
    20k
    ovaj je ponuđen dinamu - nije vrijedan komentiranja.
  • Niko1986
    92


    Ma nitko ne shvaća Kurir ozbiljno, samo sam podijelio.
  • ZrnTSCHeZ
    59

    samo mala prepreka jer je izbornik Slovenije
    Gdje ima volje ima i načina...
    S obzirom da je sigurno višestruko jeftiniji od Kovača, Terzića ili Bjelice, bila bi makar i neka "sića" za naknadu NZSu
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Tu je osuđeni bjegunac bio rezolutan, donosio je odluke, pa ako su se pokazale kao loše, opet je rezao.i more je plavo

    Osuđeni bjegunac je dovodio potrošne poslušnike, koji ne talasaju kad im nakon pretkola europskih natjecanja rasproda pola momčadi pa mu Europu igraju klinci i perverzna pojačanja poput Bakaryja Sarea, Doumbija, Addya, Machada, a onda kad ga natrpaju razni Černomoreci, Temišvari natrpaju i kad mu Salzburg utrpa 9 komada u dvije utakmice da ga se može lako riješiti u predstavi za javnost.

    Postojala su možda dva, tri trenera koja je on "rezolutno doveo" da su došla napraviti rezultat, a ne biti prokuratori obiteljskog OPG-a, to su bili Ivanković u prvom mandatu i Vahid Halilhodžić, sve ostalo, osim možda Solde koji se pokupio prvom prilikom kad je vidio gdje to sve vodi, su bili jazavci (Petev, Cvitanović, Jurčić, Jurčević, Kopić) koji su bili potrošna roba kojoj može raditi što god želi, od rasprodaje ekipa, do spuštanja i orgijanja po svlačionici. S druge strane su bili treneri pred kraj svog zenita kao npr. pokojni Kranjčar koji su došli u krivo vrijeme (svoje i klupsko).

    Takvi mu nisu mogli napraviti štetu jer bi dresirani majmun uzeo naslov u HNL-u (Mario Cvitanović je iznimka), a mogao je brisati pod s njima kako je htio, bez dugoročne štete po budžet (plus bili su podobni za razne rikverce).
  • Bruh
    925
    Majke mi moje najrađe bi da se ova tema zatvori do dolaska trenera
  • Mali Zeus
    12.7k
    Majke mi moje najrađe bi da se ova tema zatvori do dolaska treneraBruh

    Teška shizofrenija od teme. :grin:
  • Krizy
    43.2k
    Ako zatvorimo ovu temu, prelit će se rasprava na 17 drugih tema.
    Ionako ima i pod drugim, ali tek zatvaranjem ove bi bilo svega.
  • TomaJ
    3
    Ima tu imena još koji ne smiju blizu Dinama!!! Što ne potjeraju onog debelog iz marketinga kojem smeta hrvatska i katolička crkva, a jugoslavija mu je pojam ? Jugoslaviju kad spomeneš, on procvjeta!! VRATITE DINAMO HRVATIMA!!!
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Mislim, jest da je ova tema šizofrena, ali ne kužim to zazivanje zatvaranja tema transfera i sad ove oko trenera. Ljudi volje predviđat i nagađat, vole se raspravljat. Možda to nekad pređe granicu, pa to moderatura vrati u normalu, ali koji vrag bi se trebale zatvarat teme koje se pojedincima ne sviđaju. Fala bogu imaš lijepo kad otvaraš svaku temu ime teme. Ako te ne zanima novi trener ili te ne zanimaju transferi, ne otvaraj i problem riješen...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Način na koji je otišao Soldo je pravi "mic drop" moment. Gospodin bio i ostao. Pukne Hajduk na Poljudu, uzme titulu i pred kamerama se zahvali,a na sva pitanja kaže "Nemam komentara". Isto bismo govorili i za Ivankovića, ali se onda vratio i posrao sam po sebi.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Vidim, netko je preskočio terapiju
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪TomaJ Vidim, netko je preskočio terapijuJos-Optimus

    Tetku nije sjela penzija pa je bijesan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.